Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Kupriščenkienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01878, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kupriščenkienė Dalia dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kupriščenkienė Dalia?

2021-02-07, 22:01 | Registruotas lankytojas 4

Atėjau pas gydytoją, kas duotų nukreipimą tolesniam patikrinimui. Mano atvejų reikėjo patikrinti kodėl man skauda galvą iki pykinimo. (Prieš tokius simptomus buvau nualpus bei nukritus ant plytelių ir po šito prasidėjo viskas). Nieko neištyre. Pasake kad neduos jokio nukreipimo nes man nelabai skauda galvos bei isgalvoju kad mane pykina. Išsiuntė tik kaklo rengeno kuris nieko neparodė.. Be to iš gydytojos lūpų išgirsti kad jei valė tai valė visi mes mirsim išgirsti kažkaip nesinorėjo... Nerekomenduoju!

2021-02-07, 22:00 | Registruotas lankytojas 4

2015-06-12, 17:24 | IP: *.*.*.*