Pacientai, kurie rekomenduoja Ramūnas Riauka, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09770, Galiojanti

2019-10-17, 19:10 | 1

Šiandieną buvau paskirtu laiku pas gyd. R.Riauką. Eilėje laukiau apie 3 mėn. Gyd. R.Riauka, mano supratimu, ( man 70 metų ) yra aukštos klasės gydytojas. Tuščiai nešnekantis. Žinantis, itin, savo darbą. Mane, valandos bėgyje, patikrino 4-iais aparatais. Vienu, lazeriniu, nuvalė prieš metus pakeistus lešiukus“. Neįsivaizduojate, dingo migla. Fantastika. Ačiu gydytojui.
Pagarbiai,
Osvaldas Griškevičius

2019-03-05, 14:15 | 1

Puikus savo srities specialistas. Išsamiai atsakė į visus klausimus ir paskyrė tinkamą gydymą. Ačiū labai Jums Daktare už Jūsų dėmėsingumą! Pagarbiai Natalija Bolšakova

2018-04-11, 13:26 | 1

Labai nemalonus gydytojas, nenoriai bendrauja, į nusiskundimus reaguoja abejingai: "visi mes esam netobuli, L.Davinči MONALIZĄ nupiešė irgi netobulai"-čia specialsto žodžiai. Juokdarys o ne gydytojas. Jei nenorite dirbti savo darbo, tai nedirbkite, o ne pro pirštus žiūrėkite i pacientus. Šlikštu

2017-11-28, 16:32 | IP: *.*.*.*
2017-07-25, 13:07 | IP: *.*.*.*