Pacientai, kurie rekomenduoja Viktor Kurpatov, %

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17136, Galiojanti

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-11026, Panaikinta

2019-01-21, 12:28 | 2

Šis gydytojas buvo savaitgalį budintis gydytojas Centro poliklinikoje į kurį kreipiausi maždaug 20h. prieš mane eilėje buvo dar 5 žmonės su peršalimo problemomis. Su tiek žmonių eilėje buvau nusiteikusi laukti valandą-dvi. bet iš tiesų laukiau 4h. Tragedija! Vienas žmogus užtrukdavo apie 30 minučių, vėliau gydytojas nesivargindavo kito pakviesti, dar apie 20-30 minučių nieko nekviesdavo. Pagaliau atėjus mano eilei buvau pasibaisėjusi dar labiau, galvojau jog žmonės užtrunka tą pusvalandį, nes juos nuodugniai apžiūri, o vėliau pildo visus dokumentus, bandžiau dar mintyse jį teisinti ir save raminti, kad jie turi didelius krūvius. Iš tiesų gydytojas man pas jį būnant apie 25 min vis pildė dokumentus, tada man skyrė apie 5 min ir man išeinant mano kortelę padėjo į šalį (suprask baigta jau su manimi) beeet kol išėjusi iš jo dar apie 20 min laukiau kol atvažiuos taksi viduje, po manęs nieko taip ir nepakvietė. Ką jis veikė visą tą laiką tarp pacientų aš neišsivaizduoju. Apžiūra taip pat buvo labai keista. Jis ne kiek į mano simptomus gilinosi, kiek KUR ir KĄ aš dirbu ir KUR ir KĄ studijuoju. Nedarbingumui išduoti jam užtenka informacijos, kad apskiritai esu dirbanti, pažymai į universitetą, užtenką žinoti kuris universitetas. Kam jam mano perteklinė asmeninė informacija? Net kraujo tyrimų neatliko atvykus skubios pagalbos. Aš užjaučiu visus su mažais vaikais laukusius BENDROJE eilėje su suaugusiaisiais, nes jiems 4 h išsėdėti sergantiems manau tikrai nelengva. Jei tik įmanoma, venkite šio gydytojo!

2018-07-08, 12:43 | 1

Kreipiausi pas gydytoją dėl labai stiprios slogos ir galvos skausmo. Pasakė, kad tai tiesiog peršalimas ir kad greitai praeis. Deja, teko kreiptis į ligoninę, kur diagnozavo sinusitą.
Nerekomenduočiau kreiptis į šį gydytoją tiems žmonėms, kurie įtaria, kad pas juos kažkas daugiau, nei peršalimas.

2017-07-26, 01:02 | IP: 78.60.204.235

Puikus gydytojas, įdėmiai išklauso, pasiteirauja kas negerai, pataria, ramus, vienu žodžiu, šaunuolis! Rekomenduočiau visiems geriems žmonėms.

2017-06-08, 02:40 | IP: 78.60.84.242

Be galo esu patenkinta šiuo gydytoju. Itin atidus, visada paaiškina, kas įdomu ar neramina. Itin profesionalus - neretai stebina, kaip jis savyje geba sutalpinti tiek informacijos, o prireikus ja naudotis, pateikti. Galiausiai, jis labai paprastas ir žmogiškas. Aciu :)

2017-02-16, 02:34 | IP: 84.240.6.230

Gydytojas saunus. Slaugytoja yra TRAGEDIJA.