Pacientai, kurie rekomenduoja Valdas Pečeliūnas, %

Gydytojas hematologas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00116, Galiojanti

Pečeliūnas Valdas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pečeliūnas Valdas?

2019-08-07, 20:47 | 6

Kas gi mieliausia žmogui? Gyvenimas, nes tik su juo siejasi visi mūsų džiaugsmai, visa mūsų laimė, visos mūsų viltys...
Visada esam vidury – tarp to, kas buvo, ir to, kas bus. Jau žinau: kaskart to „bus“ vis mažiau, o to, kas buvo – daugiau ir daugiau. Bet vis tiek einu: kas už tos kalvos, už ano kalnelio? Kas už to tamsaus debesies? Gal kaip tik už jo blyksi žvaigždė, kuri vienintelė mano? Kol kelias yra, reikia eiti.... O už tai, kad galiu eiti noriu padėkoti Gydytojui Valdui Pečeliūnui

Narinė Pacevičienė

2019-07-31, 22:51 | 2

Labai nusivyleme siuo gydytoju, suteike klaidinga informacija apie ligos eiga, nesidomejo ligonio bukle, klaidingai ivertino esama situacija. Nesiulome niekam gydytis pas si gydytoja. Pats maziau domejosi gydymu, visa gydyma patikedavo rezidentams.

2018-05-30, 13:45 | 2

Profesionalus, nuoširdus, į kurio rankas gali drąsiai patikėti davo gyvybę

2018-05-30, 13:45 | 2

Profesionalus, nuoširdus, į kurio rankas gali drąsiai patikėti davo gyvybę

2017-03-25, 19:34 | IP: 84.15.185.36

Tai gydytojas profesionalas, puikiai išmanantis savo darbą.

2017-02-24, 00:37 | 1

Esu labai dėkinga gydytojui už ŕūpestį ligos metu....AČIŪ.

2017-01-29, 02:31 | 1

nuostabus labai gimes buti daktaru savo profesija ismano pilnu 100 procentu labai jam didelis aciu man buvo trecia stadija kaulo vezio as isgijau .po penkiu metu pagimdziau sunu o po dar triju vel pas tojau ir pagidziau sunu.Dabar labai dziaugiuosiu turiu du sunus kurie gime po ligos.Didelis aciu Valdui Pecialiunui kuris mane isgyde.Ir dekoju visam personalui santariskiu ligones

2016-04-05, 11:02 | IP: 188.69.196.46

Mes su vyru gydytoją Pečeliūną vadiname likimo dovana.. Tokio nuostabaus Žmogaus, Profesionalo, smogus ligai visa jėga nesutikome niekur.. O vadinamųjų gydytojų aplankėme daug... Ačiū jam, kad net juodžiausiom akimirkom teigė, kad viskas bus gerai, teigė, nes žinojo.. Labai noriu tikėti, kad mūsų ligoninėse bus daugiau tokių gydytojų kaip šis..

2016-03-06, 16:28 | IP: 77.90.101.114

Daugiau tokiu nuostabių daktarų kaip Valdas Pečeliūnas. Tik geriausi atsiliepimai, puikus savo srities specialistas, nuoširdus, paprastas, malonus, negaili laiko, viską detaliai išaiškina. Nuoširdžiausias ačiū GYDYTOJUI.

2015-06-25, 13:26 | IP: 193.219.87.70

Gyde mano giminate super gydytojas super zmogus...Ačiū Jam ir sekmes visur ir visada ,,,,!,,