Pacientai, kurie rekomenduoja Valdemar Grinevič, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08265, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Grinevič Valdemar dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Grinevič Valdemar?

2020-08-28, 09:22 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas savo srities profesionalas. Be to, taktiškas, mandagus, rūpestingas. Viską detaliai paaiškina, atsako į klausimus. Džiaugiuosi, kad pakliuvau pas šį gydytoją.

2020-08-14, 13:42 | Registruotas lankytojas 1

Tik šio gydytojo dėka pavyko išsiaiškinti, kad galutinė mano diagnozė yra kur kas rimtesnė, nei buvo nustatyta. Gydytojas priėmė net be šeimos gydytojos siuntimo, pagelbėjo viskuo, kuo galėjo, padarė pakartotinius tyrimus, išrašė siuntimus tiklesniems tyrimams, konsultacijai pas aukštesnio lygio traumatologus. Ačiū jam ir duok Dieve daugiau tokių gydytojų.

2019-08-16, 22:11 | Registruotas lankytojas 1

Malonus, paslaugus. Greitai atlieka darbą, kokybiškai. Aiškiai dėsto mintis, domisi būkle, įsimena detales. Neturiu jokių priekaištų kaip specialistui, džiaugiuosi vizitu.

2018-11-27, 19:17 | Registruotas lankytojas 1

Įvertinu labai prastai. Man operuota kitoje ligoninėje koja, lūžę 2 kaulai. Atvykau pasitikrini, kaip gyja kaulai ir jis nurodė, kad vienas kaulas negyja. Rėmėsi prieš 10 min. padaryta rentgenograma ir nurodė, kad vienas kaulas negyja. Pats nesiteikė pasakyti, kokios gali būti priežastys, visko reikėjo išsiklausinėti. Paėmė koją, grubiai mankštino, po jo skaudėjo 2 dienas. Toliau liepė vartoti vaistus nuo trombų susidarymo, nors operavęs traumatologas nurodė tik 4 savaites, o pas jį lankiausi praėjus 7. Skubos tvarka patekau pas operavusį traumatologą, jis negalėjo suprasti, kodėl galėjo pasakyti, kad man negyja kaulas. Pasirodo jis gyja, viskas normalu ir vaistų nuo trombų daugiau leistis nebereikia. Kompetencijos ir savo srities išmanymo trūksta, dėl to vertinu labai prastai ir kitiems nerekomenduoju.

2018-08-22, 08:16 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga gydytojui kad diagnozę nustatė labai greitai ir teisingai,ir mano sūnus buvo laiku operuotas. Po operacijos labai gera priežiūra poliklinkoje. Švelni ir maloni slaugytoja. Ačiū.

2018-03-13, 09:28 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalus, savo darbą išmanantis specialistas. Teko lankytis pas keletą šios srities gydytojų, todėl lyginant suteiktų paslaugų kokybę, šį gydytoją vertinčiau kaip geriausią. Išklausė, paskyrė papildomus tyrimus ir davė patarimus.

2018-02-06, 07:25 | Registruotas lankytojas 2

ne kompetentingas gydytojas, neturintis praktinės patirties kaiр сhirurgas .. užkrečiamas asmuo, kuris vengia kontakto su pacientais.. nežino valst. kalbos-rastvedybos pagrindus.., Mano gydymas buvo nutrauktas dėl jo kaltės, nes laiku nespejo paruoisti pazymos ir analizo rezultatos komisijai del nedarbingumo pratesimo ir toliasnio gydimo. Nedarbingumo trukmė tuo laiku virsijo 120 dienų, IR MAN TEKO SUSidurti su prblemais darbo birzoje.Jis paprastai isstume manes is kabineto su zodzias kad jo laukia prie svietn.stalo gimines...o po Velykos -atostogaus ir griz darbam ..tik po N.metu. ir mano bedos-yra mano

2017-10-26, 22:09 | IP: *.*.*.*
2017-10-26, 19:39 | Registruotas lankytojas 3

Очень хороший врач. Ясно и чётко излагает свою мысль. На все вопросы даёт профессиональный ответ. Посещала этого врача два раза и сразу сделала для себя вывод. Уважаю таких врачей, как Valdemar Grinevič. Побольше бы таких врачей в наше нелёгкое время.

2017-08-28, 18:45 | IP: 212.122.81.226

Puikus daktaras. Prieme, pasisveikino, isklause bei paklausinejo apie problema. Diagnozuodamas aiskino apie galimas problemos priezastis, ju patikras bei gydymus. Matosi kad jam rupi pacientas ir jis bando rasti problema ir ja spresti tuomet kai isitikina kame jinai slypi (nebando atsikratyti paciento vien israsydamas vaistus). Tikrai uzsirasykite pas ji ir liksite patenkinti, nes busite saugiose rankose.

2017-07-23, 19:50 | Registruotas lankytojas 5

Labai geras gydytojas,rupestingas,malonus.

2017-06-12, 14:03 | IP: 77.240.248.77

Puikus specialistas, ypač patiko, kad labai išsamiai papasakojo apie lūžusios rankos, išnirusio riešo gydymo eigą, ką daryti, nepatingėjo parodyti, kaip pačiai perbintuoti ranką. Ir kaip žmogus, ir kaip gydytojas PUIKUS.

2017-02-06, 16:38 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Labai mandagus ir dažniausiai tiksliai nustato problemą.

2017-02-03, 12:52 | IP: 188.69.208.145

Labai puikus daktaras! Rekomenduoju

2017-02-01, 19:50 | Registruotas lankytojas 4

Labai malonus gydytojas. Profesionalus, aiškiai ir išsamiai išaiškino esamą būklę ir galimas to priežastis. Skyrė visus reikiamus siuntimus. Tikrai rekomenduoju.