Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Skirmantaitė, %

Išduota: 2007-08-31, Nr. MPL-09877, Panaikinta

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16920, Galiojanti

2016-02-11, 16:51 | IP: 89.190.109.29

Nepaprastai maloni, rupestinga ir labai profesionali gydytoja. Daugiau tokiu!

2015-07-09, 20:30 | IP: 213.159.46.71

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Rekomenduoju

2015-05-12, 20:00 | IP: 78.56.217.67

Labai rūpestinga, maloni ir savo darbą puikiai išmananti ginekologė.

2015-04-16, 11:01 | IP: 84.240.28.195

Labai maloni, kompetetinga ir rūpestinga gydytoja. Rekomenduočiau.

2015-03-12, 11:58 | IP: 78.58.101.213

Tai - ypač profesionali, puikiai savo darbą išmananti gydytoja. Švelni, taktiška, labai rūpestinga. Viską paaiškina paprastai, suprantamai. Geba nuraminti, padrąsinti. Norėtųsi, kad tokių gydytojų būtų daugiau ne tik Šeškinės poliklinikoje, bet ir kitose poliklinikose, ligoninėse. Ypač ginekologų. Ištvermės, stiprybės, Jums, miela Gydytoja, Ramune.

2015-03-12, 11:40 | IP: 78.58.101.213

Šauni, nepaprastai taktiška, savo darbą išmananti gydytoja. Norėtųsi, kad kuo daugiau respublikoje būtų tokių gydytojų. Viską, ką reikia žinoti pacientei, kantriai paaiškina, padrąsina, nuramina. Linkiu ir toliau išlikti tokia, kokia esate, miela GYDYTOJA.

2014-07-31, 16:57 | IP: 78.60.9.197

Man patinka ši gydytoja. Labai konkreti, operatyvi, greit reaguojanti, profesionali, tik galbūt šiek tiek piktokai atrodo iš pirmo žvilgsnio, tačiau tai ištaiso jos seselė :) aš būtent tokios konkrečios ginekologės ir ieškojau sau, aš esu šia gydytoja patenkinta.

2012-06-02, 18:51 | IP: 78.58.101.213

Malonu buvo konsultuotis pas gydytoją Skirmantaitę R. Viskas aišku. Trumpai ir aiškiai išdėstė gydytoja viską, ką turiu žinoti. Laukiuosi pirmagimio. Nebijau. Labai norėčiau pas Ją ir gimdyti. Ačiū, Gydytoja, už nuoširdumą. Jūsų laikysena, paaiškinimai padrąsino mane.

2012-05-31, 16:25 | IP: 78.58.101.213

Kai patekau į ligoninę, tikėjausi, kad ,,baisu" bus,nes patekau pas man dar nepažįstamą gydytoją Ramunę Skirmantaitę. Ji pastebėjo mano baimę, nuramino, padrąsino ir suteikė tiesiog profesionalią pagalbą. Tiesa, gydytoja daug nekalbėjo, bet susikaupusi suteikė man reikalingą pagalbą. AČIŪ. Per savo bėdas net gėlių nesuspėjau nusipirkti ir padovanoti. Kitąkart stengsiuosi patekti pas šią gydytoją. Pasirūpinsiu gražiausia gėlių puokšte...

2012-05-30, 12:13 | IP: 81.7.99.234

Labai labai dėkoju gydytojai Ramunei Skirmantaitei už tikrai nuoširdų, žmogišką viską ,,kaip", ,,kada" išaiškinimą, patarimus. Dėkoju ir už gebėjimą paprasta, mūsų, ne medikų kalba, suprantamus nurodymus. Tikrai po konsultacijų pas minėtą gydytoja R. Skirmantiaitę saugiai ir puikiai jaučiuosi.