Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Ivonaitienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14036, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.8

2023-12-14, 11:46 | Registruotas lankytojas 2

Teko lankytis pas gyd,dėl neurologinių problemų,maloniai išklausydama mano bėdas . Po tyrymų gyd pati man paskambino į namus ,išsamiai paaiškino apie mano ligą ir tolesnį gydymą .Esu nustebusi gyd dėmesingumu. Tariu didelį AČIŪ. Kristina blotnienė Radviliškio r

2023-04-04, 20:57 | Registruotas lankytojas 2

Kompetetinga gyditoja, labai rūpestinga, išsamiai domėjosi apie problema. Rekomenduoju 100%

2018-11-21, 12:49 | Registruotas lankytojas 1

Puiki specialistė.Korektiška,dėmesinga,išklausanti,visada mandagi,geranoriška.Lyginant su kitais neurologais, moka tinkamai,organizuoti darbą,palaikyti kontaktą su pacientu,išsiaiškinti problemas ir skirti tinkama gydimą.

2018-05-16, 11:47 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Išklausė ir atidžiai apžiūrėjo, paskyrė gydymą ir 4kartus per pusvald tikrino kaip savojauta. Priėmė extra,nereikėjo laukti. Labai rūpestinga ir šiltas bendravimas.

2017-08-31, 14:58 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja iš didžiosios raidės! Rekomenduoju!