Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Vaitkus, %

Registracija čia ir dabar
S. Vaitkaus ausų, nosies ir gerklės ligų klinika
Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2005-01-05, Nr. MPL-06035, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

58.5% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

83% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

82.8% Complete
4.1

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

68.4% Complete
3.4

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

72.5% Complete
3.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

76% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84.4% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
S. Vaitkaus ausų, nosies ir gerklės ligų klinika
Pacientų atsiliepimai
2024-02-21, 13:42 | Registruotas lankytojas 4

Labai atsakingas gydytojas, įsigilino į problemą ir padėjo ja išspręsti, nors liga vargino jau daug metų

2024-02-01, 19:22 | Registruotas lankytojas 1

Asmeniškai jaučiu didelę padėką už didelį įsigilinimą į paciento bėdas. Turėdamas retų ligų diagnozę, gydytojo buvau operuotas ir beveik pasveikau, liko nedidelė dalis problemos. Konsultacijos metu dirba su rezidentais ir kitais jaunais gydytojais. Visada domisi pacientu, net jaučiu kad patiria azartą. Turi specifinį jumoro jausmą. Stačiokiškas. Tenka periodiškai lankytis apžiūrose. Gydytojas skiria ne mažiau 20 minučių, klausinėja, komentuoja. Kalbant apie bendravimo manierą - ji yra savotiška, bet aš nesigilinu į tai kaip į pagrindinį aspektą. Pagalvokite - tai mokslo žmogus, kuris vadovauja savo klinikai, dirba Kauno Klinikose skyriaus vedėju, dalyvauja mokslo konferencijose, moko rezidentus, atlieka sudėtingas operacijas... Ar žmogui yra lengva? Manau, tai yra ir našta. Reikia būti labai psichologiškai stipriam ir nuolat su savimi dirbti. Aš labai abejoju ar bus kažkas panašaus kaip tokie skirtingas pasaulio raidas perėję gydytojai, kurie kaip tikri mohikanai atidirba mokslui ir pacientui visą savo jaunystės ir brandos gyvenimo etapą. Ir nuolat tobulėja!
Pinigų neprašo, gydžiausi Klinikose. Ir nereikia kišti... Gal į konsultaciją nėra eiti labai malonu, nes reikia pastoviai patirti nosies endoskopijos procedūrą ar sulaukti komentarų, bet reikia būti konkrečiam su gydytoju ir atsakys tuo pačiu. Nuoširdžiai dėkoju už tai, kad gydo!

2023-08-18, 21:59 | Registruotas lankytojas 26

Labai mėgsta pinigus, bet į problemą gilintis tingi kaina nemažai tai gal galėtų ir apžiūrėt normaliai, bet....

2023-07-05, 00:19 | Registruotas lankytojas 2

Tai nerealus gydytojas,taip tiesmukiškas,su jumoro prieskoniu,vertinkime ir gerbkime save,rezultatas su gydytoju bus neatkartojamas,labai džiaugiuosi šio dydžio žmogaus pažintimi.

2023-07-05, 00:19 | Registruotas lankytojas 2

Tai nerealus gydytojas,taip tiesmukiškas,su jumoro prieskoniu,vertinkime ir gerbkime save,rezultatas su gydytoju bus neatkartojamas,labai džiaugiuosi šio dydžio žmogaus pažintimi.

2023-05-04, 06:40 | Registruotas lankytojas 6

Konsultacija priminė bažnyčioje renkamų aukų vaizdą. Nenagrinėjama, nesigilinama į problemą. Registruojant įkainį mini vieną. Neva pirminė konsultacija 50€, o toliau niekas nekainuoja. Tačiau po konsultacijos jos kaina tampa 70€ ir toliau oridedama viskas. Tai suma 3 kart didesnė. Pinigų susirinkimo metodas. Neverta taškyti pinigus kai net nesigilinama į problemą.

2022-11-11, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju už atliktą operaciją pačiam nuostabiausiam Gydytojui,Profesoriui,Žmogui.Apie jo kompetenciją Lietuvoje žino visi.Aš ypač dėkinga už žmogiškumą,dėmesingumą,nuoširdžius patarimus,atidumą,išsamų ištyrimą ir operaciją,kuri labai palengvino gyvenimą.Seniai lankausi konsultuotis ir operacija ne pirmą kartą atlikta.Žaviuosi jo darbštumu,geranoriškumu,pasiaukojimu mediko profesijai.Didis GYDYTOJAS,PROFESORIUS.Kuo didžiausios sėkmės sunkiame,atsakingame darbe

2022-06-17, 18:32 | Registruotas lankytojas 2

Už gerai atliktą operaciją sūnui liksiu dėkingas visą gyvenimą. Profesionalumas ir iš to sekantys rezultatai - svarbiausia. Sveikatos Jums, profesoriau !

