Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutis Kacienas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01397, Galiojanti

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06119, Galiojanti

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.9

1.7

2019-09-11, 17:10 | 1

Jokiu būdu neikite pas šį gydytoją. Pats nekompetetingiausias ir arogantiškiausias gydytojas, kokį tik įmanoma įsivaizduoti. Nuolatos pertraukinėjo bandant apibūdinti simptomus, neišklausė ir neaprašė jų, keletą kartų piktinosi, ko nėjau pas šeimos gydytoją (nors klinika privati), ir praktiškai tyčiojosi iš mano problemos, o pats kalbėjo pašalininėmis temomis. Beje, Santariškėse mano sveikatos problemą aukščiausio lygio neurologas įvertino kaip rimtą. O šis neurologas priekaištavo, kad aš gaištu laiką ir nesugebu konstruktyviai kalbėti (nors jis pats nuolat išmušimėjo iš vėžių pertraukinėdamas ir iš esmės tyčiodamasis).
Apžiūros metu neįspėjęs žvilgterėjo po kelnaitėmis, nežinau, gal tai įprasta neurologinės apžiūros dalis?
Po apžiūros apskundėme gydytoją gydymo įstaigos auditui. Nors išklausė ir atsiprasė, tačiau panašu ne pirmas skundas ir veiksmų nebus imtasi. Sakė jam būna geresnių ir blogesnių dienų.

2019-03-27, 20:59 | 2

Buvau suprasta ir gavau pagalba, prašviesėjo akyse!

2019-03-19, 10:14 | 1

Tai pats siaubingiausias gydytojas,koki tik teko sutikti.Veziau mama,kuri atvyko is uzsienio ir buvo sokiruotos abi tokiu gydytojo bendravimu.Jis su zmonem apsoliuciai nemoka bendrauti,izeidineja...kaip gydytojas gal jis ir ismano savo darba,bet pas ji daugiau niekada gyvenime neisim ir kitiem nerekomenduosim!!! O dirba dar Grybo gatvej,Inmedikoj Lanzdyneliuose,baisu!!!

2019-02-18, 12:48 | 1

Bendravimas su pacientu tragiškas. Tai nebe tiesmukiškumas, o arogantiškas chamizmas. Psijutau išmušta iš vėžių, sumenkinta, pati nebežinanti, ko noriu. Tolimesnių tyrimų atsisakiau, todėl apie gydymą negaliu spręsti. Nerekomenduoju, ypač silpnesnių nervų žmonėms.

2018-10-20, 22:16 | 1

Negaliu patikėti, kad jis vis dar dirba prestižinėje klinikoje ir jo niekas nesustabdo. Maždaug prieš metus lankiausi dėl kojos skausmo. Buvau girdėjusi, kad gydytojas kietas, nesiterlioja su pacientais, žmonės rėkia kabinete ir t.t. Labai norėjau pasveikti, už skausmingas laužymo procedūras mokėjau brangiai ir tikėjausi pagerėjimo. Trečios manualinės procedūros metu įvyko netikėtas dalykas - “gydytojo” ranka ėmė gniaužyti mano krūtį (tai visiškai nesusiję su kojos skausmu). Įsitempiau, pakėliau galvą - supratęs mano išgąstį, “gydytojas” akivaizdžiai pasimetė ir pasakė, kad procedūra baigta, nors buvo likęs dar pusvalandis už sumokėtus 66 eur. Man skubiai besirengiant, atėjo med. sesuo ir pasiūlė padėti užtraukti suknelės užtrauktuką, L. Kacienas pakomentavo, kad aš galbūt norėčiau, jog apsirengti padėtų jis, tačiau gali būti apkaltintas priekabiavimu.
Gailiuosi, kad nedrįsau tą pačią dieną apie tai papasakoti Medicinos diagnostikos ir gydymo centro vadovybei.
Moterys, būkite atsargios ir drąsios!

