Pacientai, kurie rekomenduoja Arnoldas Bartusevičius, %

Išduota: 2007-07-13, Nr. MPL-09711, Galiojanti

2019-09-09, 14:49 | 1

Labai dėkoju gydytojui už jo rūpestingumą, paprastumą, pasitikėjimą. Nuostabus gydytojas, nuoširdus ir malonus. Sėkmės, ačiū Jums.

Rima Z. Vilkaviškis

2019-09-04, 21:02 | 4

Nuostabus gydytojas ir puikus savo srities profesionalas. Labai didelis AČIŪ šiam gydytojui! Sveikatos ir sėkmės asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje! Kristina U. Šiauliai

2019-04-19, 19:39 | 2

Nustebino, rūpestingumas, paprastumas. Nuostabus gydytojas, linkiu kuo didžiausios sėkmės, ir labai ačiū, už savo sveikatą!

2018-09-09, 17:12 | 1

Labai dėkoju gydytojui už jo požiūrį į žmogaus sveikatą. Šis gydytojas viską aiškiai išaiškino , po operacijos , kuri vyko rugsėjo 5 d. , gydytojas domėjosi ir rūpinosi mano sveikata. Dar kartą sakau AČIŪ.

2018-06-16, 06:21 | 5

Esu laiminga, kad su savo bėda patekau pas šį gydytoja - ramu, kelianti pasitikėjimą, aišku, konkretų, savimi pasitikinti ir priimanti ryžtingus sprendimus. Jaučiuosi puikiai ir esu sveika šiandien - ačiū Jums, Gydytojau!!! Labai tikiuosi, kad mano liga nesugrįš, o Jūs visada mano sviesiausiose mintyse.

2018-02-05, 19:12 | 1

Sausio mėnesį gydytojas Doc. A. Bartusevičius operavo mano 86-erių metų mamą. Labai paprastai ir suprantamai bendravo su mama, sėkmingai atliko operaciją, viską išaiškino, išdėstė tolesnio gydymo planą ir pasiūlė palankiausią būdą tolesnei priežiūrai. Labai profesionalus, rūpestingas, atidus ir keliantis absoliutų pasitikėjimą gydytojas.
Norėčiau mamos Grasildos Paplauskienes vardu nuoširdžiai padėkoti gydytojui A. Bartusevičiui, taip pat prie operacijos prisidėjusiems jo kolegoms, seselėms, slaugytojoms ir visam skyriaus personalui. Ačiū už gydymą, dėmesį ir puikią priežiūrą. Dukra Daiva de Kort-Paplauskaite

2017-11-10, 11:57 | 4

Nuostabus gydytojas.. Nuoširdžiai tikuosi , kad jis rūpinsis ir gydys mane toliau.. Esu dėkinga jam , kad jis tai ir daro.. Ir Dieve duok , kad tokie daktarai kaip jis niekada nepaliktų Lietuvos.. Nes tokioms pacientems kaip aš- jūsų labai reikia.. Sėkmės jums visur ir visada..

2017-10-17, 01:36 | IP: 86.38.185.2

NUOSTABUS,ATSIDAVĘS SAVO DARBUI GYDYTOJAS

2017-04-25, 21:58 | IP: 94.244.71.81

Nuostabus, malonus, supratingas gydytojas. Jau daug metų pas jį lankausi. Labai rekomenduoju visoms.

2017-04-02, 22:09 | IP: 46.249.171.25

Nuostabus gydytojas,savo srities profesionalas.visoms moterims rekomenduočiau.