2022-06-13, 16:53 | Registruotas lankytojas 5

Nuoširdžiai AČIŪ Gerb. Profesoriui S. Vaitkui už atliktą operaciją. Šaunus GYDYTOJAS ir savo srities specialistas! Sveikatos Jums ir didelės Sėkmės! Didelis AČIŪ ir rezidentei Brigitai Spiridonovienei ir visai skyriaus komandai. Telydi Jus SĖKMĖ! Su visa pagarba Židonienė R.

2022-04-17, 11:07 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju apsilankyti, buvo grubus bendravimo tonas, vietoj pasisveikinimo įėjęs į kabinetą apšaukė, nesigilino į problemą, dėstė savo asmeninę nuomonę. Vietoj galimo nemokamo gydymo paskyrė mokamą. Išėjusi iš kabineto psichologiškai dar ilgai blogai jaučiausi.

2022-03-28, 18:33 | Registruotas lankytojas 1

Daugiau nenoreciau pakliūti pas sį "gydytoja"!

2022-01-03, 21:18 | Registruotas lankytojas 1

Padėka gydytojui už sūnaus gydymą. Profesionalus ir atsakingas požiūris į klientą.

2021-12-20, 22:15 | Registruotas lankytojas 2

Arogantiškas,nemandagus,antrą kartą pas jį papulti tikrai nenorėčiau. Girdi tik tai ką nori girdėti,kalbant pertraukinėja. Pas tamsta papuolus pasijutau kvailės vietoj,nesigilino į esamas problemas,skaitė pamokslus apie sveiką gyvenseną ir t.t. O atsivežus popierinį MRT atsakymą sulaukiau klausimo ,o diskelio neturit,nes aš skaityt nemoku .Wow tik Lietuvoj taip gali būt,iš gydytojo pusės jokios pagarbos pacientui. Daro gėda savo profesijos atstovams,o man gaila savo sugaišto laiko.

2021-08-19, 20:30 | Registruotas lankytojas 2

Dėl bendravimo, nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir visiškai neatsakė į rūpimus klausimus. Teko užsienyje lankytis pas gydytojus, tai net nemokant vietinės kalbos, gydytojai sugeba paveikslėlių ir maišyta anglų kalba nuodugniai viską paaiškinti, kas vyks ir dar kas labai svarbu, kas bus po procedūrų ir kaip reikia elgtis. Didžiausias siurprizas buvo, kai nemokamas gydymas virto mokamu, nes po procedūrų reikėjo priežiūros, tai priėmė tik privačioje klinikoje, pagal tos klinikos įkainius ir net ten bendravimas buvo nelabai kuo geresnis.

2021-03-22, 20:00 | Registruotas lankytojas 1

Otorinolaringologas LOR gydytojas Saulius Vaitkus yra puikus, savo darbą gerai išmanantis specialistas.Galiu tarti nuoširdų ačiū už gerai atliktą operaciją,ir galimybę toliau gyventi sveiką pilnavertį gyvenimą.Tik geriausios rekomendacijos - pas ši puikų gydytoją.

2021-03-01, 21:57 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-12-02, 22:51 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-14, 16:30 | Registruotas lankytojas 1

Jeigu turite rimtų, atrodo jau neišsprendžiamų ausų-nosies-gerklės problemų, neabejodami stenkitės patekti pas gerb. profesorių SAULIŲ VAITKŲ – būsite ITIN profesionaliai operuojami, gydomi ir, jei įsiklausysite į profesoriaus lakius pašmaikštavimas, besijuokdami iš jų skaniai, gysite greitai :).
Gydytojas Saulius Vaitkus yra savo srities profesionalas, išmanių auksinių rankų CHIRURGAS, – malonus, nesusireikšminantis (o juk pelnytai galėtų!), bet kokiai situacijai praskaidrinti "neieškantis kišenėje“ neįtikėtinai taiklių, su švelniu ar sodriu humoro atspalviu, patarimų ŽMOGUS.
NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ JUMS, DAKTARE, JŪSŲ ASISTENTUI REZIDENTUI, GYDYTOJAI ANESTEZIOLOGEI IR VISOMS MIELOMS SESELĖMS-SLAUGYTOJOMS UŽ VISKĄ!
P.S. Prisiminusi vaizdingus profesoriaus "perliukus“ juokiuosi taip, kaip seniai besijuokiau ir ... gyju :)

2019-10-14, 07:29 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytojas is Didziosios Raides,tikras savo srities specialistas,aciu Jums uz atlikta sudetinga operacija Su Pagarba Lina

2019-09-03, 07:40 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabus gydytojas, esu jam nuosirdziai dekinga uz atlikta operacija ir pooperacine prieziura, tikrai rekomenduoju.

2019-06-25, 07:23 | Registruotas lankytojas 20

Profesionalas auktame ligije. Nuosirdus, demesingas, kantrus, tikras giditojas.
Gerbiu ir lernkiu galva. Padovanojo man 6 + metu givenimo, o gal givensiu ir toliau. Ligiu Sitam giditoju dar newesu sutikos per visa savo ilga givenima.
Sveikatos Jums, gerb. prof. Saukius Vaitkus!

