Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Pavel Elsakov, %

Licencijos

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2006-04-14, Nr. MPL-08007, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

88.6% Complete
4.4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

92.2% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

77.1% Complete
3.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

71.9% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

69.5% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

41.8% Complete
2.1

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

89.1% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-08-11, 18:29 | 8

Negaliu vertinti gydytojo profesionalumo, nes buvau tik pas šį specialistą ir neturiu kompetencijos spręsti apie endoskopinius tyrimus ar skrandžio problemas, tačiau šio gydytojo nerekomenduočiau vien jau dėl to, kad gydytojas yra labai nemalonus ir elgiasi labai atsainiai. Endoskopiniai tyrimai jau patys savaime yra nemalonūs, o kai gydytojas pirmą kartą atliekant šią procedūrą nesiteikia paaiškinti nei apie patį tyrimą, nei nuraminti, o tik skuba viską greičiau padaryti - nepalieka teigiamo įspūdžio... Be to, atlikęs tyrimą pareiškia, kad nereikia čia lakstyti be problemų, kai ir eini pasitikrinti dėl to, kad gastroenterologas siunčia norėdamas įsitikinti, ar viskas yra gerai. Taigi reziumuojant - apsilankymas labai nemalonus, gydytojo empatijos lygis - 0%, bet po procedūros skrandžio ar gerklės skausmų nejutau.
Su gydytoju dirbusi seselė pasirodė maloni.

2019-06-17, 08:55 | 1

Sunku įvertinti gydytojo profesionalumą, kai sulaukiu atsakymo “nežinau, kas tau čia buvo, kreipkitės į šeimos daktarą”. Informavau, jog nukreipė būtent ji ir echoskopuotojas, nes jaučiu tai ir tai... Tačiau net nemanau, kad mano nusiskundimų buvo klausomąsi.
Apskritai, toks įspūdis, kad sutrukdžiau tiek seselei, tiek pačiam daktarui. Procedūra nei paaiškino, nei komentavo, kas dabar vyksta, o apie kažkokį nuraminimą - kalbos nėra (man šis tyrimas buvo pirmą kartą). Džiaugiuosi tik dėl vieno - kad viskas buvo gana greitai, nekomfortabilu, bet pakenčiama. Rekomenduočiau nebijot. Tik antrą kartą pas šį daktarą neičiau.

2018-11-19, 18:11 | 1

Puikus gydytojas ir visa komanda - sesutės, anesteziologė… Net nepajutau to, kas laikoma vienu bjauriausiu tyrimu - kolonoskopijos (nors bijojau tai labai). O prieš tai tas pats gydytojas darė gastroskopiją - greitai, sklandžiai. Ir, kas svarbu, visiškai nuramino prieš abu tyrimus, o priėmė net anksčiau (paskambino, kad kažkas išsibraukė, atsilaisvino laikas).

2018-08-16, 16:18 | 4

Geras, rūpestingas, mandagus gydytojas. Profesionaliai padarė endoskopiją. Maloniai bendravo. Seselė tai iš vis, kaip mamytė: "nesinervuokit, pagulėkit". Tikrai rekomenduoju gydytoją!

2018-08-14, 08:36 | 2

Priėmė iš karto, seselė buvo maloni. Bet gydytojas arba nieko neišmanantis arba atėjęs į darbą pasėdėt, o ne spręst problemų. Pasakė porą žodžių po "žarnos rijimo" procedūros ir nieko nepaaiškino. Klausinėjamas bandė atsakyti kuo trumpiau ir nervinosi. Informacijos negavau jokios, nors supratau, kad problemų yra.