Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

2.8

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.3

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

2.5

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Tauragės ligoninė"
2024-01-28, 17:46 | 2

Labai dėkingi priėmimo, skubios pagalbos gydytojai Lidžiuvienei, už profesionalią pagalbą ir malonų bendravimą. Likom labai maloniai nustebinti.

2024-01-28, 17:46 | 2

2022-09-03, 10:51 | 1

Ginekologijos skyriuje dirba tikra profesionalų komanda. Ačiū už rūpestį ir malonų bendravimą. Viskas labai organizuota ir operacija atlikta kosminiu greičiu! Jausmas kaip privačioje klinikoje.

2022-08-05, 16:25 | 5

Tauragės ligoninės priėmimo skyriuje paklausus (pagaliau galint patekti tenai...) kada dirba man reikalingas chirurgas (abdominalinis - pilvo, pas kurį visada lankiausi ištikus bėdai, kadangi aš po itin sudėtingų ir sunkių , būtent pilvo srities operacijų) ar kada jis budės, personalo viena atstovė, kurios tapatybę nustatyti neįmanoma, išpūstomis akimis ir labai pasipiktinusi mano klausimu, pasakė kad tai konfidenciali informacija, lyg tai būtų ne mūsų piningais išlaikoma Valstybinė įstaiga, o koks slaptas karinis objektas ir dar privatus, sprendžiant pagal personalo aroganciją ir chamiškumą. Kadangi greta priėmimo skyriaus įsikūrę traumatologų, chirurgų ir kiti kabinetai, todėl jų ir klausiame, o ne santechniko gatvėje. O jei Tauragės medikams naujiena tai, kad beveik visų Lietuvos ligoninių ( kur pabuvojau kaip sunkus invalidas) priėmimo skyriuose, yra pilna ir išsami informacija apie budinčią pamainą , su budinčio gydytojo ir budinčio personalo narių pavardėmis. Nesuprantu ką reikia prisidirbti ir kiek, kad bijoti dirbant viešojoje įstaigoje, pasakyti savo, ar budinčio gydytojo pavardę. Negi nėra norinčių dirbti šį darbą nuoširdžiai ir mandagiai ??? Keturis kartus teko vykti į Klaipėdą dėl itin sunkių operacijų, ir du kartus gulėjau priėmime po 4-6 valandas, rizikuojant gyvybe, be jokio maisto ir neprileidžiant artimųjų. Kaip bebūtų jums keista, žmogus turi tik vieną gyvydę... O trūkus man buvo ne kulnis ar mozolis, o pilvo aorta... Ačių Dievui kad tenai dirba nuostabus gydytojas Andrius Burmistrovas, kuris žaibiškai gelbėja, ir 100 procentų diagnozuoja ligą. Iš pažystamo mediko sužinojau , kad jie priėmime kažkokį sąrašą, smulkiomis raidytėmis, turi savo "akvariume" , kurį paprastas žmogus iš kridoriaus nematys. Kas čia per cirkai. Pažiūrėkite kokie jūsų reitingai... Priėmimo skyrius remontuojamas ir rekonstruojamas vos ne kas keli metai, švaistant šimtus tūkstančių mūsų visų piningų, jūsų algos dėl kovido apgaulių, patapo bajoriškos, o kultūros nulis. kiek tai tesis ?

2022-06-02, 15:05 | 2

Priėmė sutartu laiku. Gydytojas ir visas personalas labai malonus,atlikti visi reikiami tyrimai. Tik geriausi atsiliepimai.

2021-12-30, 18:10 | 1

2021.12.30dieną atvažiavus į priėmimą, buvo liepta važiuoti pas šeimos gydytoją ir nedaryti cirkų. Grįžus namo ir išsikvietus greitąją pagalba paramedikė suleido vaistų ir pasakė važiuoti kartu į ligoninę ir nelikti namie. Atvažiavus kartu su greitosios pagalbos auto. Paliko izoliatoriuje, nes turėjau temperatūros. Atėjus darbuotojai ji ir toliau aiškino, kad važiuočiau kitur ir nedaryčiau nesąmonių. Aptarnavimo kokybė tragiška.

