Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2024-03-24, 18:10 | 1

Iki gimdymo teko pabuvoti ir Nėštumo patologijos skyriuje, kurio personalas paliko tikrai teigiamą įspūdį, tik pastebėjimas, kad su visa pagarba, bet pensijinio amžiaus žmonėms nebereiktų dirbti tokio atsakingo darbo. Atskira padėka gydytojai Gerulskytei.
Gimdykloje sutiktos akušerės Gražina ir Agnė tikrai bendravo maloniai ir atrodė profesionaliai, anesteziologė šiek tiek arogantiška, bet darbą atliko be priekaištų, sutikti trys gydytojai visai nespinduliavo šiluma ir jų akyse jautiesi, kaip daiktas, išskyrus gyd. Mačiulionytę, preciziškai atlikusią cp.
Pogimdyviniame skyriuje visi buvo pakankamai malonūs ir rūpestingi. Sakyčiau “šilčiausi” iš visų sutiktų kolektyvų.
Vienintelis tikras minusas, kad didžioji darbuotojų dalis “be kibirkšties” atliekamam darbui, pasisveikina retas, prieš įeinant į palatą belstis į duris ar įėjus prisistatyti pagrinde sugeba tik gydytojai.

2024-03-21, 12:47 | 2

Kartu su vyru į gimdymo namus atvykome 2023-03-09, akušerės ir seselės dirbo puikiai! Tikrai dėkoju akušerei Kristinai ir Rasai kurios buvo labai malonios, sulaukiau labai daug dėmesio ir palaikymo iš ju puses! Labai džiaugiausi patekus i tokias geras rankas, kol nesusidūriau su anesteziologe… jau pavargusi nuo skausmingų sarėmių paprašiau pakviesti anesteziologę, kad suleistu epidiūrą. Pirma karta atvykusi į palata anesteziologė kažkodėl išvarė mano vyrą iš palatos, kas jau buvo keista, tačiau nesiginčijom.. dar nepradėjus leisti epidiūros sulaukiau komentarų apie nesveika maistą (užkandžius) kurie gulėjo ant spinteles, mat aš nuodiju savo kūdikį pilve.. praleidau šita pro ausis, nes kentėjau stiprų skausmą ir tiesiog laukiau kol ji atliks savo darbą. Po to kai suleido epidiūrą profesionaliai paaiškino visus niuansus ir paliko palatą. Atrodo kas gali būti blogai.. tačiau po kelių valandų nubėgus vandenims akušere iškvietė anesteziologę pakartotinai, ir kažkodėl prasidėjo piltis komentarai, ko aš čia ja vėl kviečiu, kodėl čia visos tokios silpnos, kad kentėt negali, dar kažkokie asmeniniai komentarai liejosi..ir prie viso to bendravimo maniera ir tonas tiesiog šlykštus ir chamiškas! Nuolat naudojo psichologinį spaudimą ir ateidama į palatą vis išprašydavo mano vyrą lauk, kad galėtų psichologiškai mane spausti, nors nebuvo jokio pagrindo, kad mano vyras paliktų patalpas. Atliekant cezarį jutau skausmą, tad natūraliai kilo klausimas, kodėl aš jį jaučiu, tačiau iš anestiozologės teko sulaukti tik pasišaipymų, kurie neleido man jaustis patogiai atliekant cezario pjūvio operaciją.

Operacijos metu netekau sąmonės ir prabudus pirmieji anestiozologės žodžiai buvo, kad aš esu silpna ir jau atvykusi gimdyti buvau nepasiruošusi ir paprašiau epidiūro, ir dar jai buvo neaišku kodėl čia mane taip purto po operacijos juk aš išvis pramiegojau visą laiką, o dabar čia išsidirbinėju.. Mano asmenine nuomone, kuomet atvyksti į gimdymo įstaigą ir jauti nuolatinį psichologinį smurtą iš vieno nepatenkinto žmogaus pats laukimas tampa nepakeliamas… Man pačiai sunku suvokti, kiek stipriai gali paveikti vienas žmogus..nes aš jaučiu, kad dėl tokio elgesio ir bendravimo dabar turiu traumą su kuria reikės kovoti tam, kad laimingai gyventi toliau ir pamiršti šį nemalonų žmogų kuris paliko tokį pėdsaką tokioje ir taip nelengvoje situacijoje.
Likęs personalas savo darbą atliko puikiai! Pati ligonine ir palatos labai tvarkingos, erdvios ir pritaikytos maloniam gimdymui.

Pats gimdymas yra labai jautrus dalykas, tad tiesiog norėtųsi nesusidurti su papildomu psichologiniu spaudimu, ir iš visų specialistu sulaukti palaikymo, supratimo ir žmogiškumo!

P.S. Keista suvokti, kad dar liko gydytoju/specialistu kurie maloniai atlieka savo darbą tik už papildomą “padėką”..
Gal ir aš neturėčiau tokios patirties jeigu įdėčiau į kišenę kelis eurus..

