Pacientai, kurie rekomenduoja Pavel Elsakov, %

Išduota: 2006-04-14, Nr. MPL-08007, Galiojanti

2.1

Nesidomėjo

2019-08-11, 18:29 | 8

Negaliu vertinti gydytojo profesionalumo, nes buvau tik pas šį specialistą ir neturiu kompetencijos spręsti apie endoskopinius tyrimus ar skrandžio problemas, tačiau šio gydytojo nerekomenduočiau vien jau dėl to, kad gydytojas yra labai nemalonus ir elgiasi labai atsainiai. Endoskopiniai tyrimai jau patys savaime yra nemalonūs, o kai gydytojas pirmą kartą atliekant šią procedūrą nesiteikia paaiškinti nei apie patį tyrimą, nei nuraminti, o tik skuba viską greičiau padaryti - nepalieka teigiamo įspūdžio... Be to, atlikęs tyrimą pareiškia, kad nereikia čia lakstyti be problemų, kai ir eini pasitikrinti dėl to, kad gastroenterologas siunčia norėdamas įsitikinti, ar viskas yra gerai. Taigi reziumuojant - apsilankymas labai nemalonus, gydytojo empatijos lygis - 0%, bet po procedūros skrandžio ar gerklės skausmų nejutau.
Su gydytoju dirbusi seselė pasirodė maloni.

2019-06-17, 08:55 | 1

Sunku įvertinti gydytojo profesionalumą, kai sulaukiu atsakymo “nežinau, kas tau čia buvo, kreipkitės į šeimos daktarą”. Informavau, jog nukreipė būtent ji ir echoskopuotojas, nes jaučiu tai ir tai... Tačiau net nemanau, kad mano nusiskundimų buvo klausomąsi.
Apskritai, toks įspūdis, kad sutrukdžiau tiek seselei, tiek pačiam daktarui. Procedūra nei paaiškino, nei komentavo, kas dabar vyksta, o apie kažkokį nuraminimą - kalbos nėra (man šis tyrimas buvo pirmą kartą). Džiaugiuosi tik dėl vieno - kad viskas buvo gana greitai, nekomfortabilu, bet pakenčiama. Rekomenduočiau nebijot. Tik antrą kartą pas šį daktarą neičiau.

2018-11-19, 18:11 | 1

Puikus gydytojas ir visa komanda - sesutės, anesteziologė… Net nepajutau to, kas laikoma vienu bjauriausiu tyrimu - kolonoskopijos (nors bijojau tai labai). O prieš tai tas pats gydytojas darė gastroskopiją - greitai, sklandžiai. Ir, kas svarbu, visiškai nuramino prieš abu tyrimus, o priėmė net anksčiau (paskambino, kad kažkas išsibraukė, atsilaisvino laikas).

2018-08-16, 16:18 | 4

Geras, rūpestingas, mandagus gydytojas. Profesionaliai padarė endoskopiją. Maloniai bendravo. Seselė tai iš vis, kaip mamytė: "nesinervuokit, pagulėkit". Tikrai rekomenduoju gydytoją!

2018-08-14, 08:36 | 2

Priėmė iš karto, seselė buvo maloni. Bet gydytojas arba nieko neišmanantis arba atėjęs į darbą pasėdėt, o ne spręst problemų. Pasakė porą žodžių po "žarnos rijimo" procedūros ir nieko nepaaiškino. Klausinėjamas bandė atsakyti kuo trumpiau ir nervinosi. Informacijos negavau jokios, nors supratau, kad problemų yra.

