Pacientai, kurie rekomenduoja Dovilė Nakvosienė, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19339, Galiojanti

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16966, Galiojanti

Nakvosienė Dovilė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Nakvosienė Dovilė?

2019-10-29, 15:18 | 2

Gydosi visa šeima pas gydytoją Dovilę Nakvosienę ir esu visiškai tikra jos diagnozėmis. Rekomenduoju visiems draugams, ypač tiems, kurie turi vaikų.

2019-08-23, 12:10 | 12

Nuostabi gydytoja. Ačiū Jums už operatyvumą ir rūpestį. Gydytoja tikrai puikiai atliekanti savo darbą.

2018-07-04, 18:32 | 1

Labai prasta gyditoja. Niekada nesigilina vitamino c ishrasho ir viskas. Prashiau skydliauke patikrint pasake vuskas su ja gerai nors ji tai gi nezino... na zodziu kaip galima tokius gyditijus laikyti...

2018-03-19, 17:42 | 1

Dėkoju gydytojai už rūpestingumą tiek man, tiek vaikams. Visada gauname kvalifikuota pagalba!

2018-01-20, 16:58 | 1

Pati geriausia, atsakingiausia, savo darbo srities meistre- tobulumas 100 % Kaip gydytojos ir zmogaus. Niekada jos nekeisime i kita gydytoja. Gydomes pas ja visa seima.

2017-10-16, 02:55 | IP: 78.56.63.117

Puiki gydytoja, labai dėmesinga, maloni, visad atsako i visus rūpimus klausimus, visada pasirūpina ir duoda siuntimus profilaktiskai apsilankyti pas kitus specialistus. Susirgus visada priims, o iškilus klausimui pakonsultuos ir telefonu. Džiaugiuosi, kad lankomės pas šią gydytoją.

2017-07-17, 14:06 | IP: *.*.*.*
2017-06-01, 19:49 | IP: 84.15.189.81

Niekada neturėjom problemų su gydytoja. Jei susirgom- priima ta pačia diena, jei norim pasitikrinti- visus tyrimus siunčia, jei reikia siuntimus pas gydytojus specialistus išrašo. Labai rekomenduoju.

2017-05-18, 18:10 | IP: *.*.*.*
2017-05-12, 15:36 | IP: *.*.*.*
2017-04-06, 17:33 | 3

Esu 26 savaitę nėščia. Atėjau pas šeimos gydytoją, profilaktiniam patikrinimui. Nusiuntė pasidaryti EKG, kurią atliko nekokybiškai, ko pasekoje, rezultatai buvo netikslūs ir neaiškūs.... Perdaug nesidomėdama, kaip aš jaučiuosi, prirašė man brangiai kainuojančius tyrimus bei nusiuntė pas kardiologą, nepaaiškinus ar būklė rimta ar ne ir ar kardiologo paslaugų man reikia skubiai ar ne. Kadangi tai yra pirmas mano nėštumas, o rizikuoti kūdikio gerove esu nenusiteikusi, todėl nelaukiau 2-3mėn., kad papulčiau pas kardiologą nemokamai su siuntimu, už paslaugas mokėjau... Pasirodo mano būklė ideali, tad išlaidas patyriau veltui... Gydytoja visiškai nesistengia žmogui paaiškinti apie jo būklę, stengiasi kuo greičiau pravyti. Visas vizitas su EKG truko max 15 min. Pradedu galvoti, kad ji tiesiog specialiai siunčia pacientus į mokamas paslaugas...

2017-03-23, 17:09 | 3

Apie šią gydytoją esu puikios nuomonės. Konkreti, skiria tyrimus, informuoja. Gydomės ne tik visa šeima, bet ir draugams rekomenduojame! Esame labai patenkinti gydytojos darbu.

2017-02-28, 23:16 | IP: *.*.*.*
2017-01-07, 21:30 | 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-12-29, 18:31 | IP: *.*.*.*