2024-03-01, 23:39 | 1

Apie šią įstaiga skaičiau ir domėjausi prieš gimdymą daug - nuomonių buvo įvairių. Kadangi gyvename šiame mieste, nusprendėme gimimo dieną patikėti į šios įstaigos rankas. Gimdymas tikrai tobulas - nuostabios Gydytojos ir Akušerės, tik geriausi žodžiai, žmonių kalba kokio dydžio AČIŪ Joms norėčiau pasakyti - nėra. Deja, visą gimimo šventę aptemdė pogimdyminis skyrius.. Pirmą dieną išgirdau frazę - vyro neleisime, pagimdei naturaliai (nes nuskausminimo netaikiau), tai iškentėsi ir be vyro. Tą akimirką šokiravo, bet galvojau čia tik dvi dienos - iškęsiu. Po 2 dienų vaikeliui prasidėjo staigi gelta, tad ligoninėje mūsų buvimas užsitęsė. Vaikelis buvo itin neramus, miegodavo po 30 minučių. Kiekvieną kartą prašant pagalbos dėl žindymo - pasakydavo “viskas gerai”, nors iš žindymo specialistės sužinojau (kreipiausi vėliau), kad šios padėtis buvo itin blogos. Pradėjo šlubuoti mano sveikata, tempti akyse. Vizituojančios gydytojos frazė labai įsiminė - “dar ne to bus”. Vyras prašinėjo palatos, jog man padėtų (visos “šeimyninės” palatos tuo metu buvo laisvos). Atsakymas visada buvo - mes jas laikome moterims po cezario pjūvio. Išsekusi ir grįžusi namo, nuvykus pas šeimos gydytoją, gydytojas liepė kreiptis net į policiją dėl tokio šaltakraujiškumo, gaila, bet dėl išsekimo to nepadariau. Tokio šaltakraujiškumo niekada nesitikėjau iš žmonių, žmonių, kurie turėtų padėti, o ne nusisukti sunkiausią akimirką. Po šio įvykio teko žengti per psichologo kabineto slengstį, visa laimė, jog šalia buvo artimi ir palaikantys žmonės, ir po 3 mėnesių išbridau iš šios traumos. Esu nelinkusi rašyti atsiliepimų, bet šį kartą rašau norėdama apsaugoti mamytes, kurios tomis stebuklingomis dienomis - stebuklo atėjimo - džiaugtųsi, o ne liūdėtų vien nuo priminimų. Nors praėjo jau beveik metai po šio įvykio, atsiminus kaupiasi ašaros. Jei kada teks laimė turėti kitą stebuklą - būtinai rinksiuosi kitą įstaigą, kuri leis kartu šia švente džiaugtis su vyru, kurie nebus šaltakraujiški ir abejingi. Nes po tokių pogimdyminio skyriaus patirčių net nesistebiu kodėl moterys nusižudo ar palieka savo mažus stebuklus.

2023-09-17, 01:39 | 2

Nežinau kodėl aoie šiuos gimgymo namus. M es sutkom keturias pamainas ir vsi tokie, kad atrodo norisi atiduoti paslutini

2023-09-17, 01:39 | 2

2022-10-05, 10:49 | 1

Liepos 20d gimdžiau Klaipedos gimdymo namuose, gimdymas buvo ilgas prižiūrėjo trys pamainos, bet akušere su kuria teko gimdyti vardu Meilė, kažkas baisaus… nežinau galbūt tikėjosi vokelio kurio negavo, bendravo grubiai, gimdymo metu pareiškė arba tu gimdai arba aš išeinu, nes tuoj kita moteris gimdys, stumimo momentu buvo išėjus ir net neprižiūrėjo paliko tik sesele, ši gydytoja paliko tik blogiausius atsiminimus. Kita karta ją sutikus tikrai prašyčiau kitos akušerės. Pogimdyviniame skyriui tai viskas labai gerai, seselės begalo malonios, dažnai ateidavo paklausti ar viskas gerai, bei suteikdavo visa pagalba kurios prireikdavo.

2022-09-03, 22:40 | 7

Esu labai laiminga, kad gimdžiau būtent Klaipėdoje. Personalas visas superinis, visi darbuotojai labai malonūs, atsako į visus rūpimus klausimus. Atskirai noriu padėkoti akušerei Dianai Poceniei! Kad daugiau būtų nuostabių žmonių!

2022-06-30, 17:48 | 3

+Gimdymas liuks, nes akušerė buvo labai draugiška ir maloni, anesteziologas irgi malonus. ????
-Maistas pogimdyviniame skyriuje baisus, visur kopūstai.
Patariu pasiimti nemažai maisto ????

2022-05-24, 16:12 | 2

Labai gera ispudinpaliko personalas! Labai, labai teigiamai vertinu ji! Lovos tragiskos, visose skuriuose. Maistas - nevalgomas, nebent ateina pamaina, kuri bent siek tiek ideda meiles ir prieskoniu, tai tada tikrai puikiai pavalgai.

2022-04-25, 16:52 | 3

Esu girdėjusi daug neigiamų atsiliepimų apie Klaipėdos gimdymo namus. Tačiau ilgai svarsčiusi pasirinkau šią įstaigą. Na ir labai nesuklydau!! Esu labai patenkinta gimdyvės priežiura, Akušerėmis Daiva ir kitai pamainai, kuri keitėsi per mano gimdymą???? Jaunos mergaitės akušerės sugebėjo sąrėmių metu sukurti jaukią aplinką. Taip pat anesteziologas irgi viską paaiškino, labai mandagus ir atsako į visus rūpimus klausimus. Na išvis neturiu nieko neigiamo!!!❤️ Tariu AČIŪ!

2022-04-25, 16:52 | 3

2021-12-14, 09:09 | 2

Manau, kad viskas priklauso nuo žmogaus. Jeigu važiuojate kaip ,princesė’ gimdyti ir galvojate, kad viskas faina ir gražu, todėl ir tenka nusivilt, nes ‘neatitinka’ jūsų lūkesčių. Niekas NEPRIVALO su jumis kalbėti gražiu tonu, nes galbūt tokiu nekalbate Jūs.
Reziumuojant, esu beprotiškai patenkinta savo patirtimi GN Klaipėdoje KUL. Daugiau tokių šiltų, kompetetingų specialistų!

2021-10-30, 21:23 | 10

Likau labai nustebinta profesionalios priežiūros. Teko gulėt nėštumo patologijos skyriuje, po to pogimdyviniame skyriuje. Cezario pjūvio operacija atlikta puikiai, prieš ir po operacijos priežiūra puiki, neskaitant covid situacijos. Iki tol buvau girdėjusi visokių neigiamų atsiliepimų iš moterų, kurios gimdyti rinkdavosi Tauragę ar Telšius. Tai padariau išvadą, kad visada geriausia tam tikrus dalykus įvertinti pačiam, o ne tikėti kitų pasakojimais. Tikrai rekomenduoju.

2021-10-05, 22:00 | 1

Puikus personalas, patologinio skyriaus darbuotojos paslaugios ir malonios, tiesiog be priekaištų. Didelis ačiū patologinio skyriaus akušerei Jolantai, kuri atliko tonusų matavimą.

