Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Civilka, %

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-10988, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Civilka Arūnas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Civilka Arūnas?

2019-05-23, 11:18 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalus, puikus žmogus. Linkiu jam pačiam geros sveikatos.

2018-09-04, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

kad daugiau tokiu daktaru butu

2017-07-15, 13:18 | IP: 88.223.100.41

atidus rūpestingas patyres dalikiškas

2017-07-13, 05:08 | IP: 5.22.143.154

zmogus zino ka daro.. puikus gyditojas

2015-08-11, 13:41 | IP: 78.60.52.234

Labai gražiai, rūpestingai apžiūrėjo sumuštą kelią ir suteikė konsultaciją, nukreipė pasidaryti kelio magnetinį rezonansą. Ačiū už gydymą, sekmės darbe ir gyvenime. Nėra. P.s. gražiai šypsosi.

2015-04-07, 10:28 | IP: 78.62.83.183

geras gydytojas pernai isoperavo trukusius kojos meniskus siemet prisiuvo plysusia bicepso sausgisle ir pati bicepsa ir pakolkas nesiskundziu.Didelis aciu gydytojau.

2015-03-18, 19:30 | IP: *.*.*.*

2014-08-24, 13:20 | IP: *.*.*.*

2014-08-04, 11:41 | IP: 78.62.168.207

labai puikus ggydytojas,operavo man meniska,viskas prejo puikiai,aciu jums ir sekmes.

2014-01-01, 14:30 | IP: 213.226.172.248

Sveiki,jau beveik du mėn.kaip esu po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos,kurią man padarė A.Civilka,operacija manau tikrai buvo atlikta l.gerai,po operaciniu laikotarpiu nebuvo komplikaciju,jokiu pašalinių poveikių,viskas normos ribose.Esu labai patenkintas,koja gerėja kasdien..Rašydamas šį komentara(čia antras komentaras,pirmas po šituo) norejau dar kartą padėkpti gydytojui.Ačių Gydytojau,daugiau tokių..!!

2013-11-14, 15:35 | IP: 90.130.153.223

Geras gydytojas,gerai ismanantis savo profesija,turintis pasaukima medicinai,tai mano nuomone ir manau jog neklystu.Man buvo atlikta klubo sanario endoprotezavimo operacija ir po jos jauciuosi puikiai,net nesitikejau..! Aciu gydytojau..,sekmes Jums...!!

2013-08-16, 17:09 | IP: *.*.*.*

2013-08-06, 20:07 | IP: 217.9.255.37

Geras daktaras.

2013-08-06, 12:35 | IP: 81.7.93.29

Labai geras profesionalus gydytojas.Tikrai nelaukiantis atlygio , darba atliekantis saziningai iki galo.Aciu Gydytojau.

2011-01-30, 23:30 | IP: 213.164.98.253

Man trūko dešinės kojos dydžiojo piršto podagrinis auglys (kiaušinio trinio dydžio), kuris supuliavo,kankino didelis skausmas, o po 2dienų koja pamėlynavo. Buvau skubiai pristatytas į priįmamąjį.skubiai Arūno Civilkos operuotas.buvo pašalintas visas tas gūzas,kuris man trukdė avėti normalią avalynę.Per savaitę pralestų ligoninėje ir kelių konsultacijų ir perrišimų, kojos peda labai gražiai sugijo.Labai nuoširdus ir geras specelistas.Aš esu nepaprastai dėkingas.Ačiū GYDYTOJUI>