Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Gendvilienė, %

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)

Gydytojas odontologas

Išduota: 2011-06-16, Nr. OPL-03869, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)
2018-02-11, 20:50 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi chirurge. Ramiai paruose (mediciniskai bei moraliskai) mane dantu rovimui. Visu operacijos metu domejosi mano savijauta ir leisdavo atsigauti tam prireikus. Labai draugiska ir silta. Nenusistato pries pacienta, bet ji isklauso bei palaiko. Profesionaliai isrove dantis man nepajutus skausmo, nors atvejis buvo ne is lengvesniu (kreivai augantis proto dantis, buvo reikalingas dantenos pjovimas). Po operacijos Ieva issamiai isdeste instrukcijas dantim priziureti po ju operacijos. Kita diena perskambino pasiteirauti ar viskas gerai ir ar mano danties nervas tvarkoje bei ar galiu laisvai judinti lupa. Vienu zodziu - gydytoja zino savo sfera. Tikrai rekomenduoju. Pas Ieva busite saugiuose rankose.

2017-10-01, 14:28 | IP: 90.134.81.99

Gydytoja moka nuraminti ir padrąsinti, tačiau neslepia situacijos sunkumo, rizikos, galimų komplikacijų. Procedūrą atliko greitai, neskausmingai. Kitą kartą eiti buvo visai drąsu. Rekomenduoju

2016-07-14, 13:45 | IP: 195.182.79.187

Gydytoja viską išsamiai paaiškino kaip, ką darys ir t.t. Nei nervų, nei baimės, nei dar kokių neigiamų emocijų būnant pas ją tikrai nepatyriau ir visas gydymas praėjo sklandžiai. Taip pat seselė, kuri dirbo kartu, irgi paliko gerą ispūdį. Šauni jų komanda!

Esate Ieva Gendvilienė?