2021-08-21, 15:32 | 2

Gimdžiau 2021 metais .. gydytojas Litkinas buvo nuostabus, labai džiaugiuosi, kad pakliuvau į jo pamainą, bet.. baisiausia ką atsimenu tai anesteziologę... Dievo šitokio šlykštaus žmogaus dar nesu sutikusi.. atėjusi šaukė, kad susirieščiau, pasakius kad daugiau nebeišeina, nes vis del to trukdo pilvas, pasakė kad čia su manim nesiterlios jei nesugebu išsedėti ramiai per sarėmį gimdysiu išvis be epidiūro, tik iš 5 karto pataikė, nors esu liekno sudėjimo.. tai ačiū D. Kad buvo moteris kuri palaikė mane kol ives epidiūrą.. tarp kitko per tą laiką kai vedę epidiūrą vyrą kažkodėl išvarė iš palatos, nors visame gimdyme jis dalyvavo.. gimdyme personalas tenkino, gyvenimo sąlygos iš bėdos geros. Personalo darytas spaudimas dėl maitinimo (nes atsisakiau maitinti krūtimi) buvo nežmoniškas, ačiū, kad gryzusi namo susidūriau su depresija, nes buvo teigiama kokia as motina jei nemaitinu savo kūdikio ir t.t Maistas tragiškas... na žodžiu baisiausia buvo ne gimdyt, o tokiu metu susidurti su tokia baisia anesteziologe.. viskas kitas patenkinama.. bet tikrai yra kur stengtis..

2021-08-13, 08:57 | 2

Teko šioje įstaigoj lankytis ir patologijos skyriui ir gimdymo ir pogimdyviniam. Nuoširdžiausias ačiū visam sutiktam kolektyvui, visi kuriuos sutikau buvo begalo malonus ir profesionalus. Daktarė Gerulskytė sutiko priėmime išsamiai papasakojo apie mano situacija ir veiksmus kuriu ji imsis jog išsiaiškintu mano ligos priežastis. Pataloginio skyriaus akušerė ir slaugytojos buvo begalo paslaugios ir visa laika manim rūpinosi. Gimdymo skyriui sutikau nuostabia akušere Agne ir ginekologe-akušere Augusta, kurios rūpinosi manim gimdymo metu ir labai profesionaliai ir greitai priemė sprendima dėl CP. Esu begalo dėkinga visam kolektyvui, ta nakti operacinei priemusiam mano berniuka, visos baimės išgaravo dėl šio kolektyvo profesionalumo ir atsidavimo savo darbui.
Pogimdyviniam skyriui, gavom šeimynine palata, todėl galėjau sulaukti pagalbos iš vyro, bet visos akušerės ir slauges kurias sutikom davė daugybe geru patarimu pirmakarčiam tėvam, padėjo kai vaikutis verkė naktimis. Gavau labai profesionalia pagalba po CP, pagalbos žindant ir kaip skambėtu keistai netgi skanu maista viso buvimo ligoninei metu.
Labai rekomenduočiau šiuos gimdymo namus, galbut sienos ir lovos nera naujausios, bet ten dirbančiu profesionalumas ir atsidavimas savo darbui atperka viska.

2021-03-24, 23:41 | 2

Buvau daug prisiklausiusi blogu atsiliepimu apie siuos gimdymo namus. Nuosirdziai bijojau, ir masciau vykti gimdyti kazkur kitur... Taciau, kadangi pati esu nekonfliktiska asmenybe, nusiteikiau pozityviai. Atvykus i gimdymo namus, kadangi nebuvo nubege vandenys, bet buvo reguliarus saremiai mane tik "pakrapste" ir issiunte namo. Sitas dalykas nelabai patiko. Grizau namo, ir uz valandos nubego vandenys, teko vaziuoti atgal. Priemime pasitiko tos pacios seseles, bet buvau draugiskai priimta su sypsena. Gimdymo palata tvarkinga, kadangi pirma karta gimdziau, neturejau su kuo lyginti, man svarbiau buvo kad butu supratingi gydytojai, ir nesauktu ar pan. Paprasiau epidiuro. Atejo suleisti. Buvo labai maloni gydytoja, gaila nepamenu vardu. Viska klausiau ka sake daryti, ir visas bendravimas buvo sklandus. Prasidejus paciam gimdymui, pasikeite dvi akuseres, taip pat abi labai malonios, malonaus balso, jokio balso kelimo ar kazko panasaus. Net spejome ir pajuokauti. Pogimdyvine palata buvo prastoka del lovos, na bukle lovu tikrai prasta. Nezinau kaip privaciose palatose, taciau nemokamoje jokio komforto miegui... Maistas neblogas, neturiu priekaistu, tikejaus blogiau. Seseles malonios, taciau del zindymo sulaukiau mazai pagalbos, ir jautesi kad nelabai turi ziniu, ar nenorejo skirti daugiau demesio, todel grizus namo susiduriau su sunkumais, ir kad ir stengemes to deka dabar maitinu misinuku. Apibendrinus, tikrai nera cia taip baisu, svarbiausia nusiteikimas pacios, kartais pasakyta kokia frazes gydytojos reiktu numesti juokais, ir ta pati gydytoja tau nusisypsos ir kitaip kalbes su tavimi. ????Kadangi patirtis nebloga, sekanti karta sugrisiu cia, tikiuosi bus tokia pati gera patirtis.

