Pacientai, kurie rekomenduoja Arvydas Burneikis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14228, Galiojanti

Burneikis Arvydas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Burneikis Arvydas?

2019-05-15, 11:11 | 1

Labai dėkinga esu, šiam nuostabiam chirurgui. Po kelių nesėkmingų operacijų, vis atsinaujindavo liga, bet po Arvydo Burneikio operacijos, viskas susitvarkė. Taip ir nebuvo progos, asmeniškai padėkoti. Ačiū Jums labai.

2018-02-14, 12:12 | 2

Sausio menesi buvo atlikta kirksnies operacija. Noriu asmeniskai padekoti siam daktarui, kad jo deka esu gyvas ir sveikas. P.S. ir aciu uz JAZZU muzika :)

2017-11-24, 00:47 | IP: 185.11.167.4

Nuoširdus ir rūpestingas gydytojas

2017-02-25, 15:49 | 1

Jis mane operavo,negalvojau,kad gali būti taip linksma operacinėje,nebuvo jokios baimės,daugiau tokių žmonių.

2016-03-04, 12:50 | IP: 46.251.35.39

Labai puikus chirurgas ir gydytojas. atsigulus į skyriu, maždaug už valandos einant koridoriumi į tualetą, pats gydytojas užkalbino ir nusivedė į procedūrinį, kad apžiūrėtų probleminę vietą, tą pačią naktį buvau išoperuota. Viskas buvo atlikta puikiai, aišku gyjimo procesas buvo pakankamai ilgas(savaitė laiko ligoninėje). operavo kartu su vyresniuoju specialistu-rezidentu P.Vaitekūnu, kuris apsiėmė tolesnį mano gydymą. labai ačiū šiems dviems chirurgams už puikiai atliktą operaciją, puikią priežiūrą, ir į atsakytus visus mano klausimus :) ačiū ačiū ačiū...

2015-03-07, 19:20 | IP: 78.63.58.108

Gydytojo nuotaika palengvina busena siame kabinete. aiskino suprantamai, konkreciai su faktais.ACIU

2015-02-05, 19:25 | IP: 78.63.56.245

Esu be galo dėkinga gydytojui už išgelbėtą gyvybę. Turėjau daug operacijų, visą mėnesį praleidau reanimacijoje, mano būklė buvo tikras iššūkis gydytojams. Todel noriu padėkoti dar kartą už profesionalumą, geranorišką bendravimą, jokių vokelių nesiūliau, jaučiausi patikimose rankose.

2014-08-19, 16:09 | IP: 212.52.56.245

Labai malonus, profesionalus, atsakingas gydytojas. Viską paaiškino apie operacija, nuramino. Tikrai pasijaučiau saugi svetimo žmogaus rankose.
Jokių vokelių nedaviau.
Po tulžies pašalinimo operacijos net nepraėjus dviems savaitėms, sugrįžau į įprastini gyvenimą.
Tikrai esu sužavėta, kad dar yra tokiu daktarų iš didžiosios raidės !!!

2014-05-30, 13:34 | IP: 195.182.86.155

Nepaprastai šiltai bendrauja, sugeba nuimti stresą ir įtampą. Iš tikrųjų girdi pacientą. Super gydytojas

Esate Arvydas Burneikis?
2014-03-19, 17:50 | IP: 77.221.75.24