Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01397, Galiojanti

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06119, Galiojanti

Kacienas Laimutis dirba šioje gydymo įstaigoje

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.8

1.6

2016-08-07, 01:53, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 78.60.72.48

Pats geriausias daktaras koki man teko matyti. Visada giriu jog turime pati geriausia daktara lietuvoje.

2016-07-21, 16:00, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 84.15.177.7

Tragedija, daktaro vardo tikrai nevertas, labai neprofesionalus, izulus, visa pusvalandi girdejau tik izeidinejimus ir aiskinima kaip man gyventi ir ka man veikti apskritai. Del neaisku aplinkybiu teigia, kad man reikalingi antidepresantai.. Zodziu taip sutrypta su zememis dar nesijauciau, o skaitosi i privacia klinika atvaziavau. zmones, patariu kuo toliau nuo sito "daktaro", nebent norit susimoketi ir girdeti izeidinejimus, fu baisus parazitas

2016-07-12, 18:59, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 84.240.44.152

Arogantiskas ir neprofesionalus. Kadangi tuo metu nieko neskaudejo ir nervo nespaudzia anot jo esi sveikas. Toliau daryti nieko nereikia. I mano klausima del tolimesnio gydymo atsake izeidimu. Pas ji lankiausi Seskines poliklinikoje, taciau pagooglines matau, kad teikia paslaugas dar ir Medicinos diagnostikos ir gydymo centre, tai patariu jokiu budu nesilankyti. Jei buciau tokias paslaugas gaves susimokejes tai tikrai ne tik cia rasyciau skunda, o ir reikalauciau pinigu grazinimo.

2016-07-10, 22:03, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 94.244.97.233

Siaubas!!! NIEKADA NIEKAM nerekomenduoju šio gydytojo. Bendravimas tragiškas, gilinimosi į problemą jokio. Viską atliko labai atmestinai, nepaisant to, kad konsultavausi privačioje poliklinikoje. Ko daugiau ir galima norėti, kai vos ne pirmi gydytojo žodžiai pakeltu tonu buvo - ne pas mane dėl savo ligos turi kreiptis. Net nebandė į mano problemą gilintis ir visą laiką kalbėjo pakeltu tonu. Niekam nelinkėčiau sustikti su tokiu gydytoju.

2016-05-31, 14:19, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 86.38.252.30

Arogantiškas mulkis, kuris galvoja, kad yra aukščiau už visus. Nesugeba net išklausyti.. Stoka intelekto - bendravimo... profesionalumo darbe nerasta.. gėda, kad išvis visuomenėje atsiranda tokių luošių, kurie galvoja, kad žemė sukasi apie juos.
Nerekomenduoju ir siūlau vengti patekti pas tokį žmogų.

2015-07-08, 13:22, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 188.69.196.116

Turėjau sportinę traumą, bei dirbu sėdimą darbą, to pasekoje atsirado kaklo išvarža, kas turi tą bėdą tikrai supras - skausmas nemenkas. Taip pat nugaroje buvo užspaustas nervas. Man pasisekė, kad suradau šį gyd.
Manualinės terapijos nėra malonus
masažas, tačiau efektas iškarto po pirmos procedūros pasijautė.
Rekomenduoju kenčiantiems kreiptis į
šį specialistą! Puikus gydytojas:)Ačiū!Lina K.

2015-03-30, 07:39, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 84.46.235.98

Geras. Rūpestingas...tik labai jau brangus.

2015-01-09, 13:17, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 88.119.87.100

Esu gyg. Laimučio Kacieno pacientas, iki tol , kol aš pakliuvau pas gyd. Kacieną, stuburo išvarža mane spėjo paversti klaustuko forfos būtybę, man buvo 38. Mano šeimos gydytoja galėjo man pagelbėti tik vaistais nuo skausmo ir taip tesėsi 2-3, savaites, po to man išrašė siuntimą i Lazdynų ligoninę pas neurochrurgą,padarė stuburo tomografiją,patvirtino sruboro juosmens ,3-4 tarpslankstelinio tarpo išorinę išvaržą,, išgirdau tokią frazę ,tik operacija ir taškas. Visiško atsitiktinumo dėka parekomendavo apsilankyti pas Laimutį Kacieną. Po apžiūros ir mano būklės įvertinimo, pasakė, jei nebijai, darom tempimą, Pasirinkimo nebuvo,nes skausmas vis stiprėjo. Pirma procedūra buvo labai skausminga,antra taip pat, po tečio karto vos parejau namo, skausmas buvo nesvietiškas, gėriau migdomuosius ir nuskausminamus. Po to mane visą savaitę gyd. Kacienas lankė namuose ir toliau darė skausmingas tempimo procedūras. dar po savaitės, aš atsikėliau ir pasijaučiau žymiai geriau, po mėnesio gyd Kacienas padarė dar 5 stuburo tempimo procedūras, po to reabilitacija, purvo vonios , povandeniniai masažai ir jau esu pilnai darbingas 12 metų. Tokių specialistų reikia daugiau, tada ir kainos nesikandžios. Pinigai yra niekas, palyginus su sveikata. Nuoširdžiai dėkingas gyd. Laimučiui Kacienui.

