Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Klimašauskienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03584, Galiojanti

Klimašauskienė Aušra dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Klimašauskienė Aušra?

2018-12-22, 21:29 | 5

Noriu padėkoti gydytojai Aušrai už rūpestį ir gerai atlikta darba ir palinkėti graźiu švenčiu!!!

Nijolė Burbienė

2016-07-25, 03:46 | IP: 217.9.255.186

Pas gydytoją Aušrą Klimašauskienę patekau atsitiktinai - ji budėjo ligoninės priėmimo skyriuje. Atvykau ten nusiverkusi, išsigandusi, įsibaiminusi. Ji dalykiškai, bet labai atidžiai apžiūrėjomano ankstesnę ligos istoriją, tyrimus, aiškiai papasakojo apie situaciją ir kas galėtų būti. Rūpestingai apžiūrėjo, ir suteikė daug vilties, kad tai ne ta diagnozė, dėl kurios taip bijojau (turėdama argumentų savo nenaudai). Skyrė papildomus tyrimus, kurie buvo tuojau pat atlikti. Pakomentavo atsakymus, paskyrė gydymą. gėrėjausi jos požiūriu į darbą, nuotaika, bendravimo būdu. Nuostabi daktarė. Tiesa, labai simboliškai norėjau kai padėkoti pinigu, bet ji kategoriškai įgrūdo tą mano pinigą man atgal ir net nesileido į kalbas apie tai. Esu labai dėkinga gydytojai!

2016-05-31, 12:07 | IP: 78.56.183.168

Mane atvežė gp automobilis gydytoja greitai nustatė mano negalavimą ir skyrė gerus vaistus , ko pasekoje savijauta pagerėjo ir pats grizau namo.Man ji kaip tik pasirodė maloni bendraujanti, korektiška ir profesionali. Beje ir graži iš karto nuteikia teigiamai nuotaikai.

2016-04-26, 16:24 | IP: *.*.*.*
2016-04-05, 13:44 | IP: 5.20.162.4

Skaitau ir atrodo visai kalbate ne apie ta zmogu su kuriuo teko susidurti.... man si gydytoja labai patinka kaip zmogus,ir kaip bendrauja ji yra rupestinga ir maloni ,sypsosi. Atliko botulino toksino injekcijas,kai leido vaistus visa laika klause ar neskauda kaip jauciuosi ir t.t viska labai nuosirdziai ir nuosekliai papasakojo apie pacia procedura salutinius poveikius,man-dagiai atsake i visus mano uzduotus klausimus. Kompetencijos tikrai pakanka jokios arogancijos ir pasiputimo nerasta :)

2016-02-28, 10:35 | IP: *.*.*.*
2016-02-10, 15:39 | IP: 188.69.215.158

Ar Jus is tiesu esate isitikine tuo, apie ka rasote? Siomis dienomis teko susidurti su sia gydytoja. Ne tik as, bet ir kitos palatoje gulincios moterys neizvelge jokios arogancijos. Supratimo irgi pakanka, paaiskino viska, kas buvo klausiama apie liga. Esu isitikinusi, kad kompetencijos irgi pakanka. Visu sveikatos problemu, tuo labiau nesusijusiu su neurologija, ji ne tik isspresti negali, bet ir neprivalo. Nematau jokiu kliuciu pasitikejimui. Su visa pagarba Janina Zickiene.

2015-12-12, 12:57 | IP: *.*.*.*
2014-10-06, 20:02 | IP: *.*.*.*