Pacientai, kurie rekomenduoja Benjaminas Burba, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05306, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Nepavyko diagnozuoti problemos

Gydymas nebuvo veiksmingas

2.4

Vengė atsakinėti į klausimus

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.6

2023-02-10, 17:34 | Registruotas lankytojas 11

Mano asmeninė patirtis liūdna su šiuo gydytoju, jeigu galima taip pavadinti šį žmogų. Gaila, kad šiais laikais dar yra tokių save vaidinančių gydytojais, o ypač dar psichiatrais. Visiškai nesigilina į žmogų, jo problemą, arogantiškas. Iš kabineto išėjus jautiesi žymiai blogesnės emocinės būklės nei prieš vizitą.

2023-02-10, 17:26 | Registruotas lankytojas 11

Pašaipus, išjuokė, išvadino melagiu, kad nesakau tiesos. Pasikėlęs, labai giriasi, kad 40 metų dirba. Niekam nerekomenduočiau. Labai blogas nesuprantantis žmogus...juokėsi iš pacento visiškai mane sugadino..

2022-10-08, 11:39 | Registruotas lankytojas 2

2011m. rugsėjo-spalio mėnesiais aš, Šarūnas Pakštys, ( asmens kodas 38602261032 ) gulėjau LSMUL psichiatrijos klinikoje. Mano mama, Violeta Pakštienė, profesoriui Benjaminui Burbai davė 200 litų kyšį. Minėtas profesorius su manim ligoninėje bendravo 3 kartus, visą darbą atliko rezidentai. Aš pats esu bendrosios praktikos gydytojas, baigiau LSMU, turiu magistro diplomą, bet mano licencija pasibaigus. Aš buvau LSMU reabilitacijos klinikos rezidentas, net buvau išrinktas seniūnu, mano vieta reabilitacijos klinikoje buvo išsaugota. 2011 metais spalio mėnesį profesorius Benjaminas Burba nuėjo pas reabilitacijos profesorių Kriščiūną, pasikalbėjo kaip su draugu, ir abu profesoriai nusprendė man uždrausti dirbti, privertė imti akademines atostogas. Tokiu būdu profesorius Benjaminas Burba pažeidė medicininę etiką, aš iki šių dienų jaučiuosi pažemintas, pažeista mano garbė, orumas. Tokiu atveju senaties termino teismas netaiko. Tegul profesorius Benjaminas Burba atsako pagal įstatymą, o nebėga dirbti į Druskininkus.

2022-10-08, 11:07 | Registruotas lankytojas 1

2011 metais rugsėjo - lapkričio mėnesiais man teko gulėti LSMUL psichiatrijos skyriuje. Mama profesoriui Benjaminui Burbai davė 200 litų kyšį. Per minėtus mėnesius profesorių mačiau 3 kartus, su manim bendravo rezidentai. Be to Benjaminas Burba sakė, kad aš niekada neišgysiu, tvirtino mamai, kad man privalu rašyti paranoidinės šizofrenijos diagnozę, nes ateityje mane reikės guldyti į globos namus. Negana to, profesorius Benjaminas Burba pažeidė medicininę etiką. Mano rezidentūros vieta reabilitacijos klinikoje LSMU buvo išsaugota, o Benjaminas Burba nuėjo pas profesorių Kriščiūną į reabilitacijos kliniką- pasišnekėti kaip su draugu ir uždraudė man dirbti gydytoju, privertė imti akademines atostogas. Tegul profesorius Benjaminas Burba atsako pagal įstatymą, o nebėga dirbti į Druskininkus.

2022-10-06, 16:47 | Registruotas lankytojas 1

Prasta konsultacija.

2022-03-24, 14:24 | Registruotas lankytojas 1

Labai nusivyliau, nes Burba yra jau antras “specialistas” Druskininkų PSPC, nesugebantis diagnozuoti visiškai akivaizdžios depresijos. Žmogui, galvojančiam apie savižudybę buvo pasiūlyta pagerti vitaminų. Neaprašysiu detalių, bet po teigiamos patirties su užsienio specialistais, Lietuvos psichiatrų nekompetencija išties stebina.

2020-01-22, 23:50 | Registruotas lankytojas 22
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2015-02-18, 07:33 | IP: 87.247.112.52

labai geras gydytojas

2015-02-01, 21:46 | IP: *.*.*.*

2013-02-26, 21:57 | IP: *.*.*.*

2012-10-10, 19:26 | IP: 78.62.119.63

Profesorius labai profesonaliai gydė mano dukterį, pirmiausiai ją ištyrė, o tik po to skyrė gydymą, labai atsakingai ir tinkamai parenka vaistus, kas nebūdinga kitiems psichiatrams, tai vienas geriausių psichiatrų Lietuvoje. Gintaras.

2009-05-07, 11:36 | IP: 88.222.20.229

Labai šaunus žmogus

2008-07-22, 16:25 | IP: 78.57.136.45

Dukrai pablogejo sveikata, lankemes pas daugeli gydytoju, kurie prirasydavo kruvas vaistu (o ypac daug vaistu prirase Neuromeda), taciau bukle tik blogejo. Rekomendavo doc. Burba giminaite, kuria taip pat gyde sis gydytojas. Jau keli menesiai kaip dukra grizo i normalu gyvenima, gali dirbti, auginti vaikuti.

2007-09-12, 09:29 | IP: 193.219.162.124

Profesionalus gydytojas, malonus ir dėmesingas žmogus. Tik geri atsiliepimai

2007-05-27, 05:27 | IP: 62.212.203.62

isklausantis,patariantis visada nuteikia teigiamai,puikus specialistas.Aciu gydytojau

2007-05-21, 14:52 | IP: *.*.*.*

2007-03-18, 18:11 | IP: *.*.*.*