Pacientai, kurie rekomenduoja Goda Denapienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12090, Galiojanti

2018-04-08, 17:26 | 4

Mano vizitai pas šią daktarę buvo panašūs kaip ir daugelio čia rašiusių: ji nesigilino į simptomus, tyrimų atsakymai buvo komentuojami: ,,tai čia nieko tokio”, ,,tai čia daug kam taip būna”, nieko konkrečiai nepaaiškino ir nepatarė. Kartais iš jos netgi sulaukdavau ironiškų replikų. Aš esu jauna ir man tai buvo pirmoji rimta liga, todėl toks daktarės elgesys mane tiesiog žlugdė psichologiškai. Niekaip nesupratau, kaip daktarė, moteris, galbūt net vaikų motina, gali būti tokia abejinga jaunam ir sunkiai kenčiančiam žmogui.
Po gydymosi Prancūzijoje supratau, kad šiai daktarei (o ir kitiems gastroenterologams, kuriuos teko matyti Lietuvoje), paprasčiausiai trūksta kompetencijos nustatyti ir padėti kiek nuo normos nukrypusias atvejais. Bet žinoma, jie to niekada nepripažins, geriau jau ligonį pastatys į durniaus vietą.
Ši daktarė abejinga, arogantiška ir pametusi žmogiškumą. Gal tikrai dovanėlės keičia jos požiūrį į ligonį... Nežinau, bet niekam nerekomenduoju šios specialistės.

2017-10-14, 18:51 | IP: *.*.*.*
2017-04-08, 21:36 | IP: *.*.*.*
2017-01-28, 08:49 | IP: 78.58.122.186

Puiki daktarė, ir labai maloni. Atliko visus reikalingus tyrimus. Labai išsamiai paaiškino mano skundų priežastį. Gydymas padėjo ir dabar vėl jaučiuosi darbinga. Tikrai buvo verta atvažiuoti iš kito Lietuvos krašto. Dekui Jums, Docente!

2017-01-24, 18:49 | IP: 88.119.198.43

Ką tik baigiau C hepatito gydymą. Per visą gydymosi laiką turėjau puikią profesinę daktarės priežiūrą, ir nuoširdų moralinį palaikymą. Esu labai dėkinga!

2016-11-29, 15:05 | IP: *.*.*.*
2016-11-15, 13:38 | IP: *.*.*.*
2016-07-21, 21:23 | IP: 84.26.191.171

Tokiu gydytoju retenybe (geraja prasme)

2016-03-06, 10:41 | IP: 78.61.218.208

Kompetentinga, bet lakoniska. Dirba greitai, aiskina konkreciai. Uztat daug pacientu speja aptarnauti, net ir per trumpas savo darbo valandas. Man pasiule naujus, efektyvius vaistus, kurie labai pagerino sveikatos bukle.

2015-08-29, 20:58 | IP: 78.56.56.164

Labai profesionali gydytoja. Atidžiai išklausinėjo nusiskundimus, paskyrė tyrimus. Puikiai išaiškino gydymo eigą, davė labai naudingų patarimų. Rekomenduoju kreiptis.