Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Kupriščenkienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01878, Galiojanti

Kupriščenkienė Dalia dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kupriščenkienė Dalia?

2019-10-25, 22:23 | 1

Labai profesionali, žino savo reikalo puse, įvertino viską ką reikėjo!

2017-11-16, 14:19 | 2

Rupestinga rimta gydytoja,isklauso,atsako i rupimus klausimus, pakonsultuoja.

2016-12-02, 12:22 | IP: 195.182.75.7

Labai mandagi, atjauti, rūpestinga ir išklausanti gydytoja. Iščiupinėjo, išklausinėjo, nustatė, nusiuntė tirtis ir paskyrė reabilitaciją. Daugiau tokių puikių gydytojų Naujininkų poliklinikoj.
Ačiū Jums, gydytoja.

2015-06-12, 20:24 | IP: *.*.*.*
2015-05-14, 07:40 | IP: 217.117.19.44

Gydytoja atsižvelgė į mano nusiskundimą dėl skausmo ir prašymą priimti ankstesne data, nei man nustatyta pagal registraciją: priėmė kaip papildomą pacientą. Nežiūrint to, buvo atidi, dalykiška ir profesionaliai atliko savo darbą: skyrė tyrimus ir gydymą. Esu jai be galo dėkinga.

2015-05-13, 18:10 | IP: 78.56.129.79

Nežinau kas rašė praeitus komentarus, tačiau aš apsilankymu buvau visiškai patenkintas. Taip, teko palaukti 1,5 val prie durų, bet iš kitos pusės aš nebuvau iš anksto užsirašės (mane nusiuntė mano gydytojas) ir taip pat, tuo metu gydytoja buvo vienintelė neurologė poliklinikoj (kitas atostogavo). Gydytoja maloniai bendravo, apžiūrejo mano nugarą, iškart nusiuntė į Kardiolita darytis MRT, nors pats prašiau tik rentgeno, išrašė vaistus. Kai gavau atsakyma iš Kardiolitos - gydytoja priėmė be eilės, davė konsultaciją, skyrė papildomą reabilitaciją. Žodžiu viską vertinų labai gerai.

P.S. Dėl neigiamų komentarų. Pažiūrėjus į Naujininkų Poliklinikos pacientų kontengentą - mano manymu, daugelis yra mažu mažiausiai psichai ir d*bilai, kurie įsitikinę, kad gali eiti visur be eilės ir kad daktarai turi jiems skirti be galo daug dėmėsio ir vos nebučiuoti į subinę.

2015-03-10, 10:58 | IP: *.*.*.*
2014-11-28, 08:49 | IP: *.*.*.*