Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Plevokienė, %

Išduota: 2005-10-03, Nr. MPL-07524, Galiojanti

Plevokienė Loreta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Plevokienė Loreta?

2020-07-13, 06:45 | 2

Man labai patiko si gydytoja. Gime pirmas sunelis, jos ir akuseres deka sveikas ir be epiduro netgi. Patare, padejo, paguode, padrasino, jauciausi lyg gimdydama namie su mama-kokio svelnumo bendravimas! Profesionalu. O gimdymas kad ir sunkus buvo, kita diena sutikciau vel gimdyti! Tai tik irodo kokius nuostabius darbus dirba tokie zmones. Esu begalo laiminga ir dekinga. ❤️

2020-02-11, 12:43 | 1

Gydytojai trūksta žmogiško. Labai nepasisekė, kad teko gimdyt pas ją. Gimdyvėms kurioms gimdymas yra ypač sunkus geriau pas ją nepakliūt, nes susilauks tokių komentarų kaip "kaip jūs elgiatės, ko čia šaukiat". Nežinau kaip tai galėjo padėt teisingai viską atlikt!!!

2020-01-06, 20:25 | 2

Puiki gydytoja padėjusi į pasaulį ateiti mano sūneliui. Rami, konkreti, viską paaiškino. Dėkoju

2019-04-18, 08:32 | 1

Puiki, kompetentinga gydytoja, jos deka turime sveika ir laiminga dukryte. Tai buvo pirmas mano gimdymas, gydytoja viska paaiskino, ka reikia daryti, drasino gimdymo metu, po jo kelis kart uzejo i palata paklausti kaip jauciuosi. Nuostabi ir kaip gydytoja ir kaip zmogus, jei vel tektu gimdyti noreciau pakliuti pas ja.

2018-05-24, 16:51 | 1

Labai maloni gydytoja, prieme musu pirmaji vaikeli. Mums gime nuostabi mergyte :) Gimdyciau dar karta pas ja. Paskaicius cia neigiamus atsiliepimus, tai nezinau kas juos rase, isterikes gal kokios :) Beje, gimdziau be nuskausminamuju ir nenumiriau :)))

2017-11-03, 10:36 | IP: *.*.*.*
2017-06-05, 18:17 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-10-22, 09:50 | IP: 90.134.122.49

Rami, profesionali gydytoja. Bendrauja draugiškai, su šypsena. Ši gydytoja priėmė pirmą mūsų vaikutį, jei reiks, drąsiai grįšime gimdyti dar kartą. Ačiū!

2016-06-06, 14:42 | IP: 5.20.224.250

Prieme musu suneli. Labai islaikyta, kantri ir maloni gydytoja. Aciu Jums

2016-02-11, 21:49 | IP: 78.60.227.53

Ši gydytoja padėjo ateiti į pasaulį mūsų vaikeliui. Puiki gydytoja. Išlaikyta, rami, atsakinga.
ir profesionali.

2012-05-10, 13:19 | IP: *.*.*.*