Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Neringa Tutlienė, %

Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-06-09, Nr. MPL-08166, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80.1% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

84.4% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

76.9% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

79.5% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

89.1% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

60.9% Complete
3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

89.1% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-08-10, 19:05 | Registruotas lankytojas 1

Noriu pasidalinti savo patirtimi. Tevas jau daugiau nei 10 metu serga parkinsono liga. Iki siol yra nustatyta 3 ligos forma. Pas gydytoja Tutliene tetis pradejo lankytis nuo ligos pradzios, tad kaip pacientas jai turetu buti zinomas. Tiesa, jis nera labai pavyzdingas pacientas ir kiek imanoma labiau vengia gydytoju, tad ne paslaptis, kad ne karta yra buves uzregistruotas pas gyd., bet taip ir neatvykes. Bet moralas ne tame. Pabandziau uzregistruoti teti pas gyd. pee sergu.lt sistema. Visi prisijungimai vyko nuotoliniu budu, nes mus skiria 200+km. Prisijungti pavyko, nudziugau radusi dar laisvu laiku vizitui. Tiesa, sistema uzregistravus pranese, kad patvirtinimas bus sms zinute, kuria gaus tetis. Po keliu dienu, paskambinau teciui ir paklausiau, ar jis gavo sms su patvirtinimu. Jis nuramino, kad viskas ok, ir sms gavo. Na ir laukeme vizito dienos. Vyras anksti ryte isvyko atsivezti tecio i Vilniu. Kartu nuvykus i Santariskiu konsultacine poliklinika, paaiskejo, kad vizitui mes neuzregistruoti. Gerai, sutinku, kad cia buvo musu klaida. Taciau, nusprendziau nueiti pas gydytoja ir paprasyti, kad priimtu mus po visu pacientu uzrasymu, nes tetis atvyko nemenka kelia, o ir sveikata jo laikosi ant siulu. Taigi. Pasibeldziau ir iejusi pas gydytoja Tutliene trumpai, kiek spejau, papasakojau, kad ivyko nesusipratimas ir sistemoje likome neuzregiatruoti, taciau tai suzinojome tik atvykus i santariskes. Gydytoja ir kartu su ja dirbanti sesute labai abejingai ir saltai leido suprasti, kad as cia nepageidaujama ir netrukdyciau joms dirbti. Bandziau sakyti ir prasyti gydytojoa, kad priimtu teti, nes jam kas 15 - 30 min kartojasi priepoliai, kuriu met ji sutraukia ir jis negali pajudeti, bei vaistai jam nehjjdjfjdjlabai ir padeda. Sokiravo ne tik gydytoja, kuri tik abejingai sugebejo pasakyti, kad galime registruoti tik kitam kartui, bet ir sesele, kuri tik akis sugeba draskyti atejus normaliam zmogui ir dar be viso to, sugebejo pasakyti, kad mano tetis turi daug zalingu iprociu, taip pat ironiskai buvo pasakyta ,,cia tas, kur pastoviai uzsiregistruoja ir nepasirodo". Cia buvo ledkalnio virsune, po kurios isejau is kabineto apsizliumbusi, nes niekam paprastas zmogus nerupi. Ir visiskai nulis emociju, kad esi sunkus ligonis, kuriam tikrai reikia pagalbos... I sia istaiga ir juolab pas sia gydytoja su savo super ,,padejeja" kojos gyvenime nekelsime. Ir cia, sioje sistemoje, rasoma, kad negalima izeidineti, keiktis, etc... O paprasta zmogu, praktiskai akyse, galima smeizti? Jam nepadeti?
Mes atejome ne su angina ar bronchitu pas gydytoja, o su trecios stadijos parkinsonu...
Beje, gydytojai prisiminus pacienta, ji net nesugebejo pasiteirauti, kokia jo bukle dabar.
Labai nemaloni patirtis. Zmogus suvazineja 400 km ir gydytoja nesugeba priimti po visu pacientu.

2020-02-12, 15:17 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas Neringą Tutlienę, nors ir teigia kad “20metų dirba, nesupratau kur ji specializuojasi. Susidariau įspūdį, kad tyrimai jai nebūtini, vienintelis jos atsakymas mankštos-pratimai, konkrečiai nežino ką daryt ko nedaryt, nukreipia pas kineziterapiautus. Man paklausus ar galiu su svoriais treniruotis, teigia, kad negaliu ir negaliu bėgiot. Bet vėl gi, ji taip pat sako “aš ne kineziterapiautė, nežinau.” Turi savo konkrečią nuomonę žmogus ir nesuprantu kam ji išvis dirba. Galėtų nemokamai patarinėt žmonėm, kad tiesiog daryt pratimus jei skauda ir tyrimų jokių nereikia, nes kas iš to kad žinosi, vistiek tik mankšta padės. O yra rimti specialistai kuriem reikia tyrimų ir mankštas paskiria konkrečias. Dėl to ir einu nes noriu žinot kas man yra ir sužinot ką daryt, ko nedaryt, o ne išgirst bendrą atsakymą “reikia mankštintis”. Pridėsiu dar, kad už tokį vizitą kai reikia susimokėt-išvis nesupranti už ką moki.

2018-09-25, 11:45 | Registruotas lankytojas 2

Labai esame dėkingi gydytojai ir visam personalui už operatyviai suteiktą pagalbą ir gydymą. Daktarė buvo labai dėmesinga, suteikė visą informociją apie ligos eigą, reabilitaciją ir būsimą prevenciją

2018-08-30, 13:55 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalė. Rekomenduoju.

2017-11-23, 22:44 | IP: 90.144.77.238

Labai maloni ir dėmesinga gydytoja. Savo srities tikra specialistė.

2016-08-23, 16:50 | IP: 78.60.106.4

Teko ilgai laukti, bet kaip veliau supratau, buvo labai daug ligoniu, nukreiptu butent pas ja. Demesingai atliko savo pareiga, buvo profesionali ir dalykiskai maloni. Grazi kaip moteris.

2016-06-23, 06:41 | IP: 88.119.145.242

Nuostabi gydytoja, be galo dėmesinga, nuoširdi, stengiasi visapusiškai padėti ligoniui. Ačiū už mamos gydymą stacionare, sveikatos, kantrybės ir stiprybės Jums!

2016-05-12, 19:38 | IP: 84.15.181.61

Mano sesuo buvo gydoma ligoninėje šios gydytojos prižiūrima. Liko labai patenkinta gydymu, gydytojos patarimais. Savo srities profesionalė. Linkime gydytojai visokeriopos sėkmės. Labai ačiū.

2015-05-21, 23:04 | IP: 78.56.251.157

Labai nuoširdi ir profesionali gydytoja

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Neringa Tutlienė?
2012-04-25, 09:28 | IP: 82.135.201.233

Iš pradžių atrodė labai griežta, tačiau, supratusi, kad nesu visiška beraštė-bendravome puikiai, trupai-drūtai, dalykiškai. Sesutės ir slaugės tame skyriuje - "Dievo klaida", kaip Gariūnuose

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Neringa Tutlienė?