Pacientai, kurie rekomenduoja Valdemar Grinevič, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08265, Galiojanti

Grinevič Valdemar dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Grinevič Valdemar?

2019-08-16, 22:11 | 1

Malonus, paslaugus. Greitai atlieka darbą, kokybiškai. Aiškiai dėsto mintis, domisi būkle, įsimena detales. Neturiu jokių priekaištų kaip specialistui, džiaugiuosi vizitu.

2018-11-27, 19:17 | 1

Įvertinu labai prastai. Man operuota kitoje ligoninėje koja, lūžę 2 kaulai. Atvykau pasitikrini, kaip gyja kaulai ir jis nurodė, kad vienas kaulas negyja. Rėmėsi prieš 10 min. padaryta rentgenograma ir nurodė, kad vienas kaulas negyja. Pats nesiteikė pasakyti, kokios gali būti priežastys, visko reikėjo išsiklausinėti. Paėmė koją, grubiai mankštino, po jo skaudėjo 2 dienas. Toliau liepė vartoti vaistus nuo trombų susidarymo, nors operavęs traumatologas nurodė tik 4 savaites, o pas jį lankiausi praėjus 7. Skubos tvarka patekau pas operavusį traumatologą, jis negalėjo suprasti, kodėl galėjo pasakyti, kad man negyja kaulas. Pasirodo jis gyja, viskas normalu ir vaistų nuo trombų daugiau leistis nebereikia. Kompetencijos ir savo srities išmanymo trūksta, dėl to vertinu labai prastai ir kitiems nerekomenduoju.

2018-08-22, 08:16 | 1

Esu labai dėkinga gydytojui kad diagnozę nustatė labai greitai ir teisingai,ir mano sūnus buvo laiku operuotas. Po operacijos labai gera priežiūra poliklinkoje. Švelni ir maloni slaugytoja. Ačiū.

2018-03-13, 09:28 | 3

Profesionalus, savo darbą išmanantis specialistas. Teko lankytis pas keletą šios srities gydytojų, todėl lyginant suteiktų paslaugų kokybę, šį gydytoją vertinčiau kaip geriausią. Išklausė, paskyrė papildomus tyrimus ir davė patarimus.

2018-02-06, 07:25 | 2

ne kompetentingas gydytojas, neturintis praktinės patirties kaiр сhirurgas .. užkrečiamas asmuo, kuris vengia kontakto su pacientais.. nežino valst. kalbos-rastvedybos pagrindus.., Mano gydymas buvo nutrauktas dėl jo kaltės, nes laiku nespejo paruoisti pazymos ir analizo rezultatos komisijai del nedarbingumo pratesimo ir toliasnio gydimo. Nedarbingumo trukmė tuo laiku virsijo 120 dienų, IR MAN TEKO SUSidurti su prblemais darbo birzoje.Jis paprastai isstume manes is kabineto su zodzias kad jo laukia prie svietn.stalo gimines...o po Velykos -atostogaus ir griz darbam ..tik po N.metu. ir mano bedos-yra mano