Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutis Kacienas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01397, Galiojanti

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06119, Galiojanti

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.9

1.7

2019-09-11, 17:10 | 1

Jokiu būdu neikite pas šį gydytoją. Pats nekompetetingiausias ir arogantiškiausias gydytojas, kokį tik įmanoma įsivaizduoti. Nuolatos pertraukinėjo bandant apibūdinti simptomus, neišklausė ir neaprašė jų, keletą kartų piktinosi, ko nėjau pas šeimos gydytoją (nors klinika privati), ir praktiškai tyčiojosi iš mano problemos, o pats kalbėjo pašalininėmis temomis. Beje, Santariškėse mano sveikatos problemą aukščiausio lygio neurologas įvertino kaip rimtą. O šis neurologas priekaištavo, kad aš gaištu laiką ir nesugebu konstruktyviai kalbėti (nors jis pats nuolat išmušimėjo iš vėžių pertraukinėdamas ir iš esmės tyčiodamasis).
Apžiūros metu neįspėjęs žvilgterėjo po kelnaitėmis, nežinau, gal tai įprasta neurologinės apžiūros dalis?
Po apžiūros apskundėme gydytoją gydymo įstaigos auditui. Nors išklausė ir atsiprasė, tačiau panašu ne pirmas skundas ir veiksmų nebus imtasi. Sakė jam būna geresnių ir blogesnių dienų.

2019-03-27, 20:59 | 2

Buvau suprasta ir gavau pagalba, prašviesėjo akyse!

2019-03-19, 10:14 | 1

Tai pats siaubingiausias gydytojas,koki tik teko sutikti.Veziau mama,kuri atvyko is uzsienio ir buvo sokiruotos abi tokiu gydytojo bendravimu.Jis su zmonem apsoliuciai nemoka bendrauti,izeidineja...kaip gydytojas gal jis ir ismano savo darba,bet pas ji daugiau niekada gyvenime neisim ir kitiem nerekomenduosim!!! O dirba dar Grybo gatvej,Inmedikoj Lanzdyneliuose,baisu!!!

2019-02-18, 12:48 | 1

Bendravimas su pacientu tragiškas. Tai nebe tiesmukiškumas, o arogantiškas chamizmas. Psijutau išmušta iš vėžių, sumenkinta, pati nebežinanti, ko noriu. Tolimesnių tyrimų atsisakiau, todėl apie gydymą negaliu spręsti. Nerekomenduoju, ypač silpnesnių nervų žmonėms.

2018-10-20, 22:16 | 1

Negaliu patikėti, kad jis vis dar dirba prestižinėje klinikoje ir jo niekas nesustabdo. Maždaug prieš metus lankiausi dėl kojos skausmo. Buvau girdėjusi, kad gydytojas kietas, nesiterlioja su pacientais, žmonės rėkia kabinete ir t.t. Labai norėjau pasveikti, už skausmingas laužymo procedūras mokėjau brangiai ir tikėjausi pagerėjimo. Trečios manualinės procedūros metu įvyko netikėtas dalykas - “gydytojo” ranka ėmė gniaužyti mano krūtį (tai visiškai nesusiję su kojos skausmu). Įsitempiau, pakėliau galvą - supratęs mano išgąstį, “gydytojas” akivaizdžiai pasimetė ir pasakė, kad procedūra baigta, nors buvo likęs dar pusvalandis už sumokėtus 66 eur. Man skubiai besirengiant, atėjo med. sesuo ir pasiūlė padėti užtraukti suknelės užtrauktuką, L. Kacienas pakomentavo, kad aš galbūt norėčiau, jog apsirengti padėtų jis, tačiau gali būti apkaltintas priekabiavimu.
Gailiuosi, kad nedrįsau tą pačią dieną apie tai papasakoti Medicinos diagnostikos ir gydymo centro vadovybei.
Moterys, būkite atsargios ir drąsios!