2021-01-05, 16:35 | 2

Apie patologinį: viskas super, privati palata pateisino visus lūkesčius, kaina adekvati. Maistas taip pat geras, akuseres ir seseles patologiniam skyriui rupinosi atitinkamai, visi malonūs. Vienintelis keistesnis dalykas, kad pacia pirma diena man atsigulis ne is karto apziurejo mane gydytojas, ilgai uztruko kol prieme sprendima kada pradeti skatinima.
Apie gimdyklą: patekus į gimdyklos palatą nusivyliau nes mano nuomone tai neatspindejo gimdymo namu atmosferos. Palatoje buvo kamuoliai, dusas ir visos priemones padeti gimdyvei iskesti saremius kuo naturaliau, BET akušere pasitikus mus su vyru tik priekaištavo dėl šviesos jungiklių, kad neva jaučiames kaip namie ir pan. Jokių patarimų negavau ir palaikymo, gerai, kad pati mokejau savimi pasirupinti sąrėmių metu, pati pasinaudojau tuo kamuoliu ir šiltu dušu kas tikrai padėjo. Žodžiu tieisiog nepasisekė su akušere galbūt. Bet gydytoja, kuri budejo tą parą buvo tikrai šauni (jaunutė trumpais plaukais) Ačiū dievui pasikeitė pamaina ir atejo mano mylima akušere Rasa Liutikienė. Mano gimdymą priėmė R. Liutikienė ir gyd. A. Litkinas. Jų dėka mano gimdymas kad ir koks buvo sunkus, as prisimenu tik graziausius dalykus, jų motyvacija ir pan. Pasikeitus pamainai pasikeite ir atmosfera gimdykloje ir tuomet jauciausi kaip gimdymo namuose o ne konvejerineje ligonineje. Jei visi dirbtų su tokia motyvacija kaip šie gydytojai visai kitokia atmosfera ir lygis butu siu gimdymo namu! Emocine parama ir rupestis labai svarbus gimdyvei.
Apie pogimdyvinį skyrių: čia jau labai nustebau. Visų pirma vyro neįleido i pogimsyvini del karantino. Atvede mane seseles po 19val. Gimdymo ir tiesiog paliko su vaiku. Net nepaklause gal vandens atnesti ar turiu skysciu ir pan. Ar laseline pastatyt..Man buvo labai silpna. Vyro nera. Tai kaip mamai ka tik pagimdziusei elementariai pamiegoti kai ji turi priziureti kudiki?? atejo po valandos laiko paklausti ar viskas gerai. Sita problemą gimdymo namai butinai turi spresti karantino metu, kai vyro neileidzia. Maistas geras, palata prastesne nei patologiniam, nera saldytuvo ir virdulio bei lova prastesnė. Nors irgi emiau privacia palata kuri ir brangesne nei patologiniam, bet prastesne.Seselės malonios šiaip, akušerės taip pat. Reziume šiems gimdymo namams: labai rimtas pokalbis su visu personalu, aptarimas vertybių gimdymo namų. Elementari refleksija kokie pliusai ir minusai. Tokiu budu tikrai Klp GN turi galimybę pasikelti reitingus. Šiaip tikrai yra daug gerų ir profesionaliai dirbančių žmonių - jiems nuoširdus ačiū ir plojimai.

2020-08-06, 17:14 | 2

Patologijos skyriuje likau nemaloniai nustebinta. Personalas nenešioja vardo kortelių, todėl sunku kalbėti apie konkrečius darbuotojus. Apžiūrėjusi daktarė tiesiai šviesiai paklausė, ko aš atvažiavau, nors turėjau siuntimą iš poliklinikos, kuriame, pagal medikę, parašyta nesąmonė. Visą laiką, kol gulėjau patologijos skyriuje, jaučiausi kalta, kam atvažiavau. Ko paklausi, to negausi. Kiekvienas klausimas suerzina arba kelią personalui juoką. Dėkoju daktarei Gerulskytei ir kelioms malonioms seselėms, kurių vardų nežinau. Vis tik pasirodo įmanoma kultūringai bendrauti ir išsamiai atsakyti į klausimus, paaiškinti situaciją ar galų gale nusišypsoti.
Bet kuriuo atveju atmosfera labai nemaloni, sugrįžti nenorėčiau ir kitam nelinkėčiau. Personalui reikėtų suprasti, kad į patologinį skyrių niekas neatvyksta šiaip sau pasilinksminti, reikėtų kažkaip paaiškinti mamoms, kaip, kas ir kodėl vyksta. Mes ne visos medikės, ir tai, kas jums atrodo juokinga, mums gali atrodyti labai baisu.
Gimdymo ir pogimdyviniam skyriuje viskas liuks. Darbuotojus atsimenu su šypsena net praėjus daug metų.

2020-08-03, 13:08 | 1

Tikriausiai labai maža dalis malonaus personalo, nes aš papuoliau kur klausimas kaip jaučiatės, ar menkiausio dėmesio skyrimas neegzistavo. Jei alpstančia palieka su naujagymiu palatoja per penkias valandas niekas neužeina paklausti ar viskas ok, o kai bandai kilti iš lovos ir alpsti, bijai vaika net pakelti kad iš kojų neiškristum, išsikvietus personala pasako tik kam tu keliesi ilsekis,nesvarbu kad net vaiko negali prie saves prisikelti, neklbu net apie pampio pakeitima.. ai ir dar pasako daiktus tvarkingai susidek.. Maistas... po gimdymo šlapenkes gabalą su kopustais.. nu dar kokia sriubyte puse velnio.. bet daugiau neturiu žodžiu. Moki sveikatos draudimą, per visą gyvenimą pirmą kart guli ligonineje ir negauni net minimalaus gražaus bendravimo.. Anesteziologe grubi normaliai nepaaiskina kaip atsisesti, ka daryti tik šauke, atrodo turi viska pati žinoti ligtai 50k. gimdytum, sake niekur nedingsiu vistiek pagimdyt turesiu, lyg tais nežinočiau, psichologiškai tikrai iš personalo jokio supratimo ir malonaus bendravimo, suprantu joms čia kasdienybė, bet mums mamytėms tai visą gyvenimą išliekantis atsiminimai.. mates ne iš vieno personalo matyt norejo atsidėkojimo, ne AČIŪ :) Viena laimė gimdymą priemusi akušerė savo darbą atliko tinkamai, tačiau visa kitą gaila bet nekokie atsiminimai. Gal viską tas karantinas čia lemė nežinau. Kaip ir mamytė apačioje identiška situacija apie žindymą tik tiek kad papą į burną sugrūdo ir tiek.. daugiau jokios pagalbos jokio paaiškinimo ir pan. Nerandu gerų žodžių.

2020-08-01, 11:46 | 1

MAN LABAI PASISEKE ČIA GIMDYTI GYDYTOJAI LABAI MALONŪS,SESUTĖS PASLAUGIOS,RŪPESTINGOS,GEROS !! TIKRWI PALAIKYMAS YRA 100% . 2 GIMSYMAI IR NETURIU PRIKAISGU !!!! LABAI AČIŪ KAD JŪS ESATE !!!!!