2015-01-04, 11:57, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 78.60.145.47

Blogesnio gydytojo ir zmogaus nesu sutikusi... Esu I grupes neigalusis. Jis nemoka gydyti o tik zeminti zmogu ir tiesiogiai reikalauti pinigu.

2014-12-14, 17:13, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 78.60.49.238

Seksualinis maniakas, rimtos psichologinės problemos, kompetencija labai vidutinė, arogancija labai didelė, darbo aplinka antisanitarine. Nors priklausau šiai poliklinikai, nenorėčiau net susitikti.

2014-05-29, 13:58, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 78.56.211.173

Puikus specialistas

2014-02-26, 08:53, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 77.240.248.189

Įvykęs faktas: atėjau siuntimo magnetiniam rezonansui išėjau su antidepresantų receptu (neturiu ir neturėjau panašaus pobūdžio nusiskundimų). Mano nuomone tokius vaistus turėtų skirti kitos specializacijos gydytojas, nustebino, kad vaistai buvo paskirti staigiai, nesigilinant, tarsi su išankstine nuostata. Taip pat turiu aiškų priekabiavimo pojūtį. Labai nemalonu. Dėl kitų profesinių žinių neturiu nuomonės, nes lankiausi tik kartą.

2013-08-14, 09:35, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 84.240.25.178

Turiu didelių stuburo problemų, todėl, jeigu nevykdau gydytojo nurodymų, laikas nuo laiko turiu atlikti manualinės terapijos procedūras. Šį puikų gydytoją pažįstu jau daug metų. Mane tiesiog stebina kai kurie pacientų (jeigu jie yra iš tikro pacientų) komentarai. Procedūra nėra maloni, nes radikulito skausmas baisus. Gydytojas visada rizikuoja, jeigu pacientas yra nepaklusnus ir jam dešimt kartų reikia kartoti ką jis turi daryti. Nekantrūs yra vyrai, jie ten rėkia nuo prisilietimo, o po to dar piktinasi. Yra pasirinkimas: injekcijos, tabletės ar daktaro L.Kacieno procedūra, po kurios kaip mat pamiršti savo siaubingą skausmą. Mano šeima žemai lenkia galvą prieš šį puikų specialistą, o piktų, pavydžių žmonių pilamas purvas nutekės nepalikęs nei dėmelės. Matomai nesate rimti ligoniai, kad turite jėgų pykčiui. Sėkmės Jums daktare!

2012-12-04, 13:01, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 88.216.168.51

Kai sumoki nenormalias sumas už "laužymus" gydytojui i kisene, bet jokio pagerejimo nera, kreipiesi pas kitą specialista, kuris paaiškina, kad gyd. Kacieno lauzymai galejo netgi pakenkti ir buvo netikslingi (buvo atliktas magnetinis rezonansas)-tai negali sito zmogaus vadinti geru gydytoju... Aferistas ne kitaip. Būkite reiklūs ir aklai nepasitikėkite jo gydymu, visiems vienas gydymo metodas-manualine terapija už kurią susimoki tiesiai gydytojui....

2012-10-23, 18:14, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 84.240.6.81

Šis pasipūtęs gydytojas dar ir "vadovauja" skyriui, o tai jau žiauru, ar jis bent kada apžiūri-apeina savo "parapiją" ???atėjęs procedūroms, ieškodamas sveikatos, gali išsinešti ne vieną odos ligą, pagulėjęs ant nedezinfekuotos, akivaizdžiai murzinos kušetės, o jau ką kalbėti kai dedant parafiną, vienam koja, o kitam ranka arba kita kūno vieta užklojama neaišku kada vandenį mačiusiu vis tuo pačiu skarmalu. Nejaugi taip nusigyvenome????? Poliklinika,vieta kur turėtų būti ideali švara, jautiesi kaip bomžyne. Pamąstykite, ar ten tik tokia švara turi būti....

