Pacientai, kurie rekomenduoja Gintautas Brimas, %

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03080, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS
2022-06-08, 12:18 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus profesorius, suteikęs viltį dar pagyventi geresnės kokybės gyvenimą. Linkiu, kad visi studentai perimtų Jūsų, kaip aukščiausio profesionalumo lygio gydytojo savybes, kurių mes, pacientai, tikimės iš gydančiojo gydytojo. Labai džiaugiuosi ir dėkoju, kad įrašėte mane operacijai pas save!!! Ačiū ir stiprios sveikatos Jums!!!

2018-11-02, 05:38 | Registruotas lankytojas 56

Pirma karta sutikau tikra profeseriu.

2012-04-12, 12:36 | IP: 88.222.200.59

Labai šaunus specialistas, nemačiau jokios arogancijos ar pasipūtimo. Savo darbą išmano puikiai, pacientu rūpinasi puikiai. Iš tikro labai bijau medikų, bet po šio specialisto tiek konsultacijos, tiek ir operacijos baimes baigiu nugalėti :) Ačiū profesoriui už jo puikius darbo rezultatus.
P.S. O dėl užmaršumo nereik pykti, juk kiekvienas mes per darbo kiekius, per skubėjimą ir lėkimą pagal šių dienų normas daug ką pamirštame, bet dėl to juk nekenčia mūsų profesionalumas.

Esate Gintautas Brimas?