2021-07-10, 22:31 | 21

Labai malonios priėmimo sesutės, ir gydytojai, ačiū

2021-05-16, 07:52 | 1

Vakar nulilaužiau ranką, teko kreiptis į ligoninę. Norėčiau padėkoti traumotologui, šaunus jaunas gydytojas su geru humoro jausmu. Dar labai šaunios jo padėjėjos slaugytojos. Bet rentgeno darbuotoja likau labai nusivylusi. Juk ne kasdien nusilauži ranką ir išlieti kažkokį nepasitenkinimą, kad netaip dedu ranką......atsiprašau. Daugiau šypsenos jai ir optimizmo. Mes visi turime kažkokių savo bėdų ir nelaimių, bet ......o šeip dar kartą ačiū gydytojui ir dviem slaugėms.

2021-04-23, 13:15 | 42

Atnaujintas priėmimo skyrius, personalas malonus, nereikia laukti, greitai padaro tyrimus ir viską išaiškina

2020-03-11, 11:04 | 1

Šios ligonines ginekologijos skyriaus vedeja senį Urbonavičiu reikia kuo greiciau mesti lauku iš pareigu. Per šita dėdi praradone pasitikejima Taurages ligonine. Pats prasciausias daktaras

2018-06-11, 22:34 | 25

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas. Paziurekit ka raso konetaruose zmones, psichuskese jie yra ir musami ir kankinami, vieni psichiatrai jiems ausys suka, kiti sako kad net pinigus atima. Psichiatrai gali daryti ka panores, kontrole tik tarp savuju.

2018-02-19, 12:18 | 1

Savo mamos gydymu esu nepatenkinta. Gydytoja buvo labai prasta. Nepagydė ,kaip l paguldė su temperatūra taip irnamo išleido su temperatūra. Taip sesutės labai geros tai jos dar ir palaiko ligonius.

2017-09-17, 14:47 | IP: 86.135.157.126

Slaugos skyriuje gulejo tevelis, aciu sesutems uz gera rupesti ipatingai D.Vedeckienei ir M.Jasaitienei

2017-02-13, 17:47 | 2

2016 metų pavasarį mano tėtis savaitę laiko gulėjo ligoninėje, gydomas V. Petrausko. Išrašytas nepagydytas, su melagingu išrašu. Gydytojas arogantiškas, neatidus, provincialus - niekam tokio nelinkėčiau. Dabar, kai gegužę bus metai po tos siaubo savaitės, noriu pasakyti: nežiūrint jūsų ,,gydymo", mano tėtis gyvas ir, pagal savo amžių, sveikas! Darysiu absoliučiai viską, kad niekada čia netektų grįžti. Tikiu, kad jaunų gydytojų karta profesionali ir atidi.

2017-01-15, 12:54 | 3

Teko neilgai pagulėti akušerijos skyriuje. Buvau tikrai nustebinta maloniu bendravimu ir paslaugumu visų med. darbuotojų, o ypač gydytojos A. Verumbickienės. Gal malonūs dėl to, kad neilgai tebuvau ir nespėjau įkyrėti?...

2016-10-17, 10:42 | IP: *.*.*.*

Nemalonus

2016-08-05, 21:20 | IP: 78.62.208.0

Tauragėje medicininis aptarnavimas yra labai gera. . Puikiai veikia žmogiškasis faktorius: nuo seselių iki gydytojų. Jau kelintą kartą susiduriu ir esu labai mielai nuteikta. Visi dirba klijentui, net laukdama savo eilės,mačiau kaip padeda žmogui-ligoniui, patys skambina, kviečia gydytojus, ligoninė bendrauja su poliklinika, kad ligoniui nereikėtų gtįžti jei trūksta dokumentų. Ir ne tik nano šeima tai patyrė, bet ir eilė pažįstamų stebisi tokiuo požiūriuį darbą ir pagarba žmogui. Visai nepažįstu administracijos, žinau tik du gydytojus, bet tauragiškių visų lygių medikų darbu esu sužavėta. Neperdėdu nei vienu žodžiu. Dėkoju ir linkiu tokiems išlikti ir šias humaniškas tradicijas perduoti jaunąjai kartai.
D.Samienė. Jurbarkas.

