Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Noreikienė, %

1.6

1.1

1.4

2019-11-07, 16:11 | 2

Aš negaliu atleisti kaip gydytoja elgėsi su mano mama. Pasirodo dėl skydliaukės vėžio atsinaujinimo, auglys užspaudė stemplę ir trachėją. O ši gydytoja nieko nemato. Čia sako psichologinės problemos. Žmogui kuris dūsta ir maistą vos nuryja sako eikite pas psichiatrą. Šiaip turėjo siusti pas chirurgą skubos tvarka. Nenusiuntė. Vėliau kaip paaiškėjo, med.dokumentuose parašė, kad mes į kabinetą nesugrįžome. Melagė. Mama po 20 dienų mirė. Nu priešui nelinkėčiau pas tokią loristę pakliūti. Miela gydytoja, daugiau niekada mirštančiam pacientui nesakykite, kad tai psichologinės problemos ir jis sveikas, nes su psichika ligoniui viskas ok, bet jums tai nelabai.

2017-04-24, 19:08 | IP: *.*.*.*
2017-02-27, 13:46 | IP: *.*.*.*
2016-12-26, 13:04 | 2

Geriau rinktis kitą specialistą, nes nemato, kai žmogus vos kvėpuoja kad auglys užspaudęs stemplę ir trachėją.

2016-10-17, 13:57 | IP: *.*.*.*