Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Kizlaitienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05084, Galiojanti

Kizlaitienė Rasa dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kizlaitienė Rasa?

2019-08-07, 20:45 | 6

Kas gi mieliausia žmogui? Gyvenimas, nes tik su juo siejasi visi mūsų džiaugsmai, visa mūsų laimė, visos mūsų viltys...
Visada esam vidury – tarp to, kas buvo, ir to, kas bus. Jau žinau: kaskart to „bus“ vis mažiau, o to, kas buvo – daugiau ir daugiau. Bet vis tiek einu: kas už tos kalvos, už ano kalnelio? Kas už to tamsaus debesies? Gal kaip tik už jo blyksi žvaigždė, kuri vienintelė mano? Kol kelias yra, reikia eiti.... O už tai, kad galiu eiti noriu padėkoti Gydytojai Rasai Kizlaitienei

Narinė Pacevičienė

2019-05-18, 14:22 | 4

Tai yra išsėtinės sklerozės ekspertė, labai daug nusimananti ir prisidėjusi prie šios ligos gydymo gerinimo sąlygų Lietuvoje. VIsgi, kaip daktarė yra labai šalta, juntama arogancija ir išpuikimas, trūksta nuoširdumo ir užjautimo.

Ponia, daktare, jei skaitote, būkite žmogiškesne - ligos tai yra gyvenimo tarpsnis, kai kiekvienas išsigąsta ne juokais, tai situacija, kuri sukrečia, nes neaišku koks bus tolimesnis gyvenimas ar kokie bus praradimai ir pokyčiai. Ligų žmonės nepasirenka, jos užklumpa netikėtai.
Elgkitės su kitais, taip, tarsi, paciento vietoje būtumėte - Jūs Pati.

2019-04-01, 15:25 | 1

Atejau su skausmu po dantistu, o paskyre vsistus nuo epilepsijos ir skausmo. Ppyzda gydytojai

2017-12-12, 16:13 | 1

Tiksliai nustate diagnoze ir paskyre gydyma. Is karto pavyko atlikti punkcija, nors pries tai kitiems, kad ir kaip stengesi, nepavyko. Lengva ranka. Labai profesionali gydytoja.

2017-08-25, 18:21 | IP: 88.119.255.238

Taip, žinoma, - profesionalė gydytoja, IS centro vadovė, - ne šiaip eilinė, Tačiau išpuikusi ir išpaikinusi pati save. Stipriai, kone žiauriai stinga šilumos, atidumo bei geranoriškumo. Štai čia didžiulis Achilo kulnas, bėda, žmogiškumo opa, kuri vargu kada užgis... Laimei, viskas " suvadovavo" klinikos vadovas: ačiū Jam. O Kizlaitienė? Poniutė, kuri pervertina pačią save...

2017-05-22, 11:37 | 1

Labai efektyvus gydymas

2017-04-10, 22:50 | IP: 80.240.13.204

Kiek lankiausi pas ja, tai visada kazkuo nepatenkinta, apie atliktus tyrimus jokiu komentaru, apie IS ir naudoti skiriamus vaistus atsako i klausimus abstrakciai, nenoriai.Nerekomenduociau pas ja lankytis, yra kitu ir neprastesniu IS gydytoju.

2016-06-11, 08:46 | IP: *.*.*.*
2016-06-09, 11:49 | IP: *.*.*.*
2016-06-08, 10:53 | IP: *.*.*.*
2016-03-03, 15:04 | IP: 193.219.170.65

Labai graudu klausyti tokiu apgailėtinų komentarų kaip, kad "nesidomi ligonio būkle" , "teko eiti pas privatų specialistą" ir t.t, bjaurūs visgi mūsų lietuviai, nemokantys vertinti to ką turi, juolab būtų įdomu išgirsti kažką apie tuos puikius privačius specialistus, nes dirbančių specialistų su išsėtinės sklerozės diagnozė turime tikrai nedaug ir gydytoja R.Kizlaitienė greičiausiai geriausias pasirinkimas visoje mūsų šalyje. Pirmas susidūrimas ir kova su liga prasidėjo Kaune, kur iš tiesų susidūriau su milžiniška nekompetensija, ir geriausias padarytas sprendimas buvo išvykti į Vilnių, nuo tos dienos dėka tokių gydytojų kaip R.Kizlaitienė ir J.Liutkienė su mano liga yra kovojama visu pajėgumu, į visus skundus visada yra atsižvelgiama, ir priklausomai nuo ligos eigos ir vingių gydymas yra nuolatos persvarstomas ir taikomas, stengiantis pagelbėti kaip tik įmanoma, taip, kad pats didžiausias ačiū gydytojai Kizlaitienei už didelį rūpestį mumis VISAIS! Šiai dienai Jūs esat geriausia IS specialistė Lietuvoje.

2015-04-11, 07:41 | IP: 91.187.183.218

nėra nėra

2015-04-11, 07:39 | IP: 91.187.183.218

nėra nėra

2015-04-08, 22:11 | IP: *.*.*.*
2014-02-18, 13:16 | IP: 88.119.193.210

Vėluoja 45 min., tada aišku nera laiko su pacientu bendrauti ar jį išklausyti, nes už durų jau kokie 4 laukia.

Esate Rasa Kizlaitienė?