Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Zuikytė, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-11102, Galiojanti

Zuikytė Diana dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Zuikytė Diana?

2019-02-11, 10:43 | 1

Gydytoja įtikinamai paaiškino skubios operacijos reikalingumą. Kokybiškai ją atliko - pooperacinis laikotarpis buvo itin lengvas. Jeigu prireiktų planinės operacijos, pilvo chirurgo ieškoti jau nereikėtų.

2017-11-14, 17:11 | 1

Puiki gydytoja, dėmesinga, kruopšti, atsakinga. Dėkoju Dievui, kad būtent jinai budėjo tą naktį ir atliko operaciją. Esu įsitikinusi, kad po sunkios operacijos greitai išgijau (ir be jokių komplikacijų) tik gydytojos Dianos profesionalumo ir kruopštumo dėka. Esu dėkinga už išgelbėtą mano gyvybę. Linkiu didžiulės profesinės ir asmeninės sėkmės.

2017-02-01, 11:45 | IP: 195.182.93.211

Profesionali gydytoja, santūrus ir ramus žmogus, operavo dvi išvaržas pilvo srityje, viską tiksliai paaiškino, priežiūra buvo puiki. Po operacijos atsistačiau greitai, manau, kad tai lėmė ne tik mano fiziologinės savybės, bet, pirmiausia, chirurgės puikiai atliktas darbas. Linkiu šiai gydytojai likti tokia kompetentinga specialiste ir toliau tobulėti, siekiant savo profesinių tikslų. Rekomenduoju. Vaiva M.

2016-07-29, 19:20 | IP: 78.62.126.136

Dian a Zuikyte yra ta gydytoja, kuria noreciau rekomenduoti ne tik savo artimiausiems savo seimos nariams, bet ir daugeliui zmoniu, kurie susiduria su chirurginemis opercijomis.Ji yra viena is tu gydytoju, kuri vienintele padejo mano dukrai, kuri moka dirbti savo darba ir rupinasi ligoniais. As lenkiu preis Ja galva ir dar, karta dekoju uz jos darba, uz Jos rupesti uz viska , ka ji padare...Tai gydytoja is didziosios raides..Aciu jai..

2014-08-12, 12:33 | IP: 84.15.188.53

Aciu gydytojai uz profesionaluma, rupestinguma. Ji isgelbejo man gyvybe! Aciu!

Esate Diana Zuikytė?
2012-06-15, 18:31 | IP: 78.62.210.176

Norėčiau Jums širdingai padėkoti už pastangas nustatant diagnozę. Jokioje kitoje įstaigoje ir nuo jokių kitų gydytojų tokio rūpesčio ir atsakingo požiūrio į savo darbą bei pacientą nesulaukiau. Didelis AČIŪ !!!

Esate Diana Zuikytė?