Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Taroza, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-07-02, Nr. MPL-15470, Galiojanti

Išduota: 2005-08-23, Nr. MPL-07394, Panaikinta

Taroza Saulius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Taroza Saulius?

2019-07-20, 16:14 | 1

Nerekomenduociau tokio gydytojo, skiria stiprius vaistus, kuriu net nereikia, nesigilina i situacija. Gerai pagalvokit pries einant.

2019-04-24, 08:36 | 9

Gydytojui nerūpėjo mano apibūdinimai, buvo labai abejingas ir turėjau įspūdį, kad aš jam trukdau.

2019-03-18, 15:53 | 14

Nezinau, kodel si gydytoja taip giria, bet po savo patirties, niekada niekam nerekomenduosiu. Jaunas, bet sudare ispudi, kad jau panasus i tokius, kuriems pacientas-eilinis statistinis vienetas, nusiskundimai-niekiniai, o noro padeti zmogui-nera. Didele kompetencijos, ziniu (retu ligu atveju), igudziu, bendravimo su pacientu stoka, nedemesingumas, atsainumas, abejingumas, nusiskundimu nesiklause, jokio noro padeti-neparode. Is gydytojo jautesi, kad kuo greiciau isleisti i namus, nors GMP extra atveze su umiu kraujotakos sutrikimu bei labai stipriais skausmais (esu po sunkios stuburo ir kt. traumos su daugybiniais luziais). 5 dienas prakentejau ir jokios reakcijos is gydytojo, kad bent jau palengvinti bukle minimalia procedura ar pan. 03.11 d. atejes i skyriu, pro palata eidamas, gydytojas taip ir nesugebejo uzeiti bei pasidometi, kaip jo pacientai jauciasi. Kita diena israse, neteisingai nustates diagnoze, klaidingai aprases israsa. Kreipemes i kt. gydytojus, kuriuos sokiravo kolegos abejingumas jaunam, retas ir sunkias ligas turinciam zmogui. NEREKOMENDUOJU!

2018-03-16, 22:23 | 5

Labai profesionalus, dėmesingas. Neburia iš kavos tirščių, labai atsakingai źiūri į pacientą.

2018-01-03, 17:35 | 1

Nuostabus gydytojas.AČiū

2017-10-05, 21:20 | IP: 86.100.27.32

Nuostabus gyditojas rupestingas atsidaves savo srities specialistas.Aciu jums uz jusuu rupesti.

2017-07-12, 20:08 | IP: 78.61.87.113

puikus gydytojas...nuosirdus..malonus ...isklauso problemas

2017-07-05, 02:11 | IP: 86.38.236.138

Esu sužavėta šio gydytojo profesionalumu. Vertygo išgydė per keletą minučių. Komunikabilus, kuklus. Kaip patekti pas gydytoją?Prisiregistruoti neįmanoma. Ieškau, kur dirba privačiai.,, Vėtrungės'' klinikoje nebedirba. Gaila. Noriu pas šį gydytoją patekti, bet neįmanoma. Ką daryti? Pagarbiai. Vilija.

2016-05-09, 18:06 | IP: 86.100.24.230

Gerb.gydytojau, nuoširdžiai dėkoju JUMS už skubiai suteiktą pagalbą, už išsamų patikrinimą, jei ne Jūs, nežinia kuom man viskas būtų pasibaigę, AČIŪ Jums, sveikatos ,stiprybės ir išlikti tokiam nuoširdžiam ,geram,protingam gydytojui. Danguolė Pukinskienė ir jos šeima.-2016-04 mėn.

2016-05-05, 16:26 | IP: 84.214.189.166

Kartais is komentaru atrodo,kad pacietams daugiau reikalingas psichologas, o man reikejo po insulto gydytojo. Labai nuosirdus aciu uz operatyvu reagima. Galiu vel kalbeti,valgyti ir vaikscioti! Kas yra susidures su sia liga tikrai supras.