Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Pukenytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17047, Galiojanti

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11421, Galiojanti

Pukenytė Rūta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pukenytė Rūta?

2016-06-28, 20:55 | IP: 78.56.102.29

Puiki daktaryte, linkiu jai tik sekmes! Lankysiuos tik pas ja, nes kruopsciai istiria ir issamiai viska paaiskina.

2016-02-17, 18:59 | IP: *.*.*.*
2014-06-30, 09:42 | IP: 78.56.102.29

Esu dekinga siai gydytojai, rupestingai, atidziai, demesingai. Viska issamiai paaiskina, dirba tiesiog profesionaliai. Linkiu jai viso ko geriausio!

Esate Rūta Pukenytė?
2013-03-29, 09:59 | IP: 195.14.189.206

Ilgai rinkausi iš kelių akių gydytojų ir labai džiaugiuos, kad pataikiau į dešimtuką. Labai maloni gydytoja ir svarbiausia - neskubėjo, o skyrė pakankamai dėmesio man ir mano problemoms, nes jau buvau įpratus, kad Karoliniškių poliklinikoje ilgiau nei 3 min nieks pasicento neaptarnauja! Ačiū už žmogiškumą.

Esate Rūta Pukenytė?