Pacientai, kurie rekomenduoja Simonas Sereika, %

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15263, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-03-25, 09:46 | Registruotas lankytojas 1

Tai Gydytojas iš didžiosios raidės.Gal 2 metus lankiausi pas įvairiausius gydytojus dėl rankos skausmo ir kreivumo, tačiau pagerėjimo nuo gydymo nebuvo.Tada apsilankiau pas S.Sereiką, jis tik užmetęs akį į rentgeno nuotrauką,pasakė kokia problema ir ėmėsi sudėtingos operacijos, atsikračiau ilgai kankinusio skausmo.Tariu nuoširdų ačiū šiam Gydytojui,jis savo srities profesionalas ir šiaip labai malonus žmogus, visada atsakė į iškilusius klausimus.

2021-02-08, 13:51 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gyfytojas įsiklausantis į ligonio nusiskundimus,priimantis reikalingus sprendimus,atidus,jautrus.Rekomenduoju kitiems ligoniams kreiptis dėl riešo kanalo susigimų.Aš tariu nuoširdų ačiū ir linkiu gydytojui ir jo kolektyvui sėkmės. Pagarbiai Jūsų pacientė Vanda B.

2021-01-13, 16:28 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Simonas Sereika sutvarke sudetinga rieso laivelio luzi. Labai esu jam dekingas uz gerai atlikta darba. Kaulas sugijo. Simonas Sereika yra savo darbo srities profesionalas kuris maloniai bendrauja ir nuosirdus zmogus. Su juo jauciuosi saugus. Jis yra vienas is geriausiu.

2020-12-24, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas puikiai sutvarkė sudėtingą riešo lūžį su išnirimu, labai gerai sudėjo vielas ir labai paprastai po to jas pašalino. Maloniai bendravo. Esu labai dėkingas šiam Daktarui.

2020-11-24, 13:55 | Registruotas lankytojas 8

Puikus,aukstos kvalifikacijos gydytojas.Esu laiminga,kad patekau pas toki profesionalu gydytoja.Labai Jums dekinga uz suteikta pagalba.Stiprios Jums sveikatos ir visokeriopos sekmes.ACIU.

2020-11-18, 07:52 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū Gydytojui Simonui Sereikai. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Turėjau problemą su ranka keturis metus, mano miestelio gydytojas buvo nustatęs diagnozę ir paskyręs operaciją, tai esu labai laiminga, kad nuvažiavau pas Gydytoją SIMONĄ, kuris vos apžiūrėjęs ir manęs išklausęs atmetė pirminę diagnozę ir paskyrė tyrimus diagnozei nustatyti. Nors diagnozės nustatymas užtruko, nes mane kamavo viena retesnių ligų (nepiktybinis auglys delno kaule). Gydytojas su dideliu rūpesčiu ir profesiniu susidomėjimu norėjo nustyti diagnozę. Kai paaiškėjo kur bėda, buvo nuspręsta mane operuoti, operacija pavyko sklandžiai. Ją atliko pats gydytojas Simonas. Po operacijos praėjo pusė metų ir jau esu pamiršusi kokius skausmus teko kęsti ir pagaliau gyvenu be skausmą malšinančių vaistų. AČIŪ LABAI GYDYTOJUI SIMONUI SEREIKAI

2019-08-28, 12:42 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkingas gydytojui už puikiai atliktą stipinkaulio lūžio operaciją. Nuoširdus, rūpestingas kontaktas paliko labai gerą įspūdį.

2019-05-27, 11:14 | Registruotas lankytojas 1

Dvejus metus kentėjau dėl riešų skausmo, taipogi rytais būdavo sunku sulenkti abiejų rankų rodomąjį pirštą. Traumų jokių neturėjau. Kreipiausi į daug gydytojų, tačiau gydymas buvo neveiksmingas. Gydytojas Sereika nuodugniai išanalizavo problema bei atlikus reikalingus tyrimus, pritaikė gydymo metodą, po kurio atsikračiau ilgai kamuojančio negalavimo. Esu nuoširdžiai dėkingas už suteiktą pagalbą. Tikras savo srities specialistas bei žinovas.

2017-12-29, 21:24 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas yra tikras savo srities profesionalas, savo darbą atlieka nuoširdžiai, net neįsivaizduoju kada jis gyvena, nes tikrai dirba labai atsakingai neskaičiuodamas savo laiko. Man buvo atlikta alkūnkaulio osteotomija, kuo daugiau laiko praeina po operacijos tuo labiau džiaugiuosi gydytojo operacijos rezultatu. Jo dėka, mano gyvenimas vėl tampa pilnaverčiu. Visą gyvenimą būsiu dėkinga ir tik geru žodžiu prisiminsiu gydytoją.

2017-11-11, 19:33 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas, kuris tiksliai paaiškina, kas atsitiko (kelio raiščio plyšimas),paaiškina kokios yra gydymo galimybės, labai taktiškas, tikrai rekomenduoju.

2017-07-05, 21:10 | IP: 84.15.184.2

Puikus gydytojas. Tik užmetęs akį nustatė diagnozę. Aiškiai ir išsamiai papasakojo apie ligos kilmę, gydymo būdą, prognozę. Rekomenduoju!

2016-04-07, 10:58 | IP: 195.182.83.150

Rūpestingai gydė peties sausgysles ir alkūnę po dviračio avarijos, vėliau
atidžiai apžiūrėjęs plaštaką iš karto nustatė Dupuytreno kontraktūrą, nors buvo tik labai mažas mazgelis delne. Abiem atvejais glaustai bet iš esmės paaiškino apie ligos priežastis ir gydymą. Šiuo jaunu gydytoju galima pasitikėti Kadangi Simonas Sereika geras gydytojas, prie jo kabineto durų visada būna eilutė, ir tai verčia gydytoją ir pacientą trumpinti vizitui skiriamą laiką

2016-02-18, 13:35 | IP: 82.135.200.210

S.Sereika -paprastas ir nuoširdus,puikiai išmano savo darbą. Nuoširdi padėka medikui už puikiai atliktą operaciją.

2015-07-10, 07:10 | IP: 78.56.74.81

Rado negalavimo priežąstį tik užmetęs akį, nors greitosios pagalbos gydytoja nieko įtartino nematė

2015-05-17, 07:59 | IP: 81.29.19.51

Kad kuo daugiau mūsų šalyje būtų tokių nuostabių gydytojų.
Lenkiu galvą Gydytojui žmogui, kuris naktį suteikė neatidėliotiną pagalbą ir viltį pasveikti.
Linkiu Gydytogui sėkmės nelengvame GYDYTOJO darbe ir laimės .

2015-03-13, 12:08 | IP: 85.206.130.12

Padėka šiam Gydytojui! prieš kelis metus tik jo pagalba, profesionaliu įvertinimu ir nukreipinu (tiesiog įsakymu,kad nebeturiu laiko laukti) šiuo metu esu išsigydžiusi ranką-valdau 95 procentus rankos judesių (tuomet begalejau naudoti tik 5 procentus) Didelis AČIŪ

2015-02-16, 14:13 | IP: 78.60.93.116

Malonus, atidus, tikras savo srities profesionalas. dziugu, kad tokiu gydytoju turi Lietuva

2014-12-12, 06:48 | IP: 213.226.165.134

gydytoja verta vardo!