2020-07-29, 04:10 | 3

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi Klaipėdos gimdymo namuose. Gimdžiau birželio mėn. Kad potologinis skyrius caro laikų tai ir taip aišku, bet šį kartą ne apie tai. Gimdymo skyriuje viskas buvo puiku, visi gyditojai aukščiausio lygio. Akušerė Agnė tobula, ačiū jai, už tai, kad vienintelė buvo tokia nuoširdi ir rūpestinga ir Gyd. Janušui už puikiai atliktą CP. Bet dabar noriu pakalbėti apie anesteziologe :) gaila nežinau jos vardo ir pavardės, rašyčiau skundą iš karto. Nupasakosiu kaip atrodo. Žema, žila, su akinukais ir rusakalbė. TA PRASME ! Ji atėjus 3.30 nakties, mane pradėjo kolioti, kokia padišofke čia epidūra nusipirkau ( kaip suprast ? kokia duoda tokia perku ) su sesute aptarinėjo, kad nemoka su ja elgtis... liepė lenktis ir dar komentavo kokia nugara iškrypus dieve mano, neturėjau su ja problemu? tai nuo šiol turėsiu! Neturėjau jėgu aš ten su ja aiškintis, nes ir taip skatino mane 30val... o bet tačiau man jos suleista epidūra suveikė tik dešinę kūno pusę, tai pasiūlė vartytis ant skirtingų pusių, kad viskas išsivaikščiotu. Reziumė, kai nuspresta buvo daryti cp, deja prireikė papildomų nuskausminamųjų, nes jaučiau kaip atliekamas pjūvis. Aš tikrai niekada nesu linkusi rašyti blogo atsiliepimo, bet šitai moteriai reik pakeisti darba, nes tokio nemandagumo ir grubumo nesu išvis mačiusi.

2020-05-14, 13:18 | 23

Šios įstaigos gimdymui nesirinkčiau antrą sykį ir kitam nerekomenduočiau, nes mano patirtis labai nekokia. Parasysiu atvirai viska, kaip buvo
nieko nezadu slepti, kad zmones susidarytu nuomone, kur vaziuoja gimdyti. Pradzioj galvojau, kad gal tiesiog per jautriai i viska reagavau iskart po gimdymo, bet perskaicius kitus komentarus supratau, kad situacija nesikeicia. Rasau visu pirma ne tam, kad apjuodinti istaiga, o tam, kad butu daromos isvados. Pirmiausia padekoti noriu gydytojai Milkintaitei ir su ja kartu dirbusiai akuserei, kurios buvo zmogiskiausios sutiktos specialistes mano gimdymo diena, siai gydytojai esu labai dekinga ne tik uz sekmingai padaryta cp bet ir uz zmogiska, malonu bendravima, padrasinancius zodzius. Bet anesteziologes, atejusios i naktine pamaina, as iki siol negaliu pamirsti, pavardes nepamenu, nes ji neprisistate. Gimdymas buvo ne iš sklandžiųjų, gimdymo skyriuje ji už mane sprende skauda man ar ne,labai moralizavo,kalbejo ne apie tai apie ka reiketu kalbeti gimdyvei, skaite pamokslus, bande mano kantrybe, visa tai man sukėlė dar didesnį bereikalingą stresą kas manau nėra gerai kai ir taip sunkiai veriasi kaklelis. nejutau jokio psichologinio palaikymo o dar turėjau aiškintis kaip man gali skaudėti. As tikrai neturejau jegu ir noro tai daryti. Tokio lygio neprofesionalumo kas liecia bendravima su pacientu as nemaciusi. Buvau pakraupusi ir patikekit prisiminsiu as ja labai ilgai,o po jos atliktos spinalines nejautros turesiu baime narkozems visam gyvenimui. Smulkmenu cia nenagrinesiu. Toliau "nuotykiai"prasidėjo pogimdyviniam skyriuj. Visų pirma nebuvo paaiškinta apie naujagimio priežiūrą, taisyklingą žindymą absoliučiai niekas, į palatą elementariai neužeina pasiteirauti ar viskas gerai, o pasakymas kad naudoti skambutį galima tik ekstra atveju(kai springsta vaikas) išvis pritrenkė. Gimdžiau karantino metu, vyro šalia nebuvo, kaip jų manymu aš turiu pasikviesti pagalbą?? Eiti,palikusi vieną patį naujagimį palatoje,ir ieškoti per koridorius personalo?? turi visiems vos ne į akis lįsti su klausimais kad gautum atsakymus o dar su tokiais priekaištais kad vienintelė tokia mama esu ant skyriaus kuriai tiek klausimų kyla. Manau natūralu kad pirmakartei mamai iškyla neaiškumų kad ir tą patį užpakaliuką kaip nuplauti. Mano atkaklumo dėka man teiktasi parodyti bet su dideliu nepasitenkinimu. Žindymas. Pirmą sykį atnešė naujagimį, dar neatsigavusi po narkozės aš bandau, klausiu kaip man jį taisyklingai duoti krūtį kas yra labai svarbu mano manymu, man tėškė tokį kad vėliau pasimokinsi kaip čia reik taisyklingai. Supratau kad turiu sugrūsti vaikui papą bet kaip. Rezultatas visa to, kad per tą laiką kol aš buvau pogimdyviniam skyriui niekas ir nepamokė kaip maitinti vaiką, nepasidomėjo ar vaikas gauna pakankamai pieno, vaikas labai daug verkė ir vienodai buvo rodomos sauskelnės su koncentruotu šlapimu. Vaikas praverkė visą naktį, į palatą niekas neužėjo,leidžiama skambinti vėl priminsiu tik ekstra atveju,ryte atėjusi slaugė daryti procedūrų tik tarsteli kad užuojauta jums nuo kitų mamyčių. Bet jokio susidomėjimo gal vaikui kažkas negerai. Viso to rezultatas - vaikas neteko svorio, grįžus į namus toliau šlapinosi vieną sykį koncentruotu šlapimu, darėsi vangus. Vaikas pradetas maitinti misiniu. Nesu linkusi skųstis, drabstytis purvais, bet manau čia toks atvejis kai liečia tavo pirmą vaiką, tai tikrai nesinori tyleti. Jums tai eiline darbo diena, o mums, gimdymas, tikrai palieka pedsaka atmintyje. Tik labai gaila, kad nesugebejote padaryti, kad tai butu grazus prisiminimas. Malonaus bendravimo visi norime, bet kartais gal labiau ji ivertiname kai patys atsiduriame identiskoje situacijoje.

