Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Morkvėnienė, %

2.2

2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2019-01-27, 22:22 | Registruotas lankytojas 3

Pas gydytoją N. Morkvėnienę į Medicinos ir diagnostikos centrą atėjau su aiškiu tikslu - buvo reikalinga skydliauklės, hormonų patikra bei išrašas gyd. chirurgui dėl kontraindikacijų operacijai.
Pirmo vizito metu gydytoja buvo aiškiai, principialiai nusistačiusi prieš operaciją, vardijo man neadekvačius, neetiškus, neargumentuotus ir mano pasirinkimą neigiančius argumentus. Paskyrė tyrimus - akivaizdžiai sumišo, kai pasakiau, kad tyrimus darysiuosi ne Medicinos diagnostijos centre, o kitoje klinikoje.
Po tyrimų sutarėme skambutį tam, kad ji žinotų rezultatus, o po rezultatų išrašytų išrašą. Skambučio metu buvo pasakyta, kad viskas gerai - išrašas bus padarytas, bet deja - savaitę, kuomet operacijos data artėjo, gydytoja mano išrašą nukelinėjo ir jo nerašė, galų gale paprašė atvykti.
Atvykus į Medicinos ir diagnostikos centrą gydytoją pasakė, kad operuotis man negalima, nes kortizolis ir prolaktinas yra ribiniai ir kad joks endokrinologas manęs operuoti neleis. Paskyrė tuos pačius tyrimus, kurie buvo daryti prieš savaitę kitoje klinikoje, su būtina sąlyga juos atlikti Medicinos ir diagnostikos centre. Dar kartą susakė argumentus, kodėl operuotis nereikia - argumentas buvo mažų mažiausiai neetiški.
Tą pačią dieną ir su tais pačiais tyrimais nuvykus į kitą kliniką nuostabi endokrinologė sutiko, kad tyrimai yra ribiniai, bet tai jokiu būdu nėra kontraindikacija numatomai operacijai - palinkėjo lengvos operacijos ir išleido su išrašu.
Jokiu būdu nerekomenduoju lankytis pas N. Morkvėnienę ir klausyti vėjų, žeidžiančių orumą ir apsisprendimą. Vilniuje gausu puikių, žmogų gerbiančių, į situaciją besigilinančių gydytojų. Nemėtykite pinigų ir negaiškite savo laiko pas N. Morkvėnienę.

2016-11-16, 12:11 | Registruotas lankytojas 4

Buvau pas ją kaip pas šeimos daktarę, tai tikrai atidžiai apžiūrėjo, paskyrė įvairių tyrimų, liko 15 min po darbo valandų, kad pabaigtų konsultaciją. Keletą dienų po vizito dar skambinau, tarėmės dėl būklės, papildomų tyrimų. Tai bendrai esu patenkinta.

2012-04-26, 10:26 | IP: *.*.*.*

Esate Nijolė Morkvėnienė?