Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Skirmantaitė, %

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16920, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-12-13, 17:53 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi, kad mano pirmasis vizitas pas ginekologą įvyko būtent pas šią gydytoją. Būtent dėl jos profesionalumo, šiltumo ir operatyvumo aš neturėsiu tokios didelės baimės spręsti ginekologines bėdas ar rūpintis profilaktika. Rekomenduoju!

2019-05-27, 08:27 | Registruotas lankytojas 1

Rūpestinga gydytoja. Laparoskopijos būdu šalino endo cistą. Negana to, po sėkmingos operacijos įspėjo dėl pakitusio kepenų paviršiaus (reikia suprasti, jog ne tik atliko planuotą cistos šalinimą, bet "pasidairė" po kitus vidaus organus). Jei ne ši gydytoja, dėl kepenų probelmų būčiau kreipusi nežinia po kiek laiko, kol nepasireikštų rimti simptomai pranašaujantys apie pažengusią ligą.
Didelis AČIŪ šiai gydytojai.

2018-10-19, 06:14 | Registruotas lankytojas 6

Kai pirmą kartą patekau pas šią gydytoją konsultacijų kabinete prieš kelis metus, man ji paliko išties blogą įspūdį. Ji buvo profesionali, tačiau labai šiurkščiai bendravo, nebuvo linkusi aiškinti esamos ligos bei ligos eigos.
Tačiau taip jau nutiko, kad po kelių metų ji buvo paskirta man atlikti operaciją. Antrasis susitikimas su gydytoja paliko daug geresnį įspūdį. Gyd. išties profesionali, labai maloniai bendravo, viską išsamiai paaiškino. Sakyčiau buvo visai kitas žmogus. Po operacijos jaučiausi puikiai, nebuvo jokių problemų planuojant kitą nėštumą.

2018-08-14, 14:03 | Registruotas lankytojas 1

puiki gydytoja. Profesionali, taktiška. Buvo atlikta histeroskopija -pašalinta mijoma.
Rekomenduoju .

2018-06-22, 14:34 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, kompetetinga, išmananti savo darbą gydytoja.

2017-11-16, 00:05 | IP: *.*.*.*
2017-10-25, 14:55 | IP: 84.55.51.155

Puiki bei labai nuoširdi gydytoja tikrai galėčiau visiems rekomenduoti ☺

2017-10-24, 10:07 | IP: 78.56.6.107

Puiki gydytoja, maloni, nuoširdi, profesionali. Rekomenduoju.

2017-06-22, 09:43 | IP: 185.127.1.84

Šauni, nuoširdi, supratinga nepaprastai taktiška, savo darbą išmananti gydytoja. Norėtųsi, kad kuo daugiau respublikoje būtų tokių gydytojų. Viską, ką reikia žinoti pacientei, kantriai paaiškina, padrąsina, nuramina. Linkiu ir toliau išlikti tokia, kokia esate, miela GYDYTOJA. :)))

2017-05-10, 09:40 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja!

2016-04-25, 10:53 | IP: 213.164.97.27

Puiki gydytoja. Rupestinga. Rekomenduoju

2016-02-11, 14:51 | IP: 89.190.109.29

Nepaprastai maloni, rupestinga ir labai profesionali gydytoja. Daugiau tokiu!

2015-07-09, 17:30 | IP: 213.159.46.71

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Rekomenduoju

2015-05-12, 17:00 | IP: 78.56.217.67

Labai rūpestinga, maloni ir savo darbą puikiai išmananti ginekologė.

2015-04-16, 08:01 | IP: 84.240.28.195

Labai maloni, kompetetinga ir rūpestinga gydytoja. Rekomenduočiau.

2015-03-12, 09:58 | IP: 78.58.101.213

Tai - ypač profesionali, puikiai savo darbą išmananti gydytoja. Švelni, taktiška, labai rūpestinga. Viską paaiškina paprastai, suprantamai. Geba nuraminti, padrąsinti. Norėtųsi, kad tokių gydytojų būtų daugiau ne tik Šeškinės poliklinikoje, bet ir kitose poliklinikose, ligoninėse. Ypač ginekologų. Ištvermės, stiprybės, Jums, miela Gydytoja, Ramune.

2015-03-12, 09:40 | IP: 78.58.101.213

Šauni, nepaprastai taktiška, savo darbą išmananti gydytoja. Norėtųsi, kad kuo daugiau respublikoje būtų tokių gydytojų. Viską, ką reikia žinoti pacientei, kantriai paaiškina, padrąsina, nuramina. Linkiu ir toliau išlikti tokia, kokia esate, miela GYDYTOJA.

2014-07-31, 13:57 | IP: 78.60.9.197

Man patinka ši gydytoja. Labai konkreti, operatyvi, greit reaguojanti, profesionali, tik galbūt šiek tiek piktokai atrodo iš pirmo žvilgsnio, tačiau tai ištaiso jos seselė :) aš būtent tokios konkrečios ginekologės ir ieškojau sau, aš esu šia gydytoja patenkinta.

2012-06-02, 15:51 | IP: 78.58.101.213

Malonu buvo konsultuotis pas gydytoją Skirmantaitę R. Viskas aišku. Trumpai ir aiškiai išdėstė gydytoja viską, ką turiu žinoti. Laukiuosi pirmagimio. Nebijau. Labai norėčiau pas Ją ir gimdyti. Ačiū, Gydytoja, už nuoširdumą. Jūsų laikysena, paaiškinimai padrąsino mane.

2012-05-31, 13:25 | IP: 78.58.101.213

Kai patekau į ligoninę, tikėjausi, kad ,,baisu" bus,nes patekau pas man dar nepažįstamą gydytoją Ramunę Skirmantaitę. Ji pastebėjo mano baimę, nuramino, padrąsino ir suteikė tiesiog profesionalią pagalbą. Tiesa, gydytoja daug nekalbėjo, bet susikaupusi suteikė man reikalingą pagalbą. AČIŪ. Per savo bėdas net gėlių nesuspėjau nusipirkti ir padovanoti. Kitąkart stengsiuosi patekti pas šią gydytoją. Pasirūpinsiu gražiausia gėlių puokšte...

2012-05-30, 09:13 | IP: 81.7.99.234

Labai labai dėkoju gydytojai Ramunei Skirmantaitei už tikrai nuoširdų, žmogišką viską ,,kaip", ,,kada" išaiškinimą, patarimus. Dėkoju ir už gebėjimą paprasta, mūsų, ne medikų kalba, suprantamus nurodymus. Tikrai po konsultacijų pas minėtą gydytoja R. Skirmantiaitę saugiai ir puikiai jaučiuosi.