Pacientai, kurie rekomenduoja Robert Jankovski, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2005-09-05, Nr. MPL-07454, Galiojanti

2019-06-12, 16:58 | 1

Puikus gydytojas! Detalus ir demesingas. Ne tik diagnozavo liga,bet ir paaiskino priezastis kurios galejo ja salygoti. Rekomenduoju.

2019-01-29, 14:01 | 1

Nerekomenduočiau šio gydytojo. Pritariu visiems išsakytiems neigiamiems komentarams jog jis cinikas ir turi bendravimo su pacientais problemų. Tiesa lankiausi pas jį Karoliniškių poliklinikoje, gal būt Northway, kur paslaugos mokamos, jis elgiasi profesionaliau.

2018-12-14, 10:49 | 1

Tevas buvo stveztas su greitaja. Nezinau kaip galima vertinti gydytoja…kutis prie tevo(paciento) pakluse mane: kodel man atvezat lavona? Cinikas….maza pasakyta. Zmogus nenorintis atsakingai dirbti savo darba turi keisti specialybe ir nedirbti daktaru.

2018-09-25, 18:10 | 1

Įdėmiai išklausė nusiskundimus, atliko išsamų patikrinimą ir labai tiksliai nustatė diagnozę. Profesionaliai įvardino galimus tolesnio gydymo būdus. Džiaugiuosi, kad patekau pas šį gydytoją ir linkiu mums visiems daugiau tokių atsidavusių savo profesijai žmonių.

2018-08-13, 12:31 | 2

Gydytojas kompetetingas, skyrė pakankamai laiko, atliko reikiamus tyrimus ir paaiškino rezulatus. Rekomenduoju.

2018-07-08, 16:36 | 1

Nesuprantu teigiamu atsiliepimu. Atveze greitoji ir nebuvo suteikta pagalba, kad bukle pageretu. Prieme ir skundesi, kad 'radau kada atvaziuoti'. Israse antibiotika ir paleido namo. Nerekomenduoju!

2018-02-19, 17:36 | 1

Kvalifikuotas dalykiskas issamiai viska paaiskina po operacijos priziuri iki pat isleidimo is ligonines daugiau tokiu gydytoju.

2018-01-26, 10:15 | 1

Geras ir puikus specialistas.

2017-10-11, 19:46 | IP: *.*.*.*
2017-08-14, 16:57 | IP: *.*.*.*