2012-10-11, 11:09, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 78.56.173.137

Labai pasiputes ir grubus gydytojas

2012-08-22, 06:31, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 86.38.180.71

jei kam patinks gydimas rekimu, kaukimu, tai tikrai puikus gydytojas.
jam dirbti kalejime bet ne poliklinikoje.

2012-08-09, 17:22, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 212.52.53.221

Kiekvienas mūsų turime keistenybių, bet tai atleidžiama: gydytojo dėka po gimdymo vėl galėjau vaikščioti nešlubuodama dėl varginančio skausmo klubuose ir smagiai sau kaukšėti aukštakulniais :) Dar mažiausiai penki mano pažįstami dėkingi jam už gražintą puikią gyvenimo kokybę. Dėkui Jums už tai ir dar, man labai patinka, kad bendraujate atvirai, regis kad šimtą metų mus, savo pacientus pažinotumėte!

2012-05-06, 11:11, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 86.38.190.12

kosmaras o ne gydytojas. jam ne vieta poliklinikoje. JO ryksmas negydo.
butu puiku, kad administracija padarytu isvadas reabilitacijos skyriuje yra daug puikiu specialistu, o vedejui reiketu suprasti, kad nepakeiciamu NERA.

2012-04-20, 11:38, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 62.212.202.1

"Priekabiauja prie moterų" - švelniai pasakyta. Gydytojas naudojasi savo padėtimi ir paciento pasitikėjimu - nenustebkite, jei manualinės terapijos metu gydytojo ranka atsiras jūsų kelnėse, o lūpos ant jūsų veido. Ar galima kalbėti apie jo profesionalumą, man susidarė įspūdis, kad gydytojui reikia pagalbos ar paciento su slapta vaizdo kamera. Štai kuo gali pasibaigti vizitas pas gydytoją - šoko, o ne manualine terapija. Galvojau, kad tik filmuose tokių dalykų būna.

2012-03-17, 07:08, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 86.38.180.93

Šiaip sau kaip specialistas.

2012-02-22, 16:07, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 79.132.178.134

Klysta diagnozuodamas, tačiau to nepripažįsta. Kitų specialistų konsultacijos patvirtina pacientui, jog Kacieno diagnozė klaidinga. Jam nesvarbu kaip pacientas jausis nuo jo paskirtų vaistų, koks šalutinis poveikis. Nenorėčiau dar kartą pas jį patekti-nugydys

2011-09-15, 06:23, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 195.212.29.79

Praejau manualines terapijos kursa. Pirma karta susiduriau su tokio lygio profesionalumu. Proceduros labai veiksmingos ir ziauriai skausmingos. Jo bendravimo stylius ir uzuojauta padejo iskesti gydyma ir pasiekti tiksla. Esu nustebinta kitu pacientu neigiamais komentarais. Manau kad del nenusisekusio bendravimo vertetu paieskoti problemu savyje. Stengiausi nekreipti demesio, bet buvau sokiruota, kad masazini stala dengiancios paklodes naudojamos keliems pacientams, ir panasu kad net ne dviem....

2011-09-15, 06:19, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 195.212.29.79

Praejau manualines terapijos kursa. Pirma karta susiduriau su tokio lygio profesionalumu. Proceduros labai veiksmingos ir ziauriai skausmingos. Jo bendravimo stylius ir uzuojauta padejo iskesti gydyma ir pasiekti tiksla. Esu nustebinta kitu pacientu neigiamais komentarais. Manau kad del nenusisekusio bendravimo vertetu paieskoti problemu savyje. Stengiausi nekreipti demesio, bet buvau sokiruota, kad masazini stala dengiancios paklodes naudojamos keliems pacientams, panasu kad net daugiau nei dviem....

2011-05-13, 07:21, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 78.56.234.128

Kaip profesionalas -puikus, zino savo darba, turi 20 metu patirties. Padejo ne viena karta. Kuno "masaza" atlieka puikiai. Na, dar priklauso kiek pries tai turejo pacientu. Jei nedaug, tada masazas buna stipresnis. Manualisto darbas, taip kaip ji atlieka p.Kacienas reikalauja daug fiziniu jiegu.Bet jis yra stiprus vyras dabar ir gerai su tuo susitvarko. Po jo masazo jautiesi naujai gimes. Gaila, kad dabar negaliu jo daryti. Jei galeiau, tai lankyciausi bent keleta kartu per metus, neziurint i nieka. kaip gydytojo bendravima su pacientais, ivertinu vidutiniskai. Buna arogantiskas, vertinantis save labai aukstai.Jis mato, kad yra reikalingas, bet pamirsta, kad pacientai sumoka jam uz darba ir todel turi pilna teise i pagarba ir supratima. Ji islepino didele paklausa. Jei jis ismoktu bendravimo igudziu, butu tiesiog nepakartojamas gydytojas, bet to nebus,nes zmones nesikeicia. O gaila.

