Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutis Kacienas, %

Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01397, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kacienas Laimutis dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kacienas Laimutis?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

49.6% Complete
2.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

45% Complete
2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

44.8% Complete
2.2

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

39.5% Complete
2

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

36.1% Complete
1.8

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

56.3% Complete
2.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

62.6% Complete
3.1

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2023-10-06, 18:21 | Registruotas lankytojas 8

Labai nekompetentingas gydytojas, kilnojo kelnaites apziuros metu ir liepe vaikscioti pirmyn atgal nusirengus iki puses. Jis teige, jog tureciau guleti lovoje ir ilsetis, nors diagnoze dar nebuvo zinoma. Tik veliau paaiskejo, kad turiu dvi stuburo isvarzas ir gulejimas lovoje su tokia diagnoze butu pats netinkamiausias gydymas. Po sio vizito kreipiausi i Grybo medicinos diagnostikos centra, buvo sudaryta komisija del gydytojo elgesio, bet niekas taip it nepasikeite ir sis gydytojas vis dar dirba sioje istaigoje.

2023-07-03, 19:43 | Registruotas lankytojas 2

Pati blogiausia patirtis kokia teko patirti. Daktaras ne tik bendravo akiplėšiškai, tiesiogiai įžeidinėja, žemino ir dar per šio daktaro klaidingą diagnozę galėjau turėti pasekmių visam gyvenimui. Galėčiau papasakoti vien blogus atsiliepimus apie patirtas siaubingas 30 min už kurias teko dar ir nemažai pačiai susimokėti.

Kai buvo kreiptąsi į administraciją su įrodymais jų atsakymas buvo po ilgo laiko ir jų nuomonė tai normalu ir daktaras toliau dirba.

Niekam niekada jo nerekomenduočiau nuoširdžiai.

2023-05-06, 14:34 | Registruotas lankytojas 21

IŠKRYPĖLIS! BĖKITE KUO TOLIAU!

2023-04-21, 21:48 | Registruotas lankytojas 1

Chamiškas, labai savotisko bendravimo zmogus, nesuprantu kaip tokie gydytojai dirba Grybo g. Vizito metu nesiklause ir ignoravo, perzenge asmenines ribas. Varykit ji laukt!

2023-02-15, 12:52 | Registruotas lankytojas 821

Gydytojas chamiškas ir pradėjo mane mokyti apie gyvenimą.... Neurologas sugeba sukelti neurozes

2022-10-18, 18:55 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Ėjau pas šį gyd. kaip neurologą. Turėjau nusirengti, kas manau nebuvo būtina - po šio vizito ėjau pas kitus tos pačios srities specialistus - niekas nenurenginėjo. Prašyti magnetinio rezonanso ištyrimo (už ką pati ir moku, ir kuris yra saugesnis) turėjau pati, planavo daryti tik rentgeną, ir manęs net neplanavo informuoti - tik diktavo savo padėjėjui kodais, kur mane vesti.
Parėjus su rezultatais, žiūrėjo tik į rentgeną, ir toliau kartojo tą patį, ką neva įvertino mane apžiūrėjęs. Ėjau pas kitą neurologą, įdėmiai apžiūrėjo magn. rezonanso vaizdą ir išvadas, ir gavau visiškai kitą diagnozę, kurios rentgenas net nerodo. Labai nerekomenduoju. Pati ėjau, nes reikėjo labai greitai ir neskaičiau atsiliepimų iš anksto, kainavo daug streso šitas vizitas. Taip pat gaila laiko ir nemažų pinigų, kuriuos sumokėjau.

