Pacientai, kurie rekomenduoja Eugenijus Lesinskas, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12377, Galiojanti

2020-01-22, 18:02 | 5

Tikras profesionalas. Jau daug metų lankomės visa šeima pas šį gydytoją.
Visada po apsilankymo visi pasveiksta, nes diagnozė būna tiksli, vaistai tik tie, kurių tikrai reikia, niekada neskiria be reikalo antibiotikų. Jo rankos auksinės, operuoja Jis ir vaikus, ir suaugusiuosius tobulai. Visi sveiksta be komplikacijų. Tai medikas, kuris turi pašaukimą būti gydytoju, myli savo darbą bei yra pilnai jam atsisavęs. Ačiū Jums, mylim Jus ! Linkime pačiam būti sveikam ir laimingam ! ❤️
Beata K.

2020-01-19, 17:25 | 7

Pats nuostabiausias iš mano sutiktu gydytoju. Be galo rupestingas, malonus, iskart keliantis pasitikejima ir ikvepiantis ramybes. Visada isklauso, detaliai paaiskina kas buvo atlikta (ir kodel), atsako
I visus klausimus. Be galo paprastas ir žmogiškas gydytojas, kuriuo neįmanoma nepasitikėti. Diagnozavo mano problemà per 30s, kai kiti gydytojai nesugebėjo to surasti ne vienerius metus. Taip pat labai sėkmingai atliko sudėtinga operacija. Ačiū Dievui, kad jis mane atsiuntė būtent pas prof. Lesinskà!

2019-07-22, 07:57 | 1

Nieko nesupranta savojoje srityje. Pasipūtęs ir arogantiškas. Apsigynęs profesūrą, bet LOR ligose nieko nenuraukia. Daug daro klaidų. Kaip tada su vaikų gydymu, kai reikia statyti kochliarinius apratus į kaukolę ties ausimi.

2019-04-10, 20:03 | 3

Savo srities profesionalas! Pats geriausias specialistas Lietuvoje!

2019-03-05, 10:23 | 1

Labai profesionalus, aiškiai ir detaliai nusakė problemą. Taip pat, atliko operaciją. Rezultatai puikūs, labai ačiū profesoriui už geresnę gyvenimo kokybę. Sėkmės ir sveikatos Jums!

2019-01-07, 20:51 | 1

Labai profesionalus, atidus gydytojas. išsamiai viską paaiškina. Nuoširdus AČIŪ Jums, profesoriau.

2019-01-02, 12:43 | 6

Labai noriu padėkoti šiam nuostabiam gydytojui. Vaikas labai dažnai sirgo, būdavo amžinos slogos. Gydytojas sūnaus adenoidus pašalino vasaros pabaigoje. Vaikas į darželį nuo rugsėjo mėnesio nėjo tik 3 dienas.O iki operacijos buvo taip : 3-5 dienas darželyje, 14 dienų namie, 3-5 dienos darželyje, 14 dienų namie ir t.t.

Ačiū, GYDYTOJAU. Mums tai didelė dovana. Dabar mes galime normaliai gyventi.

2018-11-22, 17:53 | 1

Rūpestingas, konkretus ir atsidavęs savo darbui. Labai patiko, kad "be reikalo" nekalba ir negaišina laiko. DIDELIS AČIŪ IR KUO DIDŽIAUSIOS VISOKERIOPOS SĖKMĖS ŠIAM NUOSTABIAM PROFESORIUI IR GYDYTOJUI!

2018-09-18, 23:16 | 1

Labai gerai.

2018-07-02, 20:21 | 3

O as nerekomenduoju pas ji operuotis ???? man padare daugiau problemu, nei turejau ????

2017-12-15, 12:24 | 1

Puikus savo srities specialistas, vienas geriausių Lietuvoje, tikrai rekomenduoju

2017-11-21, 13:00 | IP: 188.95.247.249

Puikus gydytojas ismanantis savo darba. Man jis atliko ausies operacija - stapedoplastika. Visu 100% pasitikejau jo kompetetingumu ir jauciausi rami guledama ant operacinio stalo. Tik geriausi atsiliepimai.

2017-09-25, 17:19 | IP: 193.219.137.189

Gydytojas - profesionalas

2017-06-26, 21:58 | IP: 78.56.160.58

Nuostabus gydytojas! Idealus derinys profesionalumo ir žmogiškų savybių!

2017-06-21, 14:26 | IP: 77.221.65.120

Nuostabus gydytojas, puikus savo srities profesionalas. Viską aiškiai paaiškino, pasakė visus už ir prieš. Po atliktos tonzilių operacijos rūpinosi, ne kartą buvo užėjęs į palatą pasidomėti, kaip jaučiuosi. Rekomenduoju.