Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Leščinskienė, %

2.1

2.2

Nesidomėjo

2018-12-04, 17:58 | 1

Niekada nerašau atsiliepimų, bet šį kartą trūko kantrybė. Atėjus pas gydytoją (man 25 metai) neurologę, man buvo pradėta moralizuoti kodėl aš čia atėjau, kad ji mat yra aukšto lygio specelistė ir tokiems pacientams cituoju - “su nugaros skausmeliais” reikėtu eiti į šeimos klinikas. Tai kam tada visos tos santariškės ir specialistai, laukiau du mėnesius, atėjau ir dar turiu jaustis kaltas, kad atvykau. Jeigu gydytoja mato šitą komentarą, tai siūlyčiau pasimokyti etikėto, nes šiuo atveju nežinau ką tokie gydytojai veikia santariškių klinikose. Sekmės tiems kas pas ją lankysis.

2018-10-19, 13:41 | 2

Gydytoja nesupranta naujų ligų. Atėjus su rimta išankstine diagnoze ir Diagnostikos centro alarmu, nesugebėjo per 1,5 mėn net pažiūrėti išsamiai į MTR. Tik trečio vizito metu pačiam paklausus kas čia vyksta, jei radiologiniai tyrimai net paskaičius wikipedia aiškiai indikuoja ligą, teikėsi nueiti pas vedėją ir buvau hospitalizuotas, diagnozė pasitivirtino 100proc. menėsį gėriau visiškai nenaudingus vaistus, dariau nereikalingus tyrimus. Seselė nemoka bendrauti su pacientais, bendrauja pakeltu tonu, siuntinėja iš 6 į 1 aukšta kortelės, nors pastaroji ant stalo guli. Nerekomenduoju niekam.

2016-09-06, 15:38 | IP: *.*.*.*
2016-03-31, 11:18 | IP: *.*.*.*