Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Šablevičius, %

Registracija čia ir dabar
Psichiatro Mindaugo Šablevičiaus kabinetas
Licencijos

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00157, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

86.7% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

78.3% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

68.6% Complete
3.4

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

75.7% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

79.3% Complete
4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

69.5% Complete
3.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

71.7% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Psichiatro Mindaugo Šablevičiaus kabinetas
Pacientų atsiliepimai
2024-02-01, 20:49 | Registruotas lankytojas 1

Labai laukiau vizito, nes pas šį gydytoją būta ir anksčiau kelis kartus. Bet šįkart vizitas nuvylė - jaučiausi lyg būčiau ne konsultacijoje, bet patekus į paskaitą. Turėjau paruoštus keletą klausimų, tačiau nebuvo net kaip įsiterpti, nes gydytojas užkabino vieną temą ir praktiškai visą laiką prakalbėjo monologu. Užkabintas vienas kabliukas, nors situacija buvo įvairialypė, bet į tai visiškai nebuvo atsižvelgta. Po vizito taip ir liko neaišku, ką aš gavau iš tos konsultacijos

2023-12-11, 16:55 | Registruotas lankytojas 14

Nuostabus gydytojas, esu jam be galo dėkinga, galima sakyti, kad jis išgelbėjo mano gyvybę. Jei eiti pas psichiatrą, tai visiems rekomenduoja tik pas Šablevičių.

2023-10-13, 13:40 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju.
Gydytojas kaip savo srities specialistas pasirodė tikrai turinti gana aukštą kompetencijos lygį. Detaliai yra išanalizavęs daugybe žmogaus kūne vykstančių procesų. Moka susistemintai, aiškiai pateikti sudėtingą medicininę informaciją.
Kils tuomet klausimas - "kodėl tuomet nerekomenduoju". Atsakymas paprastas - gydytojo "soft`iniai" įgūdžiai smarkiai atsilieka nuo specialisto. Neigiamuose komentaruose aprašytas gydytojo bendravimas, manieros, tonas - yra visiška tiesa.
Apie kažkokią užuojautą, padrąsinimą, motyvavimą - galite pamiršti.
Kas turi nerimo sutrikimą arba šiai yra jautresni žmonės - tikėtina po konsultacijos gali pasijausti blogiau. Man taip ir būdavo.
Prieš kiekvieną konsultaciją jausdavau didelį nerimą. Po konsultacijų jausdavausi ne kaip. Reikdavo kelių dienų, kad vėl atsirastų motyvacija spręsti gyvenimo iššūkius.

Gydžiausi pas gydytoją virš metų laiko. Pamėginau pakeisti į kitą psichiatrą. Nesigailiu.
Nejaučiu jokio streso nei prieš konsultaciją, nei po jos. Jaučiasi žymiai stipresnis tiesiog žmogiškas ryšys.

2023-09-06, 18:47 | Registruotas lankytojas 1

Iš visų neigiamų komentarų supratau, kad visi atėję pas šį psichiatrą tiksi, kad kažkas juos paguos ir patapšnos per petį sakydamas "viskas bus gerai". Ne, nesitikėkite to, aš gal net pasakyčiau jog šis gydydtojas net nėra pakankamai empatiškas tam. Tačiau jis yra savo srities profesionalas, jis pasiryžęs duoti atsakymus, paskirti tinkamą gydymą ir leidžia į situaciją pažvelgti iš įvaresnių pusių. Kas čia skundžiasi kad kiša religiją - ar nebu, jog jis rekomendavo užsiimti su savo dvasiniu pasauliu, kas nebūtinai yra religija?

Aš vertinu šį gydytoją labai teigiamai, jis man padeda suprasti kas vyksta su manimi, paaiškina smegenų veikimo, emocijų kaupimo ir kitus su mano diagnoze susijusius procesus. Visada savo teiginius grindžia moksliniais tyrimais ir faktais, o ne jausmais.

2023-05-31, 22:35 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju lankytis pas šį mediką jei turite problemų su panikos priepuoliais ir jei nenorite būti kreipiami link krikščioniškų idėjų. Vizito metu gydytojo įžvalgos buvo labai šabloniškos, beveik nesigilinta į paciento situacijos aplinkybes. Kaip minėjo kiti komentarai, vizito metu buvo duota suprasti, kad dėl savo prastos psichinės būklės asmuo gali kaltinti tik save, diagnozuota tik ligos pasekmė (nerimo sutrikimas), o ne pati liga (tai patvirtino kitas psichiatras). Taip pat kelis kartus užsiminta apie tikėjimą. Mano nuomone, savo asmenines religines pažiūras netiesiogiai siūlyti pacientui, ypač dirbant tokioje srityje, yra labai neprofesionalu. Apibendrinant, iš kabineto išėjau su nauju kaltės jausmu ir tik labai pavėluotas kreipimasis į kitą specialistą padėjo aiškiai suprasti savo būseną, jos priežastis ir rasti realius sprendimo būdus.