2018-06-17, 22:38 | 2

Šis gydytojas traumuojantis pacientus. Jo bendravimo būdas - konfliktiškas. Medikas be empatijos. Lygiai panašus požiūris ir dirbančios seselės, kuri, manau, turėtų keliauti į pensiją. Nes yra neadekvatus darbuotojas bendravimui su žmonėmis, o ypač, kurie kreipiasi su skausmais.
Esu susidūrusi su šiuo gydytoju pora kartų. Pirmas kartas buvo, kai teko daryti žarnyno tyrimą, ir tuo metu sirgau mėnesinėmis. Jis mane išplūdo, grubiai kalbėjo, kaip aš galiu tokia ateiti, -"pas tave ten varo..." - jo žodžiai... Nuėjusi pas gastroenterologę (kuri mane siuntė tyrimui) pasisakiau, kas nutiko. Medikė pati nusistebėjo - "juk čia nieko tokio, kad pacientas serga menstruacijomis, tyrimui neturi įtakos...".
Sekantis kartas buvo, kai kreipiausi į polikliniką su skrandžio skausmu. Šeimos gydytojas apžiūrėjęs, įvertinęs būklę, nusiuntė pas šį gydytoją atlikti "žarnos rijimo" tyrimą. Atvykusi supratau, kad tyrimo nebus, nes išėjusi seselė iš kabineto koridoriuje mane užsipuolė, kad esu truputį valgiusi (nors šeimos gydytojas įvertino ir žinojo mano valgymo laiką, bet vistiek siuntė, dar liepė truputį vandens išgerti, kad susivirškintų greičiau maisto likučiai). Seselė įėjusi į kabinetą užtrenkė duris prieš nosį ir liepė eit iš kur atėjusi... Nei paaiškinimų, nei įvertinimo mano būklės, o aš stoviu su skausmu. Man buvo reikalingi vaistai, kad bent tą akimirką praeitų skaudėti skrandį. Toliau laukiau prie kabineto. Po kiek laiko pasikvietė ir gydytojas Elsakov. Nepaklausė kaip jaučiuosi ir pradėjo dergtis grubiu žargonu ant manęs kabinete. Pasak jo kokia aš arogantiška, šiokia ir anokia, kaip galiu reikalauti tyrimo, liepė eiti pas savo šeimos gydytoją ir aiškintis, kodėl neatliekamas tyrimas. Su savimi turėjau mobilų telefoną, įjungiau pradėjau įrašinėti, kaip jis kalba, nes jau buvo peržengtos ribos... Emociškai jautėsi, kad jie padėties šeimininkai ir jiems nusispjaut į tavo skausmą, o apie vaistus ar dar normaliai pateiktą informaciją nebuvo nė kalbos. Dar pasirodo sistemoje buvo įvykusi klaida, kad mane registruojantis gydytojas išbraukė pacientą ir ant jo mane užregistravo. Tai irgi atsiėmiau atitinkamų žodžių - tarsi pacientas kaltas, kad jie - gydytojai, nesusitvarko su savo sistema. Galiausiai seselės paskutinis komentaras buvo: "Ėėė, paklausyk dabar manęs, aš tau čia į močiutes tinkama, esu trigubai vyresnė ir t.t..." Maždaug suprask, kad tu čia niekas ir išsigąsk jų kalbėjimo manieros, kuri atitinka chuliganų kalbą. Tokio purvo išklausiusi kreipiausi į poliklinikos vedėją. Ji sakė, kad su visais paminėtais gydytojais atitinkamai kalbės. Koks šių laikų medicinos lygis?

2018-02-05, 16:34 | 1

šaunus gydytojas, geranoriškas- rekomenduoju, ypač žinant su kokiom problemomis pas jį einame.
Net ir nemaloniausia procedūra šio gydytojo vadovaujamos komandos dėka tampa nebaisi.

2017-11-13, 13:16 | IP: *.*.*.*
2017-11-07, 11:14 | IP: 158.129.152.182

Puikus specialistas. Nemalonią procedūrą (skrandžio echoskopija) atliko greitai, profesionaliai ir švelniai.

2017-10-27, 19:39 | IP: 78.158.16.128

Endoskopijos procedūra man buvo paskirta pirmą kartą, labai nerimavau, tačiau gydytojas ir seselė buvo labai malonūs, domėjosi ligos istorija, o prieš procedūrą tiksliai viską paaiškino. Pati procedūra buvo pakankamai greita, visos procedūros metu su manim bendravo, pasakydavo, ką daryti, kad būtų paprasčiau tiek jiems, tiek man. Taigi, abu specialistai tikrai empatiški, kantrūs ir profesionalūs! Palieku geriausias savo rekomendacijas. Ačiū!