Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Barkauskienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05346, Galiojanti

Barkauskienė Eglė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Barkauskienė Eglė?

2019-06-21, 11:50 | 1

Pagal programą buvo atlikti tyrimai. Užsisakiau, kad apie rezultatus informuotų telefonu. "Skambina" jau daugiau kaip mėnesį.

2019-01-04, 02:09 | 2

Puiki gydytoja, man susirgus gydytoja visa gydymo procesa pati skambino man i mobiluji teirautis del mano sveikatos, pirma karta sutinku tokia demesinga, rupestinga, supratinga, malonia ir nuosirdzia gydytoja

2018-11-28, 10:04 | 2

Man įsisiurbė erkė, pati ją ištraukiau, ir kadangi buvau nėščia 31 savaitę savo lėšomis pasidariau tyrimus dėl Laimo ligos ir erkinio Encefalito. Laimo ligos tyrimas buvo teigiamas, labai išsigandus skambinau į registratūrą, nes internetu registruojantis mano šeimos gydytoją laisvą vietą turėjo tik po 2 savaičių. Registratorė informavo, jog mano gydytoja kaip tik šiandien (ketvirtadienį) dirba iki 20 val. ir mane su ja sujungė, kad sutarčiau dėl skubaus vizito. Atsiliepusi seselė, sakė kad šiandien tikrai nepriims, nes nesiruošia dirbti per naktį, kad galiu ateiti po savaitgalio ir laukti bendroje eilėje, gydytoja dirbs nuo 10 valandos tai galiu kokią 8 atvykt ir palaukt. Aš labai nustebau, kodėl reik 8 atvykti jeigu nuo 10 val. tik dirba. Seselė pasakė, kad galiu tada antradienį atvažiuot, jeigu nenoriu anksti keltis. Paklausiau ar tikrai galiu tiek ilgai laukti, sulaukiau atsakymo - "taip, nieko tau neatsitiks" ir padėjo ragelį. Taigi net esant nėštumui ir teigiamam Laimo ligos tyrimui pagalbos nesulaukiau. Paskambinau, dar kartą į registratūrą, paklausiau gal koks kitas gydytojas gali mane priimti, bet atsakymas buvo "Na jeigu jau jūsų gydytoja atsisako jus priimti, tai kiti tikrai nepriims, gal bandykit į infekcinį važiuoti". O infekciniam be šeimos gydytoja siuntimo apžiūra yra mokama ir bendra eilė su kitomis ligomis sergančiais...
Po šio įvykio nusprendžiau daugiau šioje poliklinikoje nesilankyti, nes jeigu jau nėštumo metu gydytojai žmogus visai nerūpi, tuo labiau nerūpės ir vėliau.

2018-03-09, 14:41 | 2

Gydytoja labai gera, koncentruojasi i darba. Kartais gal ir nerodo visu emociju, bet manau gydytojas toks ir turi buti - aiskus, analizuojantis ir sakantis tai ka reikia sakyti.

2017-03-20, 10:55 | IP: *.*.*.*
2017-03-03, 16:04 | IP: 188.69.215.79

Labai gera gydytoja ir neįsivaizduoju iš kur tie neigiami komentarai. Taip, gal žmogus ir nerodo emocijų labai bet tikrai šypsosi ir matosi kad nori padėti. Tai kad gydytoja neapsiverkia dėl to kad kažkam plaučių uždegimas ar dar koks negalavimas, nereiškia, kad jai nerūpi ar jūs pasveiksite ar ne.
Kadangi turiu galimybę eiti pas privačius gydytojus solidžioje klinikoje, vistiek renkuosi šią gydytoją. Tiesiog puikus žmogus ir specialistas

2017-02-05, 12:06 | IP: *.*.*.*
2017-01-16, 09:51 | IP: 5.20.123.183