Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Vaitiekienė, %

Endokrinologijos diegnostikos ir gydymo centras „Hormodernus“

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2017-03-29, Nr. MPL-21813, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 1970-01-01)

Endokrinologijos diegnostikos ir gydymo centras „Hormodernus“
2023-04-18, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū .Atidziai ,nuoširdžiai , rupestingai ir rekomenduoju visiems turintiems
kraujegysliu ir sirdies sveikatos problemu patekti pas Kardiologe Audrone Vaitiekiene ,tai vienintelė kuri gydo ir rūpinasi ligoniais.

2022-10-16, 13:35 | Registruotas lankytojas 28

Labai šauni, atidi, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Mano mamai nuolatos teko vartoti leidžiamus antikoaguliantus, tai gydytoja atitaikė pagaliau geriamus vaistus. Ankstesni kitu gydytoju bandymai pervesti į geriama forma vis sukeldavo uzkraujavimus. Dideles sekmes jūsu darbuose ir nuosirdi padeka uz pagalba!

2022-08-29, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja ir jautrus, geras žmogus.
Nuo pat pirmos minutės ir viso gydymo metu nuolat analizavo mano sveikatos duomenis, gilinosi, tikrino visas galimas mano ligos priežastis, nuoširdžiai man viską aiškino - gydė iš viso širdies. Tikrai, kaip savo šeimos narį!
Gydytoja kompetetinga, atsakinga, dėmesinga ir tuo pačiu jautri ir kantri, net tokiems įkyriems pacientams kaip aš.
Esu begalo dėkinga gydytojai ir likimui, kad mane gydė/gydo ši nuostabi gydytoja.
Pasitikiu 100 proc.!!!
Kantrybės ir sveikatos Jums, GYDYTOJA!

2022-02-16, 22:53 | Registruotas lankytojas 2

Mūsų močiutę gydė ir konsultavo jautri, dėmesinga, nuoširdi gydytoja Audrone Vaitiekiene. Padėjo apsispręsti dėl sudėtingos operacijos garbingo amžiaus pacientei, nuramino, informavo. Operacija pavyko. Visos šeimos vardu nuoširdžiai dėkojame.

2021-12-18, 01:52 | Registruotas lankytojas 28

Nuostabi, jauna gydytoja, savo srites profesionalė. Labai atjaučianti, empatiška gydytoja, besistengianti rasti efektyvesnį bųdą gydyti pacientą. Sugeba į pacientą žvelgti visapusiškai, ne tik Iš kardiologo perspektyvos.