2020-01-14, 12:05 | 1

Ne tobuliausia vieta sutikti savo mažyli. Ligoninė norinti būti palanki kūdikiui, tačiau išlenda nusistovėjusi tvarka, kuri kiša koją šiai nuostabiai įdėjai. Gymdymas praėjo geriau nei tikėjausi, tačiau pogimdyminiame skyriuje nebuvo malonu. Nekalbant apie tai kad lovoje neįmanoma gulėti, tai dar perkelta gavau pasirašyti planą, to kas bus daroma ir su kuo supažindins mane apie kūdikių priežiūrą. Tačiau likau nieko nesužinojusi.. Gal turėjau klausti, bėda ta kad neįsivaizdavau ko klausti ir buvau nemiegojusi kelias paras. Tik grįžusi namo ir atsigavusi, supratau kad nieko nesužinojau..
Komentaras nėra teigiamas, bet labiausiai tikiuosi, kad nežinojimas nesukels kūdikiui problemų. Ačiū

2019-05-23, 08:50 | 4

Patys geriausi atsiliepimai apie gimdymo namus Klaipėdoje, personalas nuostabus, akušerės dėmesingos,profeaionalios, pagalva suteikiama greitai ir efektyviai. Gimdyčiau dar kartą...ir dar kartą... AČIŪ!

2019-03-27, 18:30 | 1

Noriu pagirti siuos gimdymo namus :) Gimdziau pries 3 menesius pirma karta. Esu labai dekinga visiems su kuriais teko susidurti. Akusere priemusi gimdyma dirbo labai profesionaliai. Veliau palatoje sesutes buvo tiek malonios ir paslaugios, kad net nesinorejo vaziuoti namo. Tiek maistas mums ir musu mazylei buvo pateikiamas laiku ir buvo labai skanus. Mokama palata buvo ypatingai patogi. O veliau gryzus su skaudancia krutine prisipildziusia pienuko ir panikuojant buvo viskas isaiskinta, parodyta ir net dave vaistuku. Labai rekomenduoju.

2019-01-15, 13:51 | 1

Pati pati geriausia gydytoją KRISTINA STAPONIENĖ su kuria teko susidurti!! Nėštumo gale atradau šį stebuklą.. Nuosekliai iki pat gimdymo dienos prižiūrėjo mane, kas dien bendravo ir konsultavo, gimdymo diena dalyvavo ir gimdyme.. Visada šalia kai tik reikia, suteikė visus patogumus, nuostabi savo vidum kaip gydytoją ir asmenybė.. Jei ne ši nuostabi gydytoją, būčiau išvežta po 12val kančių daryti Cezario, bet bendrom jėgom mes natūraliai pagimdėm galiu sakyti kartu.. PAČIOS DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS IR PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

2018-10-23, 13:18 | 2

Gaila, jog nėra akušerės Kristinos Staponienės. Ji man priėmė gimdymą, jos deka savo gimdymą prisimenu su pasibaisėjimu, tik pasikeitus vakarinei pamainai, pamačius šios "specialistės,, veidą supratau jog nieko gero nelaukti. Prasikankinus nuo ryto iki vakaro aš pagal ją buvau nekantri nes per jauna. Kai atėjo laikas stumti ji pabuvo kelis sarėmius ir išgastroliavo , lovos galas nuiimtas, miela daktaryte kur man vaiką stumti ant žemės ? Manęs vos neištiko panikos ataka, nes maniau, jog vyrui teks gimdymą priimti. Gimus vaikeliui jį paėmė su tokiu nepasitenkinimu, jog apsaugok Dievuli. Ir visgi neapsėjome be pakištukų, vien iš baimės jog informuota seselė elgsis pogimdyviniame taip pat nemaloniai, taip teisingai supratote INFORMUOTA. Tie susišnibždėjimai, jog va šitie nieko nedavė tikrai nekaip atrodė. Reikėjo duoti pinigus prieš, o ne po , tai gal būtų elgusis kaip su žmogumi. Skausmai palyginus niekis,kaip man skauda emociškai. Tai pat norėčiau padėkoti akušerei vardu Meile, jūs nuostabi,liūdna , jog ne jūs priėmete gimdymą !

2018-04-03, 11:53 | 1

Esame labai patenkinti, kad gimdymui pasirinkome šią įstaigą. Gydytoja ir sesutės labai malonios, užjaučiančios, paslaugios. Padėjo, patarė ir pamokė, kiek galėjo. Žmona prarado daug kraujo, tad labai nusilpo. Labai padėjo kraujo perpylimas ir lašalinės.
Tik akušerė kyšininkė. Savo darbą atliko maloniai ir nepriekaištingai, bet iškart parodė, kad be kyšio neapsieisim.

2018-03-21, 09:21 | 1

Gimdziau du kartus ir turejau viena persileidima.Neturiu jokiu priekaistu,visus kartus personalas pasitaike labai geras,malonus,jauciaus tikrai saugiai ir maloniai priziurima.Niekam nieko neatsilginau,tik aciu uzteko:)Sekmes ir toliau taip issilaikyti.

2018-01-22, 10:58 | 1

Apgailėtina ligoninę. Gerai buvo tik patologiniam skyriuje. Kai perkėlė į po gimdymo skyriu, tai buvo tikra tragedija. Ateina labai retai. Slaugytojos visai nerasti. Maisto padėklą paima tik kita diena. Žodžiu jeigu yra galimybė gimdyti kitur, tai siūlau tik nevažiuoti čia