2023-04-22, 14:01 | Registruotas lankytojas 2

Patekau pas šį specialistą, nes jis galėjo labai greitai priimti. Gaila, kad pirma patirtis ir tokia nesėkminga. Bendravimas telefonu paliko gerą įspūdį. Kadangi susidūriau su sunkiomis panikos atakomis ir pirmąkart lankiausi pas psichiatrą, nežinojau, ko tikėtis. Bet tikrai ne kaltinimų, kad esu bloga krikščionė ir gavau ko verta. Pastoviai pertraukinėjo savo įžvalgomis ir mano jausmų interpretacijomis. Kartais atrodė, jog netyčia sumokėjau už "guru" paskaitą, o ne priėmimą pas daktarą. Beje, užprašyta buvo daugiau vidutinio Vilniuje konsultacijos įkainio. Išėjau su biauru jausmu, kad esu pati kalta dėl savo simptomų atsiradimo. Dar pasisekė, kad turėjau psichologę, kuri patvirtino, kad čia psichiatras keistokas, o ne aš. Gal kažkam ir imponuoja dėstytojo tonas ir savęs kaltinimai, tokie pacientai kaip tik kur reikia pateko. Visiems kitiems, ieškantiems gydymo ir adekvataus daktaro patarimo, geriau Šablevičiaus kabineto vengti.

2023-03-20, 12:57 | Registruotas lankytojas 1

Pritariu kitiems parašiusiems neigiamus komentarus. Gydytojas labai arogantiškas, įžeidinėja ir žemina, niekina tavo problemas, kaltina. Nors iš tokios srities gydytojo tikiesi pagalbos ir supratimo, tačiau jo nesulauksi. Po vizito pas jį buvau ilgą laiką sukrėsta. Jis gali paskirti tik vaistus. Gerai pagalvokit prieš registruodamiesi pas jį, nes po apsilankymo jūsų būsena gali žymiai pablogėti. Po šios patirties labai bijojau kreiptis į kitą specialistą.

2023-01-17, 19:51 | Registruotas lankytojas 1

Aukštos kvalifikacijos specialistas. Jeigubatėjote pas psichiatrą užuojautos ir gailesčio, tai jums šis gydytojas netiks. Jei atėjote pagalbos ir atsakymų - rekomenduoju, nes gausita maksimalų informacijos kiekį au aiškiu veiksmų planu. Ačiū, Jums, Mindaugai, kad esate atsidavęs savo profesijai.

2022-11-16, 12:57 | Registruotas lankytojas 4

Jeigu manote, kad jaučiatės blogai ir bandysit ieškoti pagalbos, kreipdamiesi į šį gydytoją, tikėtina, kad po vizito pasijusite dar blogiau. Nekvescionuoju daktaro kompetencijos, tačiau bendravimas buvo nemalonus, arogantiškas, visažinio tonu. Konsultacijos metu kalbėjo apie Dangaus vartus, religiją, tuo tarpu šita tema aš galiu pasikalbėti su kunigu ir nemokamai.

2022-08-27, 18:07 | Registruotas lankytojas 2

Tai buvo siaubingiausia patirtis! Nesuprantu kaip galima dirbti gydytoju ir dar psichiatru jei iš vis nekenti žmonių?Kreipėmės dėl sūnaus, tikėdamiesi pagalbos. Pateikėme klausimus atsargiai, pagarbiai, prašėme konsultacijos, Atsakymas buvo “ Viskas aišku, nėr čia ko nesuprasti. Gydymas paremtas 3 būdais. Visiems vienodas”. Į klausimus kaip elgtis konkrečiu atveju buvo atsakyta “ gal patys turite dvasinių problemų? Tai kreipkitės, tik atskira tvarka. Ir apskritai Jūs esate kažkokie sovietiški” Viso bendravimo metu tonas buvo pakeltas, kalba arogantiška, pašaipi. Įspūdis buvo, jog kalbamės ne su profesionalu, o su îsterišku narcizu. Nesu sentimentali, bet po pokalbio ilgai verkiau. Neduok Dieve tokių dvasios gydytojų . “Ačiū” daktare, mes neturime dvasinių problemų, o tik norime padėti savo sūnui, kuris prašo mūsų pagalbos.

2021-02-18, 20:44 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-11-06, 21:30 | Registruotas lankytojas 15

Tiksliai nustatė diagnozę, nors su ja susigyventi reikėjo laiko, gydymas pastatė ant kojų

2018-04-13, 12:30 | Registruotas lankytojas 4

Vizito akistatos dar nebuvo, bet bendravau el. p. žinutėmis. Siunčiau informaciją kas mane trikdo ,sukelia išgyvenimus ir somatinius skausmus, savotišką depresiją. Suprantu, kad psichotropiniai vaistai nepadės. Aišku,kad slopintų, atimtų energiją, judesį,Mąstymą. Man išgyvenimus sukelia teisėjų ir politikų kliedesys. Bet su problema susitvarkiau su Dievo pagalba.
Šį gydytoją vertinu pozityviai, todėl siunčiu jam informaciją prisiekusių valdžios atstovų elgesiui įvertinti. Juk labai svarbu ar jie laikosi to susitarimo, kurį deklaruoja pačių sukurti įstatymai ir metodikos. O taip jie nesilaiko tos tvarkos, bet kvailina mane ir ką?- jiems sekasi. Noriu pasitikrinti ir kreipiuosi į šį gydytoją šiandien dėl priėmimo ir sveikatos ištyrimo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Šablevičius?
2017-09-19, 13:57 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus, dėmesingas, atsakingas specialistas. Rekomenduoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Šablevičius?
2017-09-15, 13:25 | IP: 78.61.168.20

Puikus gydytojas, tikrai rekomenduoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Šablevičius?
2017-03-22, 21:43 | IP: 88.216.95.83

Nuostabus specialistas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Šablevičius?
2017-01-11, 13:57 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Šablevičius?
2017-01-03, 09:54 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Šablevičius?
2012-05-17, 20:07 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Šablevičius?
2012-03-31, 07:01 | IP: 84.32.129.100

Tikrai geras specialistas ir jautrus bei mandagus žmogus

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Šablevičius?