2022-09-17, 22:21 | Registruotas lankytojas 1

Netaktiškas, visą laiką pertraukinėjo, diskreditavo kitų specialistų išvadas ir tyrimų rezultatus. Vis skubino kad nusirengčiau (mano nuomone tai nebuvo būtina). Įėjau į šoko būseną ir negalėjau nustoti verkti, todėl pasakė, kad man reiktų pas psichologą/psichiatrą. Jo pagalbininkė (ar pagalbininkas - buvo su kauke) mano vizito metu kalbėjosi telefonu asmeniniais reikalais. Neurologui paklausus, ar pamatavo man kraujo spaudimą - net nesuriagavo į klausimą. Nesuvokiamo lygio neprofesionalumas privačioje klinikoje. Nerekomenduoju ir pati niekada pas jį negrįšiu.

2022-07-21, 16:07 | Registruotas lankytojas 2

Atėjau dėl galvos svaigimo, galvos skausmo, kaklo skausmo, galimos neuralgijos, osteochondrozės. Klausinėjo kitų gydytojų (pvz., chirurgo kuris anksčiau tyrė žarnyną ir kt.) diagnozių, kurios niekaip nesusiję su tuo dėl ko kreipiausi ir su visom diagnozėm nesutiko (neskaitant to, kad tie gydytojai jo paties kolegos (?)). Čia iš serijos - jeigu neranda nieko iš savo srities - bando įrodyti kad čia yra kitos srities bėdos ir kiti gydytojai neteisingai diagnozavo. Per 15 minučių vizitą nustatė depresiją, nors tos srities specialistų buvo aiškiai pasakyta kad depresijos nėra ir niekada nebuvo. Tačiau Laimutis, nebūdamas psichologu ir be jokios analizės nusprendė kitaip. Pati pasiprašiau jo vitamino B1 (nes vyras turėjo neuralgiją ir jam labai padėjo) - nuo jo liovėsi galvos skausmai dėl kurių ir kreipiausi. Išrašydamas kitus vaistus apgavo - pasakė kad nuo galvos skausmo, o parsinešus namo paaiškėjo kad tai antidepresantai, kurių žinoma negėriau. Nuo kada depresija yra gydoma mėnesį laiko? Tokie vaistai turi būti išrašomi psichiatro, o ne neurologo. Laimuti, jeigu skaitote atsiliepimus tai patarimas jums - jeigu nenustatėte nieko iš savo srities - neišrašinėkite jokių vaistų, aš tikrai nenoriu išeiti su krūva receptų ir nereikia nustatinėti kažkokių ne savo srities ligų, kad tik nuo savęs "atsifutbolinti". Nors iš kitų atsiliepimų panašu, kad jūs tiesiog turite problemų su moterimis.

2022-01-20, 22:40 | Registruotas lankytojas 2

Priekabiauja prie moterų ir emociškai smurtauja, tyčiojasi. Pati tai patyriau ir kitų pacienčių komentarai liudija tą patį. Deja, senesni neigiami komentarai neberodomi, o pasiskaitytumėt.. Negaliu patikėti, kad jis dar neatleistas. Skundžiausi, bet kaip į tuščius vartus. Be to gydytojas nekompetetingas, o man paskirtas tyrimas buvo absuliučiai netikslingas.

2021-11-29, 17:42 | Registruotas lankytojas 2

Tiesą sakant pirmą kartą lankiausi netikrinusi komentarų, o šiandien eidama aptarti tyrimo rezultatų užmačiau komentarus ir drebančiom rankom ėjau į kabinetą. Nežinau, savotiškas bendravimas, bet man pakankamai malonus, linksmai šiltai ir su empatija, pajuokavo, taikliai pataikė apie asmenines savybes, kelnaičių nenumovinėjo ir kur nereikia nečiupinėjo. Ar diagnozė ir gydymas tikslus, dar reikia laiko ir gal išgirsti kitų neurologų/kinezistų nuomonės. Planavau užsirašyti ir manualinei terapijai, apie ką užsiminė ir daktaras, bet po paskaitytų komentarų jau būtų nejauku. Visgi, iš asmeninės patirties nieko blogo pasakyti negaliu.