2016-07-15, 18:36 | IP: *.*.*.*

Baisiausia kad vos nenumarino ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojas, amžinai arogantiškas ir pasipūtęs, bei ryškiai pervertinantis savo sugebėjimus, matyt besirūpinantis vien savo , manytina ne pagal kiišenę namu.Atvykus su aukšta temperatūra ir kraujo užkrėtimu dėl stuburo pūlinio, po prieš metus nevykusiai atliktos sudėtingos operacijos(ko šis,negaliu vadinti gydytoju-chirurgu-tai sadistas, net nesiteikė aiškintis,ir ką po 2 savaičių dėl kilusių komplikacijų išaiškino Kauno klinikų medikai, ilgai kovoję dėl mano gyvybės) .Mane net neatlikus tyrimų nakčiai kaip šunį įmetė į chirurginį skyrių, ir niekas per naktį nekėlė kojos.Nors naktį savo termometru pasimatavus temperatūrą buvo 40,2.Gulėjau kaip apsimy..., nes plaukė visa lova. Namiškių būti neleido,žvėriškai krėtė šaltis ir girdėjau kaip palatos kaimynai, sakė kad "tas šiąnakt nusibaigs"....Siuntimo į Klaipėdą ar Kauno klinikas nedavė jokiu būdu , tarsi būčiau užsakytas pribaigimui, o šis mano budelis. Bent kaip diabetikui kurio cukraus lygis buvo 18-22 ir nėjo numušti, ir kas žiauriai komplikavo užkrėtimo eigą ir sunkumą, aišku atimant dalį gyvenimo ilgio, kurį ne šis antž...man davė.(o apie cukraus kiekį šis ponas nei klausytis nenorėjo). JOKIŲ ANTIBIOTIKŲ TIK RUSŲ LAIKŲ KOKTEILIS NE LIGAI GYDYTI IR JOS PRIEŽASČIAI, O TEMPARETŪRAI NUMUŠTI-ANALGINAS+DIMEDROLIS (ANALGINAS UŽDRAUSTAS DAUGELYJE CIVILIZUOTŲ ŠALIŲ , IR MAN NETINKANTIS TOKIOJE BŪKLĖJE, KĄ PASAKĖ KAUNO KLINIKŲ PAŠIURPĘ GYDYTOJAI, SAKĘ KELTI JAM BAUDŽIAMĄJĄ BYLĄ) Ryte, išmaldavus pakeisti varvančią patalynę, sesutė ir viena gydytoja pasakė: "bėk iš čia į klinikas kol dar gyvas, ką ir padariau. Vietoje 39,2C temperatūros ryte įrašė 38 C . Atėjus žmonai taksi grįžau namo, nes siuntimo niekas taip ir nesutiko duoti. namuose išsikvietėmę privatų gydytoją kuris pašiurpęs mano būkle suleido stiprių antibiotikų , nustebęs kad nei kraujo užkrėtimo sukėlėjas nebuvo aiškintas, nes matyt "gydytojas" norėjo sapnuoti apie savo naują namą, ar kaip už provincijos gydytojo algą dar ir lėktuvą nusipirkti su jachta STT giliai knarkiant...Laukiau kol vakare pradėjo dirbti tikras GYDYTOJAS BURMISTROVAS-PATS NUOSTABIAUSIAS GYDYTOJAS(IŠSKYRUS GYDYTOJĄ-KAIP MOTINĄ-POŠKIENĘ)KOKĮ PER SAVO ILGĄ GYVENIMĄ BUVAU MATĘS ANTRĄ KARTĄ(NEPERDEDANT ABU KARTUS IŠGELBĖJANT GYVYBĘ).Pirmą kartą atlikus VISUS TYRIMUS - NAKTĮ,kitus net kartojant, ir nustačius 100 procentinę diagnozę , ką patvirtino profesorius, buvau žaibiškai išsiūstas į Universitetinę ligoninę, kur gydytojai pasakė kad trūko 20 minučių uždelsimo iki mirties, ir jo dėka likau gyvas.Šį kartą taip pat - žaibiški ir mąsė tyrimų pasakiškai švelnus bendravimas viską išaiškinant, patariant , dedant visas pastangas viską greičiau išsiaiškinti (padedant nuostabiai diagnostei - gydytojai Margienei) IR NĖ CENTO NEMOKĖJUS IR NEMALDAVUS-TIESIOG ATLIEKANT SAVO - GYDYTOJO PAREIGĄ , GAVAU SIUNTIMĄ IR ATSIDŪRIAU KAUNO KLINIKUOSE,KUR NET PROFESORIAI MĖNESĮ KOVOJO DĖL MANO SVEIKATOS,IR 100 PROCENTŲ VĖL PATVIRTINO GYDYTOJO(NUO DIEVO)BURMISTROVO DIAGNOZĘ.Visa šeima ir pažystami buvome šoke, kad toks jaunas nuostabus ir genialus gydytojas dirba vadovaujamas tokio monstro, kuriam manytina vieta visiškai kitoje valdiškoje įstaigoje, o genialus GYDYTOJAS turi dirbti tokioje,atsiprašant šiknaskylėje(atleiskite už žiautrią tiesą) .Mąža to grįžus iš klinikų radau "Kurjerio" internetiniame pusklapyje komentaruose detaliai aprašytą mano tos nakties kai buvaiu paliktas mirti, TIK GYDYTOJUI ŽINOMOS SMULKMENOS DAR IR PASITYČIOJANT KAD LIKAU GYVAS...Manau ir monstrams Dievulis kartą žiabia taip kad lieka tik šiukšlių krūva. O GYDYTOJAS BURMISTROVAS IR GYDYTOJOS POŠKIENĖ IR BUTKIENĖ , MŪSŲ(IR NE TIK) ŠEIMUOSE, PO DIEVO ANTRI ASMENYS.TESAUGO JUS DIEVAS ŽEMĖS ANGELAI BALTAIS CHALATAIS, IR TETRENKIA VELNIOAS PRAGARAN IŠGAMAS.

