Pacientai, kurie rekomenduoja Viktor Tumaš, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05259, Galiojanti

Išduota: 2007-02-22, Nr. MPL-09125, Galiojanti

2019-07-10, 18:06 | 2

Pats geriausias gydytojas, pas jį lankosi mano visa šeima, nė karto nenuvylė, jei ateini ir sakai kad blogai jauties visada stengias išssiaiškinti kas nutiko. Niekada nedaro skubotu išvadų, vosada paskiria daug tyrimu (aišku sergant biški vargina) stengiasi pajuokauti, nors is komentaru mano kad saipos - ŠITAS GYDYTOJAS NIEKADA NESIŠAIPO, o stengias pajuokaut kad geriau jaustumeisi. Viska isaiskina issamiai

2018-04-24, 15:20 | 1

Seno kirpimo daktaras, nors sunkoka jį ir daktaru vadinti. Priėmė laiku, dėl to viskas gerai, bet aš pacientas ir aš ateinu vieno dalyko - išgyti. Manęs nereikia auklėti, šis asmuo nesuteikė man reikalingos informacijos, nekalbėjo, nesakė kokius vaistus išrašė, nesitarė dėl biuletenio laiko. Išrašė man krūtinės rengetną nors iš pradžių tyčiojosi, kad jam sveika atrodau.
Apžiūros metu jis leido sau - priimti jo kolegę, matuoti jai spaudimą, nors apžiūros laikas yra man skirtas. Su manimi nebendrauti, arba kol aš kalbu nustotis klausyt tiesiog ir plepėt su sesutėmis, ką kalba nežinau - rusakalbis. Įtariu, kad jo klientūra - irgi rusakalbiai, nes kol bendravome pas jį į kabinetą lysdavo pacientai ir su juo irgi plepėdavo rusiškai. Absurdas.
Po šio vizito tegaliu pasakyt, kad šiam daktarui pacientai yra žemiau plintuso, aš nesužinojau, kas man yra, eisiu apžiūrai pas kitą specialistą, nes liga po jo vizito visiškai nepraeina, situacija blogėja.

2017-08-08, 13:21 | IP: 185.89.217.235

Gydytojas iš principo geras. Jei ateini su maža problema, tai gal to dėmesio ir ne tiek daug, bet jeigu mato, kad problema - sunkesnė, skiria tikrai pakankamai laiko, visus reikalingus tyrimus ir panašiai.

2017-06-09, 19:06 | IP: *.*.*.*
2017-06-02, 14:16 | IP: 81.7.103.15

Gydytojas buvo pavaduojantis, tačiau nepaisant to atidžiai išklausė, perklausė, tikslinosi, paskyrė tyrimus, buvo ramus, geranoriškas, mandagus. Tyrimus po to aptarėme, paskyrė papildomus dėl kito gydytojo išsakytos nuomonės. Buvo malonu ir saugu bendrauti.