Pacientai, kurie rekomenduoja Ričardas Janilionis, %

Gydytojas krūtinės chirurgas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12921, Galiojanti

Janilionis Ričardas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Janilionis Ričardas?

2019-04-17, 12:57 | 1

Esu labai dėkinga gydytojui už pastangas :)
Malonu buvo stebėti kaip jis bendrauja su kitais pacientais, kaip nuoširdžiai šypsosi bei jais rūpinasi :)
Linkiu Jums geriausios kloties, profesoriau!

2019-02-04, 22:56 | 2

Nuostabus, tobulas, gera sirdi turintis zmogus suprantantis ir zinantis sawo darba. Jis mano teweliui isgelbejo gywybe. Begalo liksiu wisa gywenima as jam dekinga. Ir dabar visada ji dasisaukiame jeigu tik reikia... aciu, kad jus esate ...Be jusu jau daug ko nebutu sioje zemeleje... Nepamirskit ir sawe saugoti ... nes Jus mums esat reikalingas.

2018-11-18, 15:53 | 6

Džiaugiuosi labai labai, kad mane gydė šis GYDYTOJAS

2018-06-28, 10:22 | 12

Nuostabus gydytojas. Griebdamasi šiaudo, skambinau skyriaus medikams, prašydama pagalbos mamai. Jis iškart sutiko padėti ir priėmė vos atvažiavus. Dėkoju likimui už šio žmogaus sutikimą mūsų kelyje. Rūpestingas, geras, malonus, išsamiai atsakantis į klausimus ir pacientams skiriantis labai daug dėmesio. Tą akimirką jis ypatingai padėjo mamai - pritaikė gydymą, labai palaikė morališkai. Matant tokius žmones imi tikėti, jog viskas bus gerai. Ačiū!

2018-01-27, 20:54 | 3

Labai nuostabus kaip zmogus, gydytojas nuosirdziai tariu aciu uz atlikta man operacija.Linkiu profesoriui dar ilgai dirbti toki atsakinga darba aciu jums.