Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Obelienienė, %

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

1.8

2017-06-12, 13:28 | 1

Esu labai dėkinga gydytojai-profesorei Dianai Obelienienei, kuri mane su sunkia ligos forma (Miastenija)atvežtą GP į Kauno klinikas, maloniai priėmė, tiksliai nustatė gydymo režimą. Tikrai pilnai mane atstatė (tiesiogine prasme), nors atvežta savo kojomis jau nebevaikščiojau. Pas profesorę gydžiausi nuo gegužės 26 iki birželio 6 dienos ir likau jai dėkinga už profesionalumą ir žmogiškumą. Tikrai nereikėjo jokių nei prašymų, nei dar kažko, tačiau mane išsiuntė reabilitacijai į Birštoną, kur šiuo metu ir esu. Dėkoju Jums, miela gydytoja. Linkiu visiems būti tokiems profisionaliems ir atsakingiems medikams...
Komentarą rašau ne iš savo kompiuterio, todėl prisistatau, kad esu 59 metų Neringa Motiejūnienė turinti II grupės negalią.

2017-04-26, 18:34 | IP: *.*.*.*
2016-07-28, 19:24 | IP: *.*.*.*
2016-06-02, 15:18 | IP: 193.219.78.124

Gydytoja labai rūpestinga. Bendravimas labai švelnus ir atpalaiduojantis, nes ilgai vengiau apsilankymo pas ginekologą. Norėčiau visada pas ją lankytis :) -

2016-01-07, 21:38 | IP: *.*.*.*