Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Čulkova, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-04996, Galiojanti

Čulkova Laimutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Čulkova Laimutė?

2019-07-31, 16:21 | 2

Su antru nėštumu vaikščiojau pas šią gydytoją. Nepastebėjo laiku problemos, ko pasekoje vaikutis gimė su puokšte problemų. Tikrai grubi, laiko neturinti, klausimų negirdinti gydytoja. Asmeniškai nerekomenduoju.
Su daktare gerai nebent tada kai neturi problemų, nesilauki o ateini tik profilaktikai.

2019-06-17, 17:33 | 2

Gydytoja prižiūrėjo neštumą, labai viskas patiko. Gydytoja labai rūpestinga, maloni, viską aiškindavo. Turėjau šiokių tokių problemų, tai iš karto viską nustatė, paaiškino, siuntė pas gydytojus. Tyrimų darė net daugiau nei priklausė, už tai papildomai mokėti nereikėjo. Kai atvažiavau gimdyti, gydytojai pasakė, kad nesčiosios priežiūros kortelė puikiai ir išsamiai užpildyta, gali būti pavyzdžiu kitiems.
Tiesa, lankiausi privačiai, bet kaina visiškai atitiko kokybę ir paslaugas.

2017-07-03, 09:54 | IP: *.*.*.*
2017-04-10, 12:34 | 1

Gydytoja priziurejo pirma mano nestuma :)Visus tyrimus dariausi kokius reikejo, atsake i visus keliamus mano klausimus. Siunte i santariskiu ligonine ehoskopijoms, kad butu jos kuo tikslesnes . Labai dziaugiuosi jos darbu ir gydymu ir esu laiminga. Turime sveika ir grazia mergyte :) Aciu gydytojai

2017-03-06, 22:16 | 2

Nerekomenduoju. Apziura labai skausminga, visiskai nepranesa, ka ketina daryti. Viska daro ypac skausmingai ir grubiai. Vengia atsakineti i klausimus ir paaiskinti, kas kaip yra.

Neverta gaisti savo laiko.

2016-11-30, 15:13 | IP: 213.164.112.50

Labai keista skaityti blogus atsiliepimus apie sia daktare. Paprasciausiai kiek lankausi, nieko panasaus nebuna...nejau ji elgiasi su kiekvienu zmogum skirtingai? Su manimi bendrauja mandagiai, su sypsena, apziuros metu niekad man neskaudejo ir grubiai tikrai nesielge. Dabar ji priziuri mano nestuma, siaip is esmes kaip poliklinikai, tai gera gydytoja. Patinka, kad iskart echoskopoja, neskuba. I atsakyma ar ilgai teko laukti eileje, pasakysiu kad kaskart skirtingai. Kadangi dabar daznai lankausi viena karta teko laukti 35 min., (tas nelabai patiko ) bet kiti kartai laiku arba iki 10 min. Visuomet paklausia kaip jauciuosi ir kokios nuotaikos. Gal but nedaug pasakoja apie nestuma jeigu nepaklausiu, bet is esmes kaip ir sakiau esu patenkinta sia gydytoja. Taip pat pas ja lankosi mano mama, sese ir teta :)

2016-08-16, 11:43 | IP: 195.182.68.28

Paskaičiusi čia komentarus tikrai bijojau eiti pas šią gydytoją, bet kadangi kita atostogauja, tai sakiau dabar arba niekada. Nuėjau. Bendravo stebėtinai maloniai, visko išklausinėjo, pakomentavo, išaiškino, nebuvo labai grubi. Davė patarimų. Tik vienintelis keistesnis dalykas, kad jau po apžiūros, kai kalbėjo su manimi, o aš apsirenginėjau, tai nužiūrinėjo mane..Bet šiaip nieko blogo pasakyti negaliu. Tik tiek, kad kolkas mano problemą išprendė dalinai, o ne pilnai.

2016-08-09, 18:39 | IP: *.*.*.*
2016-05-25, 22:08 | IP: *.*.*.*
2016-05-10, 10:11 | IP: 77.240.251.193

Su pirmu nėštumu, jei tik kildavo įtarimas, nusiųsdavo pas kitus specialistus. Pagimdžiau sveiką vaiką, tačiau mažesnio svorio, kaip ji ir numatė.
Antrą nėštumą vėl jai patikėjau, tai dabar pats meilumas, nors jokių dovanėlių niekada nebuvau davusi! Visada pirmą pakviečia, jokio piktesnio žodžio, nuoširdžiai detaliai pasidomi savijauta, pirmo vaiko raida. Pirmą kartą pas ją papuoliau, tai tikrai piktai kalbėjo. Po kelių metų kai pastojau, davė talonėlį pas ją, tai net susigraudinau. Tačiau pirmą nėštumą prižiūrėjo ji. Viskas vyko oficialiai ir be jokių emocijų.