2018-06-19, 09:42 | 1

Puikus savo srities specialistas, man tikrai padėjo!

2018-05-08, 21:01 | 9

Tai šis gydytojas dar tebedirba??? Jei taip, tai graudžiau gaila jo pacientų. Tai be galo arogantiškas, nemalonus gydytojas, ypač mėgstantis pinigus. Sužinojau, kad jam būtina atsilyginti už konsultaciją. Kadangi esu pensininkė ir mano finansinės galimybės ribotos, buvau akivaizdžiai išjuokta už per mažą padėką. Tai visiškai nekompetetingas gydytojas, brukantis savo pacientams psichotropinius vaistus. Apeikite šį gydytoją, venkite jo.

2018-04-13, 22:07 | 3

Didžiąją dalį simptomų ignoravo ir liepė nekreipti dėmesio ir jog tai nesusiję su liga. Paskirtas gydymas problemos neišsprendė tik sugaišino brangų laiką per kurį buvo galima išgydyti. Ligai ūmėjant po kelių vizitų buvo pasiūlyta antidepresantų. Kreipusis pas kitus specialistus buvo paskirtas efektyvus gydymas deja teisingas gydymas nebuvo paskirtas laiku dėl to su pasėkmėmis teks gyventi visą gyvenimą. Bendravo grubiai, vengė atsakinėti į klausimus - ignoravo.

2017-11-07, 01:54 | 2

Aš maniau, kad tik filmuose taip būna. Atėjau kaip riestainis, vos galėdamas pristot ant vienos kojos. Po MRT gydytojas peržiūrėjo nuotraukas ir tiesiu taikiniu išsiuntė į manualines terapijas. Pasiguldė ant stalo ir pradėjo. Iš pradžių nesupratau, tik po kiek laiko "dašilo" ką jis daro :-) Apie manualinę terapiją esu girdėjęs tik gandus ir mano nuomonė apie tai susiformavo nekokia. Beje ir pačią terapiją ganduose žmonės vadino "kostelomų" procedūra. Gydytojas labai teisingai padarė, kad daug neaiškino. Jis matė tikrą bėdą ir žinojo sprendimą. Jei būtų pradėjęs pasakot ką ir kaip darys, vargu ar aš būčiau sutikęs (visa tai dėl gandų apie šią terapiją). Kai po 15 minučių aš pajutau, kad skausmas visiškai dingo - nepatikėjau ir bet koks nerimas prapuolė. Aišku, pati procedūra tikrai ne moteriška, vietomis net ašara tryško. Gal atrodo "mazachistiškai", bet laukiau sekančios procedūros, nes pajutau ir šalutinį poveikį - man prapuolė skausmai, kuriuos vadinau "raumenų sustingimas" ar tiesiog "nugara pavargo". Šie pasireikšdavo kai pasėdėdavau minkštam fotely prie teliko valandėlę arba pasivaikščiodavau ilgiau. Nė velnio ten ne raumenys pavargdavo, ten tiesiog nervukus užspausdavo slanksteliai ar koks kitas galas... Nuoširdžiai sakau, nepamenu kada taip gerai jaučiausi kaip po šio gydytojo manualinės terapijos. Po antro seanso negalėjau nustot šypsotis. Visą dieną apie tai ir tegalvojau, kodėl tik dabar apie šį gydytoją sužinojau? Ačiū Laimuti, kad grąžinot ant kojų be jokio skalpelio.
O dėl tų kurie skundžiasi gydytojo charakteriu, pagalvokit, jūs patys taip pat ne šilkiniai, jei jau viešai piktinatės žmogumi, bandžiusiu JUMS pagelbėti.

2017-10-22, 09:14 | IP: 78.56.77.8

Savo srities profesionalas. Niekas negalėjo nustatyti diagnozės, jis tiksliai nustatė ir išgydė. Esu labai dėkinga šiam gydytojui.