Pacientai, kurie rekomenduoja Laura Butkienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2008-12-23, Nr. MPL-12009, Galiojanti

Butkienė Laura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Butkienė Laura?

2019-06-12, 11:44 | 3

man buvo paskirta kataraktos operacija (intensyvus drumstis dešinėje akyje) gydytoja iš kart pasakė "nėra ko daryti" paskui ėmė aiškinti, kad busiu nelaiminga ,jei padarysiu opracija, nes akis tinginė,kad gali būti labai daug komplikacijų, išraše parašė, kad atsisakiau operacijos, nors jokio atsisakymo dokumento nepasirašiau ir pasiuntė namo, padariau operaciją privačioje klinikoje abi akis operavo be problemų ir esu labai laiminga matau gerai
gal ir klystu, bet gerai susidarė įspūdis ,kad tos mano vietos kažkam kitam reikėjo

2017-11-04, 11:32 | IP: 78.56.239.226

Nuostabi gydytoja, profesionalė ir Žmogus. Esu dėkingas už išgelbėtą akį.

2017-09-29, 13:36 | IP: 195.14.165.68

Nuostabi gydytoja

2017-01-09, 19:52 | IP: 195.182.94.110

Labai esu dėkinga gydytojai, kuri yra pasišventusi savo darbui, profesionali savo profesijos srityje, puiki specialistė ir labai nuoširdi kaip žmogus, kuris moka gydyti ne tik kaip specialistas, bet ir žodžiu, prieidamas prie žmogaus atsargiai, neįžeidžiant, nuraminant ir suteikiant viltį. Geru žodžiu pasakyta viltis, tai didelė paspirtis žmogui, kai jis serga ir kai gydo ne tik vaistai, bet ir gydytojo mokėjimas suprasti paciento vidinę būklę, pajausti jį patį. Labai dėkinga gydytojai.
Pagarbiai Vida Šalnienė.

2016-04-14, 00:49 | IP: 78.56.153.147

Su šia gydytoja susipažinau budama gal 12m. , dabar man jau 32-ieji. Ačiū jai už rūpestį, jautumą , kantrybę ir norą padėti tokioje situacijoje kaip mano(ragenos distrofija) Jau suprantu, kad liga sugrižtanti, ir kartas nuo karto reikės operuotis, bet širdingas ačiū už tas šviesias dienas ir nuostabu įvairiaspalvį gyvenimą, kurį galių matyti tuos kelerius metus, ir but nepriklausoma nuo nieko....Dar širdingas ačiū gyd. Almantui Makseliui nuo kurio prasidėjo visas stebuklas :)
Olga Vaikutė (Smirnova)