Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Vang, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05766, Galiojanti

2019-12-06, 13:20 | 4

Patekome pas ja su mazu vaiku,praleidome kabinete ne daugiau 5min. gydytoja pora sekundziu paziurejo vaika,jokiu klausimu,paaiskinimu,nieko...jokio bendravimo.Dave reklamine “Uriage” brosiura su pazymetais kremais ir laisvi. Daugiau pas ja nesilankeme,nuejome pas kita specialista,tikrai nerekomenduoju.

2019-10-03, 16:01 | 2

Labai ilgai kankinuosi su odos lupimusi, aknę, skausmu nuo lupimosi, gydytojai ne karta rodžiau nuotraukas kaip atrodau kaip buklė visai pablogėja, bet gydytojai atrodžiau sveika, ejau kelis mėnesius, per juos nepadrė nei vieno tyrimo net prašant!!!!o vis nuo stalo pakilnojus skrajutes, kurias suneša tiekėjai, ibruka tau ir liepia nusipirkti. Tai kiekviena mėnesi, vis naujos firmos kremai. Rezultatas žinoma tokio gydymo tragiškas, gydytojos bendravimas taip pat. Kam eiti į darba, jei tau pacientas tik skaičiukas tavo darbotvarkėje ir jis tau visai nerupi????Galiausiai pasakė, kad aš sveika ir kreipčiausi pas alergologą. Tai va, patekau ačū Dievui, pas gydytoja (ALERGOLOGĘ), kuriai rupi pacientai ir ji niekaip negalėjo patikėti, kad dermatologė nematė akivaizdaus periolaninio dermatito. Ji per minute pasakė kas man yra ir kad kas kas, bet dermatalogas puikiai turėjo matyti šią ligą. Aš nežinau kur kreiptis tokiais atvejais, kai gydytojas yra visisškai nenusiteikęs tavęs gydyti, bet kažkas turėtu ginti pacientus nuo tokių gydytojų....

2019-01-26, 09:05 | 1

Kosmaras. NEIGIAMAI . Kaip tokius laiko ... Skiria vos 3 min , nes uz duru lauke jos drauge , kosmetikos platintoja (((( net neapziureji , nekalbejo ..

2018-08-21, 10:48 | 1

Be to, jog gydytojos bendravimas buvo visiškai neadekvatus, nustatyta diagnozė buvo laužta iš piršto. Paskirtas gydymas neatitiko realybės, nebuvo niekuo pagrįstas. Niekam nerekomenduoju.

2018-07-31, 23:27 | 5

Nepatiko gydytojos bendravimas.
Lankėmės su vaiku. Daktarė visą laiką skyrė ne vaiko odos apžiūrai, o dokumentams.
Parodžius nuotraukas kokie būna vaiko bėrimai, gydytoja pasakė kad tai dermatitas, ir kad jis yra panašus į atopinį, Paskyrė tik prausiklių už 40€ ir problemos neišsprendė, jokių tyrimų nepadarė nuo ko kyla alergijos. Pasakė, tik kad galinti išrašyti receptą Advantan tepalui, bet tokį ir šeimos gydytojas išrašo.

2017-12-17, 22:28 | 2

Mums gydytoja patiko. Kompetetinga, bendrauja diplomatiškai, jokių priekaištų neturime, likome patenkinti. Mūsų liga buvo uždelsta, teko lankytis ne vieną kartą, net telefonu konsultavomės.

2017-12-11, 14:25 | 2

Gydytoja rekomendavo intervenciją reikalaujančią nuskausminimo bei atliekamą elektrokoaguliatoriumi atlikti namų sąlygomis.

2017-11-03, 21:13 | 4

Ejau profilaktiskai, tai kazkokiu dideliu tyrimu nereikejo, bet visa laika skyre dokumentu pildymui, o ne gilesniam pasidomejimui kodel kyla tam tikros problemos. Atejau is esmes sveika, o profilaktikai skyre kruva tepalu. Dar nespejus jai suzymet, zinojau, kad nieko nepirksiu, nes