Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Leskauskas, %

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2006-01-27, Nr. MPL-07843, Galiojanti

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2008-11-28, Nr. MPL-11870, Galiojanti

Leskauskas Darius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Leskauskas Darius?

2017-03-27, 20:39 | IP: 78.62.207.67

Tai profesionaliausias savo srities specialistas kokį teko sutikti. Isigilinimas į problemą, empatiskumas, jautrumas, nuoširdumas, išsamus atsakymas į visus klausimus. Man šis Gydytojas iš Didžiosios raidės, kvalifikuotai, per pakankamai trumpa laiką padėjo mano vaikui. Rekomenduoju ji kaip ypač gerą vaikų specialistą.

2017-03-24, 15:28 | 6

Kalba labai tyliai ir sau po nosimi, neimanoma girdeti ka sako. Vaikui reikalingas gydymas nebuvo paskirtas, problemos neisprestos. Ten dirbanti psichologe Marmiene isvis neturetu dirbti su vaikais, vaiko psichologiniam istyrimui paskiria vos 15 min, kur kitos istaigos ivertinimui skiria bent po du uziemimus po valanda. Gaila, bet mergaitei is psichiatrijos skyriaus personalo negavome absoliuciai jokios naudos, tik sugaisome laika. TVARKYKITES

2017-03-17, 14:16 | 2

Labai geras gyditojas manau reikia gerbti tokį žmogų kaip jis. Suprantantis viska pilnai, pataria kaip reikia saugoti savo sveikata kaip as gulejau visa ta laika tai buvo 7d. Skirdavo tikrai daugiau laiko pokalbiams apie mano sveikatą. Tikrai nereikia šmeižti žmogaus už tai kad ne priema laiku jis yra docentas ir turi daugiau atsakomybes negu paprastas gyditojas. Manau reikia padekoti už tai kad jus gydo o ne šmeižti. Aš asmeniškai padėkojau kad man suteikė pagalba visapusiškai. Linkiu jums daug ištvermės, sveikatos, laimės, ir visko ko tik širdelė geidžia. Pagarbiai: Skaiste jusu paciente sekmės jums gyvenime.

2016-12-14, 16:06 | IP: *.*.*.*
2014-06-26, 09:16 | IP: *.*.*.*

Esate Darius Leskauskas?
2012-04-06, 17:44 | IP: 78.62.70.128

Gydytojas, išmanantis savo darbą. Profesionalus, sąžiningas, rūpestingas, empatiškas ir kartu labai paprastas.

Esate Darius Leskauskas?