Pacientai, kurie rekomenduoja Andrė Amšiejienė, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10427, Panaikinta

Išduota: 2012-06-27, Nr. MPL-17626, Galiojanti

2020-03-09, 16:26 | 1

Gydytoja labai nemaloniai ir šiurkščiai kabėjo. Aš su savo katinu gražiau namuose kalbu. Atsakinėjo į klausimus: jo, aha...jokios naujos informacijos negavau, tik sugaišau savo laiką.. po tokio nemalonaus apsilankymo teko gerai paverkšlenti...Tiesą žmonės sako, kai eini į pravačią kliniką tai bet žmogumi jautiesi, o ne nieko vertu gyvuliu...

2020-01-16, 20:00 | 2

Tikrai nemaloni gydytoja. Atvaziavus i priimamaji su saremiais, paziurejo gan saltai, pasake gultis, patikrino ir pasake kd kentet galima. Nors saremiai buvo kas 10min ir skausmingi. Apziurejo lb skausmingai, grubiai, nei vienas gydytojas mebuvo taip grubiai apziurejes. Reikejo visko issiklausineti, atsakymai atmestini, po vien zodi, ziurejo is auksto. Issiunte namo, po 4 val grizau nes saremiai buvo dazni ir skausmingi, tai apziurejus paskambino i gimdyklas ir pasake: “atsiunciu gimdyt, labai jau nori pagimdyt”... aciu dievui ji neprieeme gimdymo, gimdykloj buvo labai malonios gydytojos. Tikrai niekam nerekomenduoju pas sia gydytoja lankytis o tuo labiau gimdyt. Jokio zmogiskumo ir empatijos neturinti gydytoja.

2019-08-28, 19:31 | 2

Man asmeniskai nesuteike jokios info,daktare pasiputus,isejau su lapu,nei kas nei kur toliau eit ka daryt nepaaiskino.Tokia konsultacija laba diena,viso gero nukorus toku kelia....daugiau niekada negrysiu????

2019-05-22, 11:01 | 2

Nuoširdžiai dėkoju šiai gydytojai, nes jos profesionalumo deka supuoju naujagimį sūnų ant rankų. Lankiausi pas gydytoją kaip pas vaisingumo specialistę, kuri pasižymėjo profesionalumu, žmogiškumu ir atsižvelgė į individualią situaciją. Ačiū.

2019-02-22, 20:05 | 3

Labai geranoriška, suprantanti savo darbą. Tikrai rekomenduoju, mums pasisekė, kad pas ją patekom

2019-01-23, 13:12 | 7

labai maloni gydytoja, viską puikiai atliko, pakonsultavo, linksma ir draugiška, jaučiausi kaip pas draugę. Sėkmės šiai gydytojai

2018-12-30, 16:06 | 4

Gimdė žmona pas A.Amšiejienę ir jos kompaniją, praktiką matyt atlikusių skerdykloje. Rezultatas - žmonai uždegimas, naujagimiui trombocitų stygius ir bambytės išvarža.

2018-03-26, 18:21 | 3

Gydytoja maloni ir konkreti. Išmano savo darbą

2017-11-02, 06:11 | 1

Nuostabi gydytoja! Profesionali ir uztikrinta. Puikiai operuoja! Esu jai l dekinga!

2017-10-28, 21:57 | IP: 90.144.95.218

Buvo labai maloni, draugiška, paprasta. Gilinosi į problemą, patarė.

2017-10-24, 18:30 | 7

Obelis nuo obels.. kyšius mėgsta, arogancija ir pakeltas tonas - jų giminės bruožas...

2017-06-23, 13:01 | IP: *.*.*.*
2017-03-23, 18:15 | IP: *.*.*.*
2017-01-03, 13:49 | IP: *.*.*.*
2016-12-15, 01:21 | IP: 188.69.209.234

Pasirode demesinga ir maloni gydytoja, skyre pakankamai laiko atvykus i priemima Santariskese, atsake i klausimus, isitikino, ar man viskas aisku.