Pacientai, kurie rekomenduoja Donata Žalytė, %

Išduota: 2011-06-30, Nr. MPL-17023, Galiojanti

Išduota: 2008-07-16, Nr. MPL-11389, Panaikinta

Žalytė Donata dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žalytė Donata?

2019-11-23, 16:52 | 1

Sios gydytojos gydyma prisimenu iki siol, nes nuo kitu skyresi tuo, kad nedavusi rekomendaciju ka daryti jei kartosis dar ir uzsipuole man grizus ir pasakius, kad nepagerejus tesiau jos israsytu vaistu naudojima, nes naudojimo laikas galiojo. vietoj kazkur 1sav jos vaistus naudojau gal 3-5 dienom su pertrauka ilgiau. Uz tai isgirdau, kad "tu ka duonos neturi?''. O sveikata eme toliau byreti, eme siaubingai skaudeti danti, krito temperatura, negalejau atsikelti is lovos, geriausiai jauciausi po antklode, net su paslepta po ja galva... nes pasidarydavo... geriau. Pasirodo, mano kuno temperatura sumazejo, nors rodikliai apart termometro to nerodo. O kiap pakyla temperatura, ji yra tik 36.6, 36.8 ar 9 ir ... "tu nesergi"... Pradejau kapsytis pati, KAD ISEICIAU I DARBA ir gyvenciau NORMALU GYVENIMA. Atradus , kad negaliu valgyti DUONOS (o tuo metu taupiau ir gera duona pilno grudo buvau pakeitusi i pigesne nors ne visai prasta), negaliu naudoti pieno visu produktu ir t.t. Turiu naudoti papildus , kad virskintu ir gyventi sveikai. Stebiuosi, kodel ji man ko kito nepasiule. BEje, nepamenu, kuri gydytoja, bet menu tik viena, salia antibiotiku buvo israsiusi ir bional papildu nuo persalimo. juos vartojant man labai pageredavo. KAi zmones gydosi alternatyviu budu, jie yra smerkiami ir negatyviai nuziurimi, lyg gydytojo vieta uzimti noretu, bet niekas nesusimasto, kad juos i tokia pozicija, patys gydytojai ir nustumia... NErealus aciu visiems autoriams , medikams, ligoniams rasantiems klnygas ir kuriantiems tinklalapius, kur apie sveikatinimasi suzinai DAUGIAU nei is savo gydytojo, kuris daznai tik antibiotikus israso.

2019-04-08, 18:17 | 1

Daktarė buvo labai nemaloni, šaukė, įžeidinėjo, tyčiojosi. Esu kantrus žmogus, visad malonus, bet susitikimo metu buvo tokia nemaloni, kad privertė apsiverkti. Labai nemalonus susitikimas, nenorėčiau pakartori. Niekam nerekomemduoju

2018-10-24, 17:03 | 2

puiki gydytoja

2018-04-17, 09:34 | 5

Pirmą ir ir paskutinį (tikiuosi) kartą susidūriau su šia specialiste... Nėščia moteris extra nueina pas ją, tai ji pradeda aiškinti, kad nuo šios problemos vaistų nėra. STOP! Apie kokius vaistus kalbame su nestuke???? Net svarstymų negali būti. Prasiau natūralių metodų, tai už ją jų daugiau žinojau... Ir aiškino,nkaop svarbu gerti daug skysčių... Aš jų 3l isgeriu - vandens ir pati žinau elementarius dalykus, kurie nepadeda.... Tam ir ėjau pas ją... Siaubas, ne gydytoja. Žodžio pasakyti jai negalima. Pagarbos ir prosionalumo nulis...

2017-10-24, 13:23 | IP: *.*.*.*
2017-09-17, 17:27 | IP: *.*.*.*
2016-11-29, 15:56 | IP: 84.15.189.211

Labai maloni gydytoja, jei kreipiesi dėl kažkokios problemos ieško priežasčių iki galo, kad nebereikėtų sugrįšti kažkada ateityje. Tikrai drąsiai rekomenduoju kaip gydytoją.

2016-11-12, 23:18 | 1

Labai puiki ir dėmesinga daktarė.

2016-04-09, 17:04 | IP: 80.240.2.190

Gyd.Zalyte yra tikra gydytoja ir nuostabus zmogus,pirma karta pajutau,kad gydytoja tikrai ir nesuvaidintai uzjaucia ir supranta situacijos sudetinguma,stengiasi padeti ir uzjausti.Labai dekinga esu siai gydytojai.

2016-01-29, 21:58 | IP: 213.164.96.145

gera gydytoja

2014-12-30, 08:47 | IP: 78.56.45.248

man si gydytoja labai patiko tikrai maloni ir rupestinga. taip pat ir jos slaugytoja labai nuosirdi ir gera jos abi tikrai labai sauni komanda tikros darbstuoles ir saunuoles. as netgi be isankstines registracijos pas ja nesunkiai patekau tiesiog mandagiai paprasiusi ir kantriai palaukusi bet ir jos juk negali persiplesti, reikia suprasti kad ju darbas yra labai sunkus stiprybes joms.

2014-04-14, 16:34 | IP: *.*.*.*

2013-10-02, 20:31 | IP: 91.233.176.101

Esu labai nusivylusi šia šeimos gydytoja, nes neįvertinusi mano esamos būklės, kuri jai yra žinoma, nes lankausi nebe pirmą kartą ir esame apie tai su ją kalbėję, ji išrašė visos savaitės antbiotikų kursą, o nuėjusi pas pulmonologą paaiškėjo, kad man tereikėjo padidinti nuo bronchinės astmos vaistų dozę, ir viskas susitvarkė. Štai kaip gydytojai verčia vartoti antibiotikus kaip "saldainius", o poto skundžiasi, kad mūsų imunitetas silpnas ir mes patys dėl to esame kalti.

2012-11-15, 21:27 | IP: 89.117.250.242

labai maloni, gerai bendrauja, dėmesinga, atidi, domisi paciento bukle, suteikia realia pagalbą, nebijo siusti pas specialistus.ačiū.

2012-06-21, 21:56 | IP: 84.46.250.254

puiki nuosirdi gydytoja, demesinga, sekmes jai dirbant su ligoniais. -