2021-11-04, 19:32 | Registruotas lankytojas 1

Konkretus, dalykiškas, nekalba be reikalo. Paskyrė reikiamus tyrimus ir pasiūlė prasmingas konsultacijas pas kolegas. Visi siūlymai buvo paaiškinti ir motyvuoti. Vienu žodžiu - puiku

2021-10-08, 15:52 | Registruotas lankytojas 12

Kaip matyti iš pastarųjų atsiliepimų, tai tik viena pacientė alpo iš laimės, kad buvo suprasta ir pagydyta. Ir dar vienas "riestainiukas", kuris po Kacieno prisilietimų vėl tapo žmogumi. Nesuprantu, kaip MDC vadovybė, žinodama apie daktaro "gydymus", nesiima jokių veiksmų? Labai galiuosi, kad savo laiku nepateikiau raštiško skundo apie priekabiavimą. Buvau šokiruota ir negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Be to, suėjo senaties terminas (turbūt). Manau, kad seniai metas pradėti "gydyti" patį daktarą, nes niekaip nemeta savo senų įpročių. O vyrui, prie kurio žmonos buvo priekabiauta, linkiu kreiptis ten, kur reikia. Ir kuo greičiau!!! Nes kitąkart taip gali būti "gydoma" kieno nors kito žmona ar dukra.

2021-09-27, 19:50 | Registruotas lankytojas 1

Siam gydytojui vieta kalejime. Koks jis dar gydytojas. Sesele isvares is kabineto priekabiavo prie mano zmonos, pradejo graibytis, pats vos neissirenge, nuemes sau maske ir nuemes mano zmonai maske, stengesi ja buciuoti. Jei klinikos vadovybe nepriims priemoniu, kreipsimes i teisesauga.

2021-07-01, 15:47 | Registruotas lankytojas 1

Paslauga mokama( 75 eur), diagnozės nenusakė, gal nesuprato MRT tyrimo išvadų ,gydymo neskyrė, jokių rekomendacijų, tik vaistus nuo skausmo, nuo kurių sustreikavo inkstai. Bendravimas su pacientu nekorektiškas .Reikėjo pačiai ieškotis tolesnio gydymo specialisto. Jei sergate rimtai, šio gydytojo nerekomenduoju.

2021-05-14, 00:27 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-12-06, 18:18 | Registruotas lankytojas 12
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-22, 12:17 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-09-11, 14:10 | Registruotas lankytojas 1

Jokiu būdu neikite pas šį gydytoją. Pats nekompetetingiausias ir arogantiškiausias gydytojas, kokį tik įmanoma įsivaizduoti. Nuolatos pertraukinėjo bandant apibūdinti simptomus, neišklausė ir neaprašė jų, keletą kartų piktinosi, ko nėjau pas šeimos gydytoją (nors klinika privati), ir praktiškai tyčiojosi iš mano problemos, o pats kalbėjo pašalininėmis temomis. Beje, Santariškėse mano sveikatos problemą aukščiausio lygio neurologas įvertino kaip rimtą. O šis neurologas priekaištavo, kad aš gaištu laiką ir nesugebu konstruktyviai kalbėti (nors jis pats nuolat išmušimėjo iš vėžių pertraukinėdamas ir iš esmės tyčiodamasis).
Apžiūros metu neįspėjęs žvilgterėjo po kelnaitėmis, nežinau, gal tai įprasta neurologinės apžiūros dalis?
Po apžiūros apskundėme gydytoją gydymo įstaigos auditui. Nors išklausė ir atsiprasė, tačiau panašu ne pirmas skundas ir veiksmų nebus imtasi. Sakė jam būna geresnių ir blogesnių dienų.

