Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Taroza, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-07-02, Nr. MPL-15470, Galiojanti

Išduota: 2005-08-23, Nr. MPL-07394, Panaikinta

Taroza Saulius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Taroza Saulius?

2019-10-03, 11:59 | 9

Nuostabus gydytojas.Stiprus savo srities specialistas.Gavau išsamius atsakymus apie mane kamuojančią ligą.Buvo atlikti išsamūs tyrimai už ką esu labai dėkinga.O pabaigai - Gydytojas iš didžiosios raidės.

2019-07-20, 16:14 | 1

Nerekomenduociau tokio gydytojo, skiria stiprius vaistus, kuriu net nereikia, nesigilina i situacija. Gerai pagalvokit pries einant.

2019-04-24, 08:36 | 9

Gydytojui nerūpėjo mano apibūdinimai, buvo labai abejingas ir turėjau įspūdį, kad aš jam trukdau.

2019-03-18, 15:53 | 14

Nezinau, kodel si gydytoja taip giria, bet po savo patirties, niekada niekam nerekomenduosiu. Jaunas, bet sudare ispudi, kad jau panasus i tokius, kuriems pacientas-eilinis statistinis vienetas, nusiskundimai-niekiniai, o noro padeti zmogui-nera. Didele kompetencijos, ziniu (retu ligu atveju), igudziu, bendravimo su pacientu stoka, nedemesingumas, atsainumas, abejingumas, nusiskundimu nesiklause, jokio noro padeti-neparode. Is gydytojo jautesi, kad kuo greiciau isleisti i namus, nors GMP extra atveze su umiu kraujotakos sutrikimu bei labai stipriais skausmais (esu po sunkios stuburo ir kt. traumos su daugybiniais luziais). 5 dienas prakentejau ir jokios reakcijos is gydytojo, kad bent jau palengvinti bukle minimalia procedura ar pan. 03.11 d. atejes i skyriu, pro palata eidamas, gydytojas taip ir nesugebejo uzeiti bei pasidometi, kaip jo pacientai jauciasi. Kita diena israse, neteisingai nustates diagnoze, klaidingai aprases israsa. Kreipemes i kt. gydytojus, kuriuos sokiravo kolegos abejingumas jaunam, retas ir sunkias ligas turinciam zmogui. NEREKOMENDUOJU!

2018-03-16, 22:23 | 5

Labai profesionalus, dėmesingas. Neburia iš kavos tirščių, labai atsakingai źiūri į pacientą.

2018-01-03, 17:35 | 1

Nuostabus gydytojas.AČiū

2017-10-05, 21:20 | IP: 86.100.27.32

Nuostabus gyditojas rupestingas atsidaves savo srities specialistas.Aciu jums uz jusuu rupesti.

2017-07-12, 20:08 | IP: 78.61.87.113

puikus gydytojas...nuosirdus..malonus ...isklauso problemas