Pacientai, kurie rekomenduoja Ričardas Janilionis, %

Gydytojas krūtinės chirurgas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12921, Galiojanti

Janilionis Ričardas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Janilionis Ričardas?

2019-04-17, 12:57 | 1

Esu labai dėkinga gydytojui už pastangas :)
Malonu buvo stebėti kaip jis bendrauja su kitais pacientais, kaip nuoširdžiai šypsosi bei jais rūpinasi :)
Linkiu Jums geriausios kloties, profesoriau!

2019-02-04, 22:56 | 2

Nuostabus, tobulas, gera sirdi turintis zmogus suprantantis ir zinantis sawo darba. Jis mano teweliui isgelbejo gywybe. Begalo liksiu wisa gywenima as jam dekinga. Ir dabar visada ji dasisaukiame jeigu tik reikia... aciu, kad jus esate ...Be jusu jau daug ko nebutu sioje zemeleje... Nepamirskit ir sawe saugoti ... nes Jus mums esat reikalingas.

2018-11-18, 15:53 | 6

Džiaugiuosi labai labai, kad mane gydė šis GYDYTOJAS

2018-06-28, 10:22 | 12

Nuostabus gydytojas. Griebdamasi šiaudo, skambinau skyriaus medikams, prašydama pagalbos mamai. Jis iškart sutiko padėti ir priėmė vos atvažiavus. Dėkoju likimui už šio žmogaus sutikimą mūsų kelyje. Rūpestingas, geras, malonus, išsamiai atsakantis į klausimus ir pacientams skiriantis labai daug dėmesio. Tą akimirką jis ypatingai padėjo mamai - pritaikė gydymą, labai palaikė morališkai. Matant tokius žmones imi tikėti, jog viskas bus gerai. Ačiū!

2018-01-27, 20:54 | 3

Labai nuostabus kaip zmogus, gydytojas nuosirdziai tariu aciu uz atlikta man operacija.Linkiu profesoriui dar ilgai dirbti toki atsakinga darba aciu jums.

2017-11-02, 17:14 | 1

Profesorius daugiau nei vertas šio vardo. Nuostabus gydytojas, labai puikus ir šiltas žmogus. Dėkoju likimui, kad būtent profesorius mane operavo. Operacija buvo tikrai sudėtinga. Man labai patiko, kad prieš operaciją buvau informuota, ko galiu tikėtis. Operacija atlikta puikiai, jaučiuosi gerai. Bet su nekantrumu laukiu konsultacijos pas profesorių. Dar neteko patekti pas tokį rūpestingą ir savo darbui atsidavusį gydytoją. DIDELIS AČIŪ JUMS !!!
P.S. Jei dar yra Lietuvoje manančių, kad visi gydytojai yra korumpuoti, tai turiu pasakyti - KLYSTATE
Taip pat labai dėkinga visam Santarų klinikų Pulmonologijos ir Chirurgijos skyrių personalui už jų sunkų darbą ir dėmesį ligoniams.

2017-04-03, 16:44 | 1

Profesorius iš didžiosios raidės! Tokių žmonių visame pasaulyje yra vienetai. Nuo pat diagnozės iki pat pasveikimo rūpinosi, ir tai kas būtina buvo atlikti, atliko itin profesionaliai. Per vieną savaitę atliko dvi sudėtingas vidaus organų relokacijos operacijas. Atsakė į man rūpimus visus klausimus, lankė neskaičiuodamas savo darbo laiko. Rekomendavo kaip greičiau sveikti po operacijų. Rekomenduoju šį aukščiausios prabos Profesorių visiems žmonėms, kurie bijo rižtis sunkiai operacijai, ar nerimauja kaip viskas pasiseks. Auksinių rankų žmogus, kuris yra vertas būti vadinamas ir yra tiktas Lietuvos šviesulys. Ačiū, Profesoriau!

2017-03-16, 21:33 | 1

dėkoju profesoriui, manau iš didžiosios raidės, daugiau tokių žmonių, nes neskaičiuja, nei darbo pradžios, nei pabaigos, labai šiltas žmaogus, nepamiršta ligonių po kelių metų

2016-11-28, 20:19 | IP: 86.100.113.103

Nuoširdžiai noriu padėkoti profesoriui ir visai jo komandai. Nuostabaus gerumo, paprastas, gėriu spinduliuojantis, nuoširdus gydytojas. Labai didelis ir nuoširdus Ačiū.

2016-02-25, 17:44 | IP: 80.243.24.250

Pats nuostabiausias gydytojas-profesorius,labai profesionalus