Pacientai, kurie rekomenduoja Simonas Sereika, %

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15263, Galiojanti

Išduota: 2005-12-29, Nr. MPL-07727, Panaikinta

2019-08-28, 15:42 | 1

Esu labai dėkingas gydytojui už puikiai atliktą stipinkaulio lūžio operaciją. Nuoširdus, rūpestingas kontaktas paliko labai gerą įspūdį.

2019-05-27, 14:14 | 1

Dvejus metus kentėjau dėl riešų skausmo, taipogi rytais būdavo sunku sulenkti abiejų rankų rodomąjį pirštą. Traumų jokių neturėjau. Kreipiausi į daug gydytojų, tačiau gydymas buvo neveiksmingas. Gydytojas Sereika nuodugniai išanalizavo problema bei atlikus reikalingus tyrimus, pritaikė gydymo metodą, po kurio atsikračiau ilgai kamuojančio negalavimo. Esu nuoširdžiai dėkingas už suteiktą pagalbą. Tikras savo srities specialistas bei žinovas.

2017-12-29, 23:24 | 1

Gydytojas yra tikras savo srities profesionalas, savo darbą atlieka nuoširdžiai, net neįsivaizduoju kada jis gyvena, nes tikrai dirba labai atsakingai neskaičiuodamas savo laiko. Man buvo atlikta alkūnkaulio osteotomija, kuo daugiau laiko praeina po operacijos tuo labiau džiaugiuosi gydytojo operacijos rezultatu. Jo dėka, mano gyvenimas vėl tampa pilnaverčiu. Visą gyvenimą būsiu dėkinga ir tik geru žodžiu prisiminsiu gydytoją.

2017-11-11, 21:33 | 2

Gydytojas, kuris tiksliai paaiškina, kas atsitiko (kelio raiščio plyšimas),paaiškina kokios yra gydymo galimybės, labai taktiškas, tikrai rekomenduoju.

2017-07-06, 00:10 | IP: 84.15.184.2

Puikus gydytojas. Tik užmetęs akį nustatė diagnozę. Aiškiai ir išsamiai papasakojo apie ligos kilmę, gydymo būdą, prognozę. Rekomenduoju!