2014-08-16, 18:59 | IP: *.*.*.*

Yra tikrai neblogų specialistų, bet dauguma dirba gan paviršutiniškai. Blogai, kai ligoninė išstumia tokius gydytojus, kaip Unikauskienė... Priėmimo skyrius nuo greitosios pagalbos medikų skiriais kaip diena nuo nakties. Porą kartų teko susidurti su personalo neprofesionalumu ir įžūlumu. Lovos- kankinimų gultai, kai reikia priepuolio metu gulėti laukiant, kol sulašės 3- 4 lašelinės. Atrodo, jog mirtis lengvesnė būtų...

2014-06-11, 15:00 | IP: 88.119.138.118

Aukštos kvalifikacijos atsakingi gydytojai ir kitas med. personalas, naujausia aparatūra, dėmesys ligoniui nepriklausomai nuo socialinio statuso. Naujas įėjimas į priėmino skyrių nepatogus už kampo, naktį baisoka, taksi nėra kaip prie pat privažiuoti, su vėžimeliu reikia laikyti duris.

2014-06-11, 08:49 | IP: 88.118.0.19

Gydytojai malonus , profesionalus. Slaugytojos bent chirurgineme skyriuje tragiskos , nemandagios , izulios .

2014-03-05, 12:46 | IP: 88.216.118.49

Dariausi menisko operaciją. Palata - naujai remontuota, nediduke, tačiau patogi. Seselės- labai paslaugios, profesionalios ir kantrios:). Anesteziologas - turi gerą jumoro jausmą, bei taiklią ranką. Operaciją darė gydytojas Lingaitis - dėkui jam už profesionalumą- kojos neskaudėjo net operuotoje srityje:). Džiaugiuos, kad jis dirba Tauragėje. Pasijutau kaip privačioje klinikoje. Dėkui visam personalui.

