Pacientai, kurie rekomenduoja Eugenijus Lesinskas, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12377, Galiojanti

2016-06-03, 23:26 | IP: 78.61.160.13

Visiems rekomenduojam!
Puikus gydytojas. Imanantis savo darba. Tik geruoju apie toki gydytoja.

2016-04-18, 11:07 | IP: *.*.*.*
2015-12-29, 14:03 | IP: 194.176.58.193

Dėka šio profesionalaus gydytojo mano gyvenimas pasikeitė, po 10 metų silpno girdėjimo, aš dabar girdžiu tobulai !!! Puikus specialistas, malonus žmogus. Kaip vienas gydytojas yra apie jį pasakęs "Šis žmogus turi dievo rankas" - ir tikrai tai yra tiesa, būsiu dėkinga šiam gydytojui visą gyvenimą.

2015-05-04, 10:14 | IP: 88.216.12.104

Nežinau kaip vadinasi mitologijoje Garsų Dievas. Gal per skambiai parašysiu, bet Profesorius savo profesionalumo, atidumo, žinių ir pasišventimo darbui dėka, sugebėjo gražinti garsų pasaulį, kai jau man viskas atrodė negrįžtamai prarasta. Tad kuo jis man ne Garsų Dievas? Žemai lenkiuosi šiam Žmogui. Dėkoju Likimui, kad jis nusiuntė mane pas šį profesionalą. Stiprybės Profesoriui, kuo geriausios sveikatos ir jėgų, gydant ne tik garsų pasaulį praradusius, bet ir kitus ligonius. Ačiū, Profesoriau, kad Jūs esate.

2015-03-21, 19:41 | IP: 78.56.2.19

Gydytojas iš Didžiosios raidės. Labai profesionalus, labai rūpestingas, ramus, bet labai šiltas. Tik geriausi atsiminimai apie jį. Mums jis buvo tobulas gydytojas.

2015-03-07, 10:24 | IP: 88.216.12.104

Net nesitikėjau, kad daug gyvenime pasiekęs jaunas žmogus, įgijęs mokslinį laipsnį, savo profesijos žinovas gali būti toks nuoširdžiai paprastas, žmogiškas, iki skausmo nuoširdus. Kai ėjau į konsultaciją, vien žodis profesorius, man truputį teikė nedrąsos. Bet... Bendravimas, sakytu, šimtą metų esame pažįstami, padrąsinimas, profesionalūs patarimai, patikinimas, kad turbūt atgausiu prarastąją dalį klausos, mane vėl pakylėjo ant gyvenimiško džiaugsmo sparnų... Su ta viltimi ir laukiu vėl susitikimo su Profesoriumi, su šiuo Žmogumi iš didžiosios raidės.. Tegul jį visur lydi sėkmė.

2015-03-06, 13:34 | IP: 195.182.94.34

Lietuvoje tikrai yra nedaug tokių gydytojų. Tai tiek Gydytojas, tiek Žmogus iš didžiosios raidės. Ramus, korektiškas, kompetetingas. Savo srities profesionalas. Ačiū Jums už sklandžiai vykusią tiek operaciją, tiek pooperacinį laikotarpį. Ačiū, kad esate ir padedate.

2015-03-01, 19:16 | IP: *.*.*.*
2015-02-26, 15:09 | IP: 86.100.76.120

Labai profesionalus gydytojas, nuoširdus žmogus,"auksinės rankos". Kad daugiau tokių būtų!

2015-01-29, 18:28 | IP: 78.57.249.128

Labai bijojau operacijos, nes niekad nesu jos patyrusi. Esu ne iš Vilniaus, todėl ilgai dvejojau, ar ryžtis važiuoti operuotis įveikiant nemažą atstumą. Džiaugiuos, kad patekau pas į gydytoją prof. E.Lesinką. Jis per keletą minučių sugebėjo ne tik įveikti mano baimę, bet ir sukėlė didžiulį pasitikėjimą. Dabar jau sėkmingai viskas įveikta. Ačiū gydytojui ne tik už profesinį meistriškumą, bet ir už kantrybę aiškinant, atsakant į klausimus. Sėkmės visam Jūsų skyriui.

2015-01-11, 20:30 | IP: 193.219.87.39

Teko bendraut nekartą.Otosklerozės operacijos asas.Čia atsiliepimas kaip apie specialistą.O kaip gydytojas-pirmiausia Žmogus iš didžiosios raidės.Turi talentą keliais žodžiais nuraminti ir įgyti paciento pasitikėjimą.O tada ir gydymo rezultatai geresni,ir sveikstama greičiau.Ačiū.Jei ne Jūs,turbūt jau bendraučiau ženklų kalba.Tikiuosi Jūsų žodžiai išsipildys ir pasimatysim ne anksčiau,kaip po 40 metų:-)

2015-01-06, 20:57 | IP: 46.36.65.162

Teko skaityt keleta negraziu atsiliepimu.Priestarauju.Nemokejau ne vieno cento.Bendravimas asmeniskai su gydytoju ir jo komanda,super.Padaryta operacija man,esu suzaveta!Tikrai yra gydytoju kur tik ju pavadinimas!Pirma paziures kiek idejai,o po to nuspres kaip su tavim kalbet!Galu gale,ne vienas nesam tobulas!Esam zmones,kurie klystam,deja!

2014-10-08, 19:09 | IP: 84.240.19.140

Profesionalus ir ismintingas gydytojas. Tuomet,kai visi kiti po ausies uzdegimo komplikacijos- neprigirdejimo buvo "nurase", sis gydytojas, ivertines daugeli zmogiskuju aplinkybiu pasiule pabandyti pasigydyti. Viska puikiai isaiskino, aptareme ir neigiamas, ir teigiamas gydymo puses. Kadangi pas ji apsilankiau dar paciu laiku,nepraejus ir savaitei- mano klausa buvo atstatyta. Dekoju ir visada liksiu dekinga uz parodyta zmogiskuma ir rupesti.

2014-10-02, 17:24 | IP: 88.223.56.148

Man jau 66 metai ir aš jau negalvojau, kad galėsiu džiaugtis klausa, ramiai kvėpuoti per nosį ir ramiai klalbėti. Dabar aš pradedu naują gyvenimą, kurį man suteikė stebuklingos Profesoriaus Lesinsko rankos. Sėkmės Jums Profesoriau ir Jūsų nuoširdžiam kolektyvui, teikiant žmonėms džiaugsmą.

2014-10-02, 17:20 | IP: 88.223.56.148