Pacientai, kurie rekomenduoja Simonas Sereika, %

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15263, Galiojanti

Išduota: 2005-12-29, Nr. MPL-07727, Panaikinta

2019-08-28, 15:42 | 1

Esu labai dėkingas gydytojui už puikiai atliktą stipinkaulio lūžio operaciją. Nuoširdus, rūpestingas kontaktas paliko labai gerą įspūdį.

2019-05-27, 14:14 | 1

Dvejus metus kentėjau dėl riešų skausmo, taipogi rytais būdavo sunku sulenkti abiejų rankų rodomąjį pirštą. Traumų jokių neturėjau. Kreipiausi į daug gydytojų, tačiau gydymas buvo neveiksmingas. Gydytojas Sereika nuodugniai išanalizavo problema bei atlikus reikalingus tyrimus, pritaikė gydymo metodą, po kurio atsikračiau ilgai kamuojančio negalavimo. Esu nuoširdžiai dėkingas už suteiktą pagalbą. Tikras savo srities specialistas bei žinovas.

2017-12-29, 23:24 | 1

Gydytojas yra tikras savo srities profesionalas, savo darbą atlieka nuoširdžiai, net neįsivaizduoju kada jis gyvena, nes tikrai dirba labai atsakingai neskaičiuodamas savo laiko. Man buvo atlikta alkūnkaulio osteotomija, kuo daugiau laiko praeina po operacijos tuo labiau džiaugiuosi gydytojo operacijos rezultatu. Jo dėka, mano gyvenimas vėl tampa pilnaverčiu. Visą gyvenimą būsiu dėkinga ir tik geru žodžiu prisiminsiu gydytoją.

2017-11-11, 21:33 | 2

Gydytojas, kuris tiksliai paaiškina, kas atsitiko (kelio raiščio plyšimas),paaiškina kokios yra gydymo galimybės, labai taktiškas, tikrai rekomenduoju.

2017-07-06, 00:10 | IP: 84.15.184.2

Puikus gydytojas. Tik užmetęs akį nustatė diagnozę. Aiškiai ir išsamiai papasakojo apie ligos kilmę, gydymo būdą, prognozę. Rekomenduoju!

2016-04-07, 13:58 | IP: 195.182.83.150

Rūpestingai gydė peties sausgysles ir alkūnę po dviračio avarijos, vėliau
atidžiai apžiūrėjęs plaštaką iš karto nustatė Dupuytreno kontraktūrą, nors buvo tik labai mažas mazgelis delne. Abiem atvejais glaustai bet iš esmės paaiškino apie ligos priežastis ir gydymą. Šiuo jaunu gydytoju galima pasitikėti Kadangi Simonas Sereika geras gydytojas, prie jo kabineto durų visada būna eilutė, ir tai verčia gydytoją ir pacientą trumpinti vizitui skiriamą laiką

2016-02-18, 15:35 | IP: 82.135.200.210

S.Sereika -paprastas ir nuoširdus,puikiai išmano savo darbą. Nuoširdi padėka medikui už puikiai atliktą operaciją.

2015-07-10, 10:10 | IP: 78.56.74.81

Rado negalavimo priežąstį tik užmetęs akį, nors greitosios pagalbos gydytoja nieko įtartino nematė

2015-05-17, 10:59 | IP: 81.29.19.51

Kad kuo daugiau mūsų šalyje būtų tokių nuostabių gydytojų.
Lenkiu galvą Gydytojui žmogui, kuris naktį suteikė neatidėliotiną pagalbą ir viltį pasveikti.
Linkiu Gydytogui sėkmės nelengvame GYDYTOJO darbe ir laimės .

2015-03-13, 14:08 | IP: 85.206.130.12

Padėka šiam Gydytojui! prieš kelis metus tik jo pagalba, profesionaliu įvertinimu ir nukreipinu (tiesiog įsakymu,kad nebeturiu laiko laukti) šiuo metu esu išsigydžiusi ranką-valdau 95 procentus rankos judesių (tuomet begalejau naudoti tik 5 procentus) Didelis AČIŪ