2013-07-16, 19:46 | IP: *.*.*.*

Man gėda, kad mūsų mieste yra tokio lygio priimamasis. Juk žmonės ten patenka atsitikus bėdai,todėl yra labai svarbu tinkamas priėmimas, juk reikalinga skubi profesionali pagalba, juk kartais tai gyvybės ir mirties klausimas. O kai atveži labai rimtą ligonį ir vedėjas sugeba tik po 50 min. prieiti....labai liūdna...mano supratimu tokioje vietoje reikia suktis kaip bitutei, juk toks darbas....
Ir vis dėl to yra įmanoma sergantį žmogų aptarnauti žmogiškai - tai galima patirti kituose miestuose, deja ne Tauragėje...Linkiu visiems nesirgti :)

2013-05-08, 11:37 | IP: *.*.*.*

KIEK KAINUOJA GULĖTI LIGONINĖJE,NES JAU 12 METŲ kaip invalidas ir nors eini pas gydytoją su ašaromis nuo stuburo,sąnarių ar širdies skausmo,į ligoninę neguldys.Kas tada tenai ir UŽ KIEK guli?Gal galima kur kainų lentelę pmatyti? Klaiku kai į provinciją gydytojais eina arba žiauriai geriantys ,arba buvę dvejetukininkai ,arba piningų ištroškę arogantiški nemokšos.Kauno klinikoje tokiems"daktarams"manau palatas plauti neduotų,nes nemoka bendrauti su žmonėmis sirgdami"Napoleono sindromu".Apie policijos tarnaites-priėmimo skyriaus sesutes nesinori net kalbėti,manau geriau jos eitų į policiją policininkams kokias nors paslaugas teikti.jhei pamatys jų sudaužytą žmogų,klastos dokumentus pamėlusios kad tik tuos bandiūgas ištraukti,o šie matyt užmerkia akis kai medikai numarina žmones.

2013-02-01, 13:44 | IP: 88.216.120.109

Aš gimusi 1944m. o pažyma išduota mano vardu nr.314 kaip gimusiai 1931m.Tai kaip suprasti,ar mano būklė tokia kaip anos ar dabartinė.

2012-09-24, 08:51 | IP: *.*.*.*

Ačiū už kėdes prie kabinetų, nes stovint tiek laukti tikrai būtų sunkoka. Susirkite ir pabandykite prisišaukti pagalbos. Tuomet suprasite, kokie tie neigiami atsiliepimai. Priemimo skyriuje kažkokios flegmos dirba, numirti kelis kartus spėtum kol prieis. Mokesčius mokam kiekvieną mėnesį atskaičiuoja, o kai paglbos prireikia, pasijauti lyg našta kokia... O poliklinikoj tai pasistumdai su pensininkais eilėj prie registratūros, kokį 5-6 išvis be eilės praleidi, nes kitaip kaip stumtels, maža nepasirodys. Registratūros darbuotoja ištysusiu veidu užregistruoja... neskubėdama... Po to eilėj prie kabineto laukti tenka labai ilgai (kiek teko laukti, niekada nepriėjau savo skirtu laiku, o tik po 1 h ar 1.30 h), mat ateina visokių "aš tik trumpai pasiklausti", ir eina be eilės. Konsultacijai skirtas laikas per trumpas, gydytoja net neapžiūri - visą laiką skiria "popierių pildymui". Paslaugų įkainiai dideli, o aptarnavimo lygis apgailėtinas. O dar dovanų išsižiojusios laukia. ŠPYGĄ! atsiprašant... Pinigus reikia uždirbt.
Taigi šios įstaigos paslaugomis naudojuosi tik iš reikalo, laaaabai retai. VšĮ darbuotojais ir aptarnavimu esu nusivilusi. O jei koks nelabai rimtas atvejis - internetas, artimųjų patirtis, arba su vaistininkais pasitariu.

2009-03-01, 14:45 | IP: *.*.*.*

Vetrinaras elgesi su gyvuliu geriau .ne gu zmogaus gyditojas.Yra sakoma,turi pinigu esi zmogus,neturi niekas nekreipia diemesio

2009-02-24, 06:21 | IP: 78.61.144.134

Konsultacijų poliklinikoje registratorės labai malonios. Visada pataria, nurodo, net ir palydi, jei turi galimybę. sėkmės joms ir visai įstaigai

2009-02-03, 13:52 | IP: *.*.*.*

dirba dar geru gydytoju ir gerai

2008-11-25, 15:21 | IP: *.*.*.*

O ką? Koks Tauragėje kitas pasirinkimas? Taigi...