2019-03-27, 18:59 | Registruotas lankytojas 2

Buvau suprasta ir gavau pagalba, prašviesėjo akyse!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2019-03-19, 08:14 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2019-02-18, 10:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2018-10-20, 19:16 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2018-06-19, 06:42 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas, man tikrai padėjo!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2018-05-08, 18:01 | Registruotas lankytojas 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2018-04-13, 19:07 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2017-11-06, 23:54 | Registruotas lankytojas 3

Aš maniau, kad tik filmuose taip būna. Atėjau kaip riestainis, vos galėdamas pristot ant vienos kojos. Po MRT gydytojas peržiūrėjo nuotraukas ir tiesiu taikiniu išsiuntė į manualines terapijas. Pasiguldė ant stalo ir pradėjo. Iš pradžių nesupratau, tik po kiek laiko "dašilo" ką jis daro :-) Apie manualinę terapiją esu girdėjęs tik gandus ir mano nuomonė apie tai susiformavo nekokia. Beje ir pačią terapiją ganduose žmonės vadino "kostelomų" procedūra. Gydytojas labai teisingai padarė, kad daug neaiškino. Jis matė tikrą bėdą ir žinojo sprendimą. Jei būtų pradėjęs pasakot ką ir kaip darys, vargu ar aš būčiau sutikęs (visa tai dėl gandų apie šią terapiją). Kai po 15 minučių aš pajutau, kad skausmas visiškai dingo - nepatikėjau ir bet koks nerimas prapuolė. Aišku, pati procedūra tikrai ne moteriška, vietomis net ašara tryško. Gal atrodo "mazachistiškai", bet laukiau sekančios procedūros, nes pajutau ir šalutinį poveikį - man prapuolė skausmai, kuriuos vadinau "raumenų sustingimas" ar tiesiog "nugara pavargo". Šie pasireikšdavo kai pasėdėdavau minkštam fotely prie teliko valandėlę arba pasivaikščiodavau ilgiau. Nė velnio ten ne raumenys pavargdavo, ten tiesiog nervukus užspausdavo slanksteliai ar koks kitas galas... Nuoširdžiai sakau, nepamenu kada taip gerai jaučiausi kaip po šio gydytojo manualinės terapijos. Po antro seanso negalėjau nustot šypsotis. Visą dieną apie tai ir tegalvojau, kodėl tik dabar apie šį gydytoją sužinojau? Ačiū Laimuti, kad grąžinot ant kojų be jokio skalpelio.
O dėl tų kurie skundžiasi gydytojo charakteriu, pagalvokit, jūs patys taip pat ne šilkiniai, jei jau viešai piktinatės žmogumi, bandžiusiu JUMS pagelbėti.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2017-10-22, 06:14 | IP: 78.56.77.8

Savo srities profesionalas. Niekas negalėjo nustatyti diagnozės, jis tiksliai nustatė ir išgydė. Esu labai dėkinga šiam gydytojui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2017-10-17, 13:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2017-06-19, 15:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2017-05-09, 10:29 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2016-09-30, 15:51 | IP: 78.60.192.109

Maloniai bendraujantis, patariantis gydytojas. Po procedūros pasijaučiau nauja galva turėdama;)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2016-09-20, 13:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2016-08-07, 01:53 | IP: 78.60.72.48

Pats geriausias daktaras koki man teko matyti. Visada giriu jog turime pati geriausia daktara lietuvoje.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2016-07-21, 16:00 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2016-07-12, 18:59 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2016-07-10, 22:03 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2016-05-31, 14:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2015-07-08, 13:22 | IP: 188.69.196.116

Turėjau sportinę traumą, bei dirbu sėdimą darbą, to pasekoje atsirado kaklo išvarža, kas turi tą bėdą tikrai supras - skausmas nemenkas. Taip pat nugaroje buvo užspaustas nervas. Man pasisekė, kad suradau šį gyd.
Manualinės terapijos nėra malonus
masažas, tačiau efektas iškarto po pirmos procedūros pasijautė.
Rekomenduoju kenčiantiems kreiptis į
šį specialistą! Puikus gydytojas:)Ačiū!Lina K.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2015-03-30, 07:39 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2015-01-09, 13:17 | IP: 88.119.87.100