2017-04-05, 21:45 | IP: *.*.*.*

2017,04,05 d. Apsilankėme Klaipėdos gimdymo namuose ir likome pasibjaurėja šia ligonine. Visuomet maniau , kad tokioje įstaigoje, kaip ligoninė, o ypač gimdymo namuose turėtu su svečiais būti elgiamasi mandagiai , suteikiant jiems visa reikiamą informaciją ir pagalbą. Juk tokioje vietoje per dažniausiai lankytis netenka... Tačiau mūsų atveju nutiko kiek kitaip. Jau vos įėjus į ligoninę, rūbinės darbuotoja tvarkydama savo asmeninius reikalus telefonu, atsainiai pakabino mūsų rūbus visai neįspėdama apie artėjančią lankymo valandų (ir pasirodo rūbinės darbo laiko) pabaigą. Aplankius artimuosius ir susiruošus vykti namo , išvydome visai nekokį vaizdelį – rūbinė su visais mūsų daiktais užrakinta, ir jokiu pranešimų ar įspėjimų kaip atsiimti savo rūbus nėra. Labiausiai šokiravo tai , kad ‚“pavėluota buvo vos 5 minutes“ , kadangi lauke vis dar šaltokas oras ši situacija nepasirodė labai jau linksma ir pradėjome ieškoti sprendimo, kaip visgi atsiimti savo daiktus. Tuomet ir prasidėjo didysis nuotykis, tokio ligoninės darbuotojų abejingumo ir chamiškumo negalėjome nei įsivaizduoti. Galų gale radus vieną iš ligoninės gydytojų, kuri šiaip ne taip teikėsi pakelti akis į mus nuo kompiuterio ekrano, išgirdome klausimą „ o tai kur buvote ankščiau ?!” – su didžiu pasipiktinimu. Taip ir prasidėjo siuntinėjimas iš vieno skyriaus i kitą, nes ASMENYS dirbantys ligoninėje ,nežino kur jų darbo vietoja yra raktai ar išvis kaip suteikti žmonėms pagalbą tokioje situacijoje. Nors didžiausia tikimybė, kad pas juos nebuvo tiesiog banalaus žmogiškumo. Kaip galima nesuteikti jokios pagalbos ir palikti blaškytis didžiulėje ligoninėje ieškant bala žino ko , ir vietoj murmėjimo kad „kur buvote anksčiau“ tiesiog nueiti ir atrakinti rūbinę. Žinoma, suprantame, kad tokiu situacijų jų darbe pasitaiko dažnai , bet turėtu būti banaliausias sąžinės jausmas, rūbinės darbuotoja visgi mato, kad dar yra striukių, ar taip sunku yra parašyti raštelį ar tiesiog nunešti i kitą kabinetą ir palikti rūbus ten ? Žinantis savo darbo vietą žmogus būtų suradęs sprendimą per 5 minutes, kol mes blaškėmės ir lyg i sieną šaukėmės pagalbos sugaišome pusvalandį ir vis tiek išėjome be savo striukių į lietingą, šaltą orą su sugadinta nuotaika ir smarkiai kritusia nuomone apie ligoninę, jos personalą. Kyla klausimas kaip tuomet yra elgiamasi ir su gimdyvėmis, jei paprastas lankytojas yra šiukšlės vietoje ir turi jaustis nematomu ir nesvarbiu , prarandate savo potencialų klientą taip elgdamiesi ir krenta bendras įstaigos prestižas. Nesinorėtų grįžti nei gimdyti nei lankyti kažko į tokia vietą.

2017-02-13, 18:40 | IP: *.*.*.*

Aš apie gimdymo namus, kiek žinau siekia tapati palankia naujagymiui ligonine, bet pagimdžius visai negavau jokios pagalbos Kaip reikia vaika pamaitinti, apie žindyma daug domėjausi, bet kiekvienai naujai iškeptai mamytei reikia pagalbos kurios iš seseliu nesulaukiau, kelis kartus ejau prašyti, kad padetu ir parodytu kaip reikia žindyti, atsakymas buvo (ateisim veliau, dabar daug darbo) niekas ,,veliau" ne atejo aišku. Ko pasekoje su mažyliu 4 dienu atsidūriau ligoninėje-renimacijoje su skysčiu trūkumu, ir su didele gelta kuri buvo Jau pavojinga. :) Tai pat tos visos dovanėlės gimus vaikui, kaikurios gauna kaikurios ne. Klausimas kaip jūs atsirenkat kam dovanoti o kam ne?? NEREKOMENDUOJU

2016-12-29, 13:12 | 2

visi gydytojai nuostabus savo srities specialistai.Nuosirdziai rupestingi ir paslaugus!

2016-01-26, 20:09 | IP: *.*.*.*

Yra gydytoju tikru profesionalu. Slauges piktos ir neprofesionalios. (AISKU NE VISOS)
Palatos labai blogai irengtos. Iskart iskyla klausimas kur tie musu sumoketi mokesciai.

2015-08-08, 20:17 | IP: 5.20.115.24

Apie potologijos ir pogimdyvinio skyriaus personala tik labai teigiami atsiminimai. Ten dirba puikus specelistai, tiek daktarai tiek slauges. Esu labai dekinga. Bet su gimdymo skyrium tai man nelabai pasiseke, bet jai pavyksta paciom pagimdyt tai viskas bus gerai.

2015-04-18, 19:47 | IP: 78.61.37.193

Padėka už labai malonų , šiltą aptarnavimą. profesionalumą. Kuo geriausios kloties visam personalui.

2015-03-03, 12:24 | IP: 78.61.104.235

Esu labai patenkinta specialistais , pas kuriuos teko pabuti pries menesi, esu Jiems begalo labai dėkinga, uz ju operatyvuma, kompikuotoja mano sveikatos bukleje ir iki gimdymo, ir gimdymo metu, ir pogimdyminiame laikotarpyje: V.Raubai, V. Macilionytei, Karpaviciutei.

2014-10-05, 13:57 | IP: *.*.*.*

Primenantys sovietinius laikus. Del slaugiu darbo ir esu nepatenkinta. Manau vadovybei i tai reiktu atkreipti demesi, kad jei yra sitiek darbo gal ju daugiau turetu dirbti per pamaina, nes ju prisikviesti neina, o jei ir ateina tai nelabai patenkintos. Cia kalbu apie gimdymo skyriu. Per 7 praleistas dienas ligonineje tik vienai slaugytojai galiu zemai nulenkti galva uz visa pagalba suteikta. O visa kita prisimenu kaip kosmara.

2014-09-13, 20:15 | IP: *.*.*.*

Sveiki, guliu patologiniam skyriuje ka galima pasakyti..o gi nieko, tik baisiai ziureti i palatas, ju langus, visa kita... geda kad Klaipėdoje tokie apleisti gimdymo namai..visai kas kita raudonas kryzius, jurininku ligonine, bet miesto ir gimdymo namai tragedija.. uz puses metu reikes cia gimdyti bet baisu jau db darosi nuo tokios aplinkos...
Kaip kad sake pagalves cia rimtai kietos, apir gera miega galima tik pasvajoti... :(

2014-09-10, 16:44 | IP: *.*.*.*

visiems valdininkams turi but geda kad musu vaikai dimsta tokiomis salygomis

2014-08-29, 09:40 | IP: *.*.*.*

gimdymo ir pogimdyvinio skyriaus personalas nuostabus.Aciu. Taip pat neisnesiotu skyriaus personalui labai aciu priemimo skyrius tragiskas, atvaziavau ir taip sunerimus, o dar ir prieme kaip siuksle, ne zmogu.Tokie zmones neturetu dirbti

2014-04-24, 15:29 | IP: 85.232.128.52

antisanitarines , siauba keliancios palatos ,tuoletai ir dusai

2014-04-22, 07:58 | IP: *.*.*.*

Visu pirma didžiulis nesiskaitymas su pacientais, diskriminacija, visi labai grubūs, atgrasūs. Jokios tolerancijos, kokios kompetencijos, o ką jau kalbėti apie išprusimą?

