Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Čulkova, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-04996, Galiojanti

Čulkova Laimutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Čulkova Laimutė?

2019-07-31, 16:21 | 2

Su antru nėštumu vaikščiojau pas šią gydytoją. Nepastebėjo laiku problemos, ko pasekoje vaikutis gimė su puokšte problemų. Tikrai grubi, laiko neturinti, klausimų negirdinti gydytoja. Asmeniškai nerekomenduoju.
Su daktare gerai nebent tada kai neturi problemų, nesilauki o ateini tik profilaktikai.

2019-06-17, 17:33 | 2

Gydytoja prižiūrėjo neštumą, labai viskas patiko. Gydytoja labai rūpestinga, maloni, viską aiškindavo. Turėjau šiokių tokių problemų, tai iš karto viską nustatė, paaiškino, siuntė pas gydytojus. Tyrimų darė net daugiau nei priklausė, už tai papildomai mokėti nereikėjo. Kai atvažiavau gimdyti, gydytojai pasakė, kad nesčiosios priežiūros kortelė puikiai ir išsamiai užpildyta, gali būti pavyzdžiu kitiems.
Tiesa, lankiausi privačiai, bet kaina visiškai atitiko kokybę ir paslaugas.

2017-07-03, 09:54 | IP: *.*.*.*
2017-04-10, 12:34 | 1

Gydytoja priziurejo pirma mano nestuma :)Visus tyrimus dariausi kokius reikejo, atsake i visus keliamus mano klausimus. Siunte i santariskiu ligonine ehoskopijoms, kad butu jos kuo tikslesnes . Labai dziaugiuosi jos darbu ir gydymu ir esu laiminga. Turime sveika ir grazia mergyte :) Aciu gydytojai

2017-03-06, 22:16 | 2

Nerekomenduoju. Apziura labai skausminga, visiskai nepranesa, ka ketina daryti. Viska daro ypac skausmingai ir grubiai. Vengia atsakineti i klausimus ir paaiskinti, kas kaip yra.

Neverta gaisti savo laiko.