Esu gyg. Laimučio Kacieno pacientas, iki tol , kol aš pakliuvau pas gyd. Kacieną, stuburo išvarža mane spėjo paversti klaustuko forfos būtybę, man buvo 38. Mano šeimos gydytoja galėjo man pagelbėti tik vaistais nuo skausmo ir taip tesėsi 2-3, savaites, po to man išrašė siuntimą i Lazdynų ligoninę pas neurochrurgą,padarė stuburo tomografiją,patvirtino sruboro juosmens ,3-4 tarpslankstelinio tarpo išorinę išvaržą,, išgirdau tokią frazę ,tik operacija ir taškas. Visiško atsitiktinumo dėka parekomendavo apsilankyti pas Laimutį Kacieną. Po apžiūros ir mano būklės įvertinimo, pasakė, jei nebijai, darom tempimą, Pasirinkimo nebuvo,nes skausmas vis stiprėjo. Pirma procedūra buvo labai skausminga,antra taip pat, po tečio karto vos parejau namo, skausmas buvo nesvietiškas, gėriau migdomuosius ir nuskausminamus. Po to mane visą savaitę gyd. Kacienas lankė namuose ir toliau darė skausmingas tempimo procedūras. dar po savaitės, aš atsikėliau ir pasijaučiau žymiai geriau, po mėnesio gyd Kacienas padarė dar 5 stuburo tempimo procedūras, po to reabilitacija, purvo vonios , povandeniniai masažai ir jau esu pilnai darbingas 12 metų. Tokių specialistų reikia daugiau, tada ir kainos nesikandžios. Pinigai yra niekas, palyginus su sveikata. Nuoširdžiai dėkingas gyd. Laimučiui Kacienui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2015-01-04, 11:57 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2014-12-14, 17:13 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2014-05-29, 13:58 | IP: 78.56.211.173

Puikus specialistas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2014-02-26, 08:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2013-08-14, 09:35 | IP: 84.240.25.178

Turiu didelių stuburo problemų, todėl, jeigu nevykdau gydytojo nurodymų, laikas nuo laiko turiu atlikti manualinės terapijos procedūras. Šį puikų gydytoją pažįstu jau daug metų. Mane tiesiog stebina kai kurie pacientų (jeigu jie yra iš tikro pacientų) komentarai. Procedūra nėra maloni, nes radikulito skausmas baisus. Gydytojas visada rizikuoja, jeigu pacientas yra nepaklusnus ir jam dešimt kartų reikia kartoti ką jis turi daryti. Nekantrūs yra vyrai, jie ten rėkia nuo prisilietimo, o po to dar piktinasi. Yra pasirinkimas: injekcijos, tabletės ar daktaro L.Kacieno procedūra, po kurios kaip mat pamiršti savo siaubingą skausmą. Mano šeima žemai lenkia galvą prieš šį puikų specialistą, o piktų, pavydžių žmonių pilamas purvas nutekės nepalikęs nei dėmelės. Matomai nesate rimti ligoniai, kad turite jėgų pykčiui. Sėkmės Jums daktare!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2012-12-04, 13:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2012-10-23, 18:14 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2012-10-11, 11:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2012-08-22, 06:31 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?
2012-08-09, 17:22 | IP: 212.52.53.221

Kiekvienas mūsų turime keistenybių, bet tai atleidžiama: gydytojo dėka po gimdymo vėl galėjau vaikščioti nešlubuodama dėl varginančio skausmo klubuose ir smagiai sau kaukšėti aukštakulniais :) Dar mažiausiai penki mano pažįstami dėkingi jam už gražintą puikią gyvenimo kokybę. Dėkui Jums už tai ir dar, man labai patinka, kad bendraujate atvirai, regis kad šimtą metų mus, savo pacientus pažinotumėte!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Laimutis Kacienas?