2011-03-14, 09:29, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 81.29.25.118

Kažkaip suabejojau šito gydytojo kompetencija ir geranoriškumu ,kai reabilitacijos, metu buvo man daroma nemokama manualinė terapija. Laukdavau po 1- 2 val., kol Laimutis konsultuodavo privačius klientus, tad mano valdiškai iš ligonių kasų apmokėtai manualinei terapijai telikdavo vos 5 minutės, per kurias "specialistas" žvėriškai traškino mano stuburą. Savijauta labai pablogėjo. Taigi išvada - be storos piniginės pas šį gydytoją geriau nesikreipti.

2010-10-03, 15:01, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 213.164.98.224

Tikraivisiems patariu lankytis tik pas si profesionala

2010-06-05, 10:15, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 78.62.198.178

Tikras profesionalas.

2010-01-05, 09:59, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 86.100.231.10

Dėl išvaržos puse metų bergzdžiai lankiau visokiausias procedūras, pakol papuoliau pas šį specialistą, ir iškart pasijutau žymiai geriau. Bendravimas kai kuriems gali nelabai patikti, tačiau nereikia pykti, kad nesicackina, kaip su mažais vaikais.

2009-11-13, 04:31, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 98.220.230.220

Priekabiauja prie moteru.

2009-04-29, 14:25, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 91.199.55.3

Labai puikus gydytojas. Stipribes jam ir sveikatos.Labai jam ačiu iš visos širdies.

2009-03-02, 12:47, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 193.219.8.57

Puikus gydytojas! Maždaug prieš 20 m. atsirado stuburo problemos, kurių niekas nesiėmė gydyti, o, tuo metu, visiškai jaunas gydytojas padarė stebūklus! Monualinės terapijos pagrindu atstatinėjo iškrypusį stuburą, parinko fizinius pratimus. Nuoširdus aėiū šiam gydytojui!
Linkiu stiprios sveikatos, ištvermės, laimės Jam.

2008-09-14, 12:18, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 84.32.125.211

gal kas galite duoti sio gyd.nr.?buciau labai dekinga

2008-08-14, 19:49, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 213.164.122.171

NET NEZINAU KAIP GYVENCIAU IR JUDECIAU JEI NE SIS GYDYTOJAS. NORS LABAI SKAUSMINGAS GYDYMO BUDAS,TACIAU MAN NERA JOKIU ISVARZU STUBURE PO TARPSLANKSTELINIO DISKO SUSTATYMO I VIETA. GAL NETEISINGA FORMULUOTE,BET SUPRASTI,TURBUT,IMANOMA. ACIU GYDYTOJUI L.KACIENUI,LABAI!!!

2008-08-13, 14:03, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 217.117.17.195

Esu labai dėkinga šiam gydytojui už pagalbą. Tiesiog be jo nebūčiau taip greitai atsistojusi ant kojų.

2008-02-06, 11:22, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 195.182.69.120

Labai geros nuomonės kaip apie gydytoją ir žmogų, kuris yra savo srities žinovas ir turintis puikų humoro jausmą, kurio labai reikia po tokių kaulų "laužymo".
Pacientė

2007-10-25, 19:17, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 84.240.40.19

labai gaila,kad puikus specialistas toks grubus su ligoniais.

2007-07-31, 18:55, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 212.59.12.166

Puikus gydytojas, dirbantis labai tikslingai, taupantis laiką. Nuostabus manualinės terapijos specialistas, dėl nervų užspaudimo stubure visai negalintį judėti žmogų labai greitai pastato ant kojų.
Lankjausi jo privačiame kabinete ir mokėjau pagal jo įkainius. Tiesa, tai buvo prieš keletą metų. Bet ir šiandien jį miniu tik geru žodžiu ir visuomet rekomenduoju kitiems, prispaustiems panašių ligų.

2007-03-21, 11:55, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 82.135.246.112

Nepaisant griežto charakterio, nuostabus gydytojas.

2007-01-22, 07:26, Anoniminio komentatoriaus IP adresas: 82.135.246.112

Skausmo suriestam ligoniui be jo neišsiversti.