2014-01-17, 20:33 | IP: *.*.*.*

Ginekologijos skyriuje palatose truksta ,kad tik tinkai ant galvos užkristų,maistas irgi neįpatingas.Kranai varvantys,pro langus nieko nematyt iš vidaus aprasoję,kaip kalėjime turbūt ,tik tiek ,kad personalas sakyčiau malonus ir guli .

2013-11-14, 12:30 | IP: *.*.*.*

teko gimdyti pries 2 metus. paguleti teko 3 skyriuose:
pataloginiam pragulejau pusantros paros, gydytojas geras,slaugutes taip pat. tik nepatiko,kad pirma diena netsuke negauna valgyti,teko I parduotuve vaziuoti.
gimdyklos tvarkingos , personalas irgi neblogas, jokiu skundu neturiu.
pogimdyvinis skyrius irgi neblogas,matosi kad truksta remonto,bet sesutes saunios,padeda,parodo,paaiskina,jai ko nezinai,paklausi.
pinigu niekam nemokejom,bet pogimdyvinio personas tikrai nuostabus,antra vaika gimdysiu taip pat klp gn

2013-10-17, 12:11 | IP: *.*.*.*

Noriu pasidalinti savo patirtimi. Gimdziau sioj istaigoje du kartus. Noriu papasakoti apie paskutini, siu metu liepos men. Gimdymas buvo skandus, gydytojam neturiu jokiu priekaistu.
1. Po gimdymo palatos tragiskos. Kadangi gimdziau antra karta, tai veziausi savo pagalve, nes ten esancios yra tokios kietos kaip plyta (neperdedu). Mano lovos ciuzini sutvarke tik paskutine diena, pries grizusios is atostogu sesutes vizitacija .
2. Apie ligoniniu maista isvis nesu girdejus nieko gero, bet man uzkliuvo tai, kad atnesa pusrycius: kose, meduolis ir surelis, kaip ir viskas gerai. Bet surelis su popieriuku idetas i kose. Tokia nepagarba.
3. Mane labiausiai sunervino poziuris i mano vaika. Po gimdymo man pienas atsiranda 5-7 d. taigi ligoninej teko ji primaitinti. Vaikai maitinami kas 3 val. O mano dukryte tik gimusi, nalabai mokejo valgyt is buteliuko. Nakti 12 val gavom viena doze misinuko, mergaitei dalis misinuko, prabego, po to dar atpyle ir 1 val niekaip negalejom jos nuraminti, ji tiesiog norejo valgyt. As nuejau budincios seseles paprasyti misinuko, o man pasake: ' 12 val gavot, dabar laukit 3 val'. Kazkoks siaubas mano vaikas nevalges ir kazkokia sesele sprendzia kada jam valgyt. Ir apskritai jei as tureciau pieno, vaikas gali valgyt, kas pusvalandi, o jei neturiu, tai pagal kazkoki nesamoninga grafika.Nors as piktinausi misinuko negavau. Taigi, gal vertetu tureti misinuko ir buteliuka ar saukstuka. Kiek zinau ligoninej duoda NAN 1 antielergini.
Jei ne dziaugsmas, kad susilauki vaikucio, tai butu labai sunku, tokioj ligoninej.

2013-09-21, 14:11 | IP: 78.61.73.11

gimdziau pries 6 m., tekopagulet patologiniam skyriuje tik para, bet ispudziai ne kokie....o po gimdymo atminty isliko pogimdyvinio tualeto vaizdas ir kvapas....nuolat skambantis uz duru personalo telefonas ir diena nakti kursuojantys tie metaliniai vezimeliai :(
neimanoma buvo ne kiek pamiegoti, kai issiprasiau i namus, tai daktare nustebo...negi as namie pamiegosiu...

2012-09-28, 12:28 | IP: *.*.*.*

NESTUMO IR PATOLOGIJOS SKYRIUS. Tai didziausia tragedija. Nelinkeciau niekam ten pakliuti. Personalas apgailetinas, vienintele sesute/akusere Sauliene supratingas ir malonus zmogus. Vyr akusere- dirbti nebent fermoje, o ne su persileidima patyrusiomis moterimis, kaip galima sakyti pacientei "Nesiksi" ir pan? Labai jau mandra vaidina, nezino kas besanti. Patalyne susikruvinusi, turi eit ir maldaut pakeist, nes pareiskia, kad keicia kas 10 paru. Bet po ivykusio persileidimo ji visa skendo kraujo klane, ir tokioje isgulejau dar 3 paras, kol 100 litu i kisene isspaude vargana sypsena ir gavau kita, demeta nuo kraujo, bet bent jau isskalbta patalyne.... O koks lektuvas, t.y. ginekologine kede!!! Turbut mano 60-ies metu mamos laiku, nes per 40 metu pirma karta tokia aplamai pati isvydau. Negana to, kad uzlipti sunku tais 3 aukstais laiptukais, bet ir per kelius tragiskai skauda ant vielu pasidejus... Echoskopas- caro maro laiku, turbut pirmasis nuo kokiu 1985 metu kai jie atsirado. Tam skyriui apibudinti tinka tik vienas zodelis TRAGISKA. I ji ieina ir aptarnaujantis personalas, ir iranga, ir prieziura. Beje, palatu plovinas irgi paliko ispudi- 3 brukstelejimai per viduri palatos ir ji jau vadinasi isskalbta :)

2012-08-01, 20:37 | IP: *.*.*.*

Kosmaras, o ne gimdymo namai. Priimancioji akusere labiausiai domejosi kur as dirbu ir ten butent veikiu tame darbe. Pries gimdyma kitai akuserei labiau rupejo koks mano issilavinimas ir specialybe. Pogimdyviniam skyriui isvis nulis demesio i gimdyves savijauta ir i vaika. Joms svarbiausia, kad tas vaikas neverktu, o kodel jis verkia joms nerupi. Mano apziura uztruko dvi sekundes ir ryskiai ta gydytoja nieko nemate, nes po to grizo i palata dar karta ir perklause mano pavardes ir ar ji jau cia buvo. Po to pasake, kad pries tai skirtu vaistu neuzteks, reikia kitu.