2019-04-28, 14:55 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdus ačiū šiam gydytojui ir jo kolegoms. Taip pat Kauno klinikoms. Nesuprantu blogų komentarų apie jį, galiu atsiliepti tik geriausiais žodžiais apie šį profesorių!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2019-04-08, 05:50 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas Profesionalas. Didžiausia pagarba. Nors turi savotišką bendravimo stilių... kaip dr. House, visus erzina, bet darbą padaro gerai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2019-02-22, 13:53 | Registruotas lankytojas 1

Su tokiu atsainumu dar neteko susidurti, pinigai išmesti į balą.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2018-10-21, 08:20 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2018-10-01, 19:16 | Registruotas lankytojas 5

Vargiai ar beeiciau antrą kartą......nemalonus

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2018-09-14, 10:32 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2018-08-25, 12:42 | Registruotas lankytojas 2

Saulius Balasevicius.
2008-2018+ Aciu jums labai!!!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2018-03-02, 15:42 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2018-02-02, 08:37 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2017-11-16, 21:13 | Registruotas lankytojas 2

Labai saunus gydytojas ir bendravimas superinis. Tie kurie piktinates jo bendravimu, patarciau i gyvenima ziuret linksmiau, nes humoro jausmo stoka. Ir kas antras piktas komentaras 100% nepatenkinti esat, nes nusistatet patys diagnoze ir gydytojas nepatvirtino. Tai todel esat nepatenkinti. Tokiu daktaru tik daugiau reiketu, tik sirgt ir sirgt nes pasitiks su sypsena ir linksmas daktaras ????

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2017-07-12, 15:41 | Registruotas lankytojas 20

Nuostabus zmogus, savo srities super specialistas. Demesingas, protingas, mandagus, visada palaiko pacienta, is jo kabineto visada iseinu su pakelta nuotaika, pilna vilciu. Dekinga gerb. (dabar) profesoriui uz savo prailginta gyvenima, uz tos metus (bevaik 5 metai)kurios man padovanojo. Lenkiu galva.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2017-06-21, 15:01 | IP: 158.129.205.17

Manau, kad savo srityje jis Lietuvoje šiuo metu yra numeris vienas: pačiame pike kaip operuojantis

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2017-06-14, 18:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2017-06-01, 16:44 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2017-03-23, 17:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2017-03-10, 03:17 | Registruotas lankytojas 20

Nuostabus zmogus, tikras savo srites specialistas. Ligiu jam NERA.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2017-01-26, 15:20 | IP: 87.247.126.8

Savo specialybėje - gydytojas PROFAS. Daug nekalba, bet daug dirba. Operavo ne vieną kartą (sinusitas, polipai ir t.t.). Sako, kad tai paveldima. Mačiau, kad jam nėra nei švenčių, nei išeiginių. Po operacijos vis ateina, klausia kokia savijauta. Daktare, būkite sveikas, laimingas. Toliau dirbkite savo kilnų darbą. Jūsų pacientė "saulele mano".

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-11-14, 21:53 | Registruotas lankytojas 1

Nenusivilsite

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-11-01, 18:45 | IP: 86.100.21.84

OPERACIJĄ ATLIKO PUIKIAI, SAVO DARBĄ IŠMANO. ESU DĖKINGA.
sADUTĖ

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-10-30, 12:51 | IP: 87.247.100.8

Patiko,geras savo srities specialistas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-10-25, 12:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-07-06, 18:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-06-23, 18:13 | IP: 87.247.100.8

puikus gydytojas,specialistas.0

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-05-03, 11:41 | IP: 78.57.195.205

Aciu gydytojau jums uz pagalba! Aciu kad priemet ir padejot man.
Siuo metu jusu deka supuoju sveika leliuka.
Linkejimai is klaipedos :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-04-04, 06:54 | IP: 87.247.94.124

Profesionalus gydytojas, jei reikėtų rinktis antrą kartą, neabejodama pasirinkčiau jį. Operaciją atliko gerai, komplikacijų nebuvo. Ačiū už kompetenciją.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-03-31, 12:48 | IP: 136.173.62.130

Bendravimas gal ne stiprioji puse bet tikras profesionalas. As renkuosi rezultata ir labai rekomenduoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-03-02, 15:03 | IP: 84.15.177.189

Puikus zmogus nuostabus daktaras ismanantis savo specialybe profesionalas zino ka daro.galiu pasakyti taip aciu daktare esi geras zmogus. Pries nieko neturiu

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-02-27, 11:24 | IP: 84.55.22.166

Nuostabus, auksto ligio profesionalas. Nuosisdus, demesingas. Optimistas. :) Ir mes su jo tampame optimistais, nors diagnoze sunki. nera

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?
2016-02-22, 10:27 | IP: 78.58.134.77

Puikus gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Saulius Vaitkus?