Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos jūrininkų ligoninė"
2024-01-19, 12:06 | 3

Gulėjau kraujagyslių chirurgijos skyriuje ir galiu tik pasakyti - nuostabiai! Ačiū visam skyriaus personalui už paslaugumą, atidumą, rūpestį, priežiūrą, nuolatinį pasiteiravimą apie savijautą bei pasiūlytą puodelį kavos!!! Nuoširdžiai dėkoju jums!

2023-11-23, 14:53 | 1

Teko lydėti senyvo amžiaus mamą pas gydytoją neurologę Eglę Gedvilienę, kuri, įvykus nesusipratimui, neadekvačiai į jį sureagavo ir tiesiogine prasme pradėjo klykti, ištiko isterija, dėl ko mama labai išsigando, teko net man įsikišti išgirdus koridoriuje triukšmą. Jau labai nežmogiškas elgesys.

2023-09-11, 22:42 | 3

Teko priėmimo skyriuje su sunkiu ligoniu 3 valandas laukti gydytojo apžiūros. Ligonių be galo daug, pilnas koridorius lovų su greitukėmis vežamais ligoniais. Skubios pagalbos personalas pervargęs. Ligoniai nesulaukę apžiūros, kreipėsi į kitą įstaigą.

2023-09-09, 21:00 | 2

Noriu labai padėkoti, ginekologinio skyriaus gydytojui Virginijui Diržauskui už atliktą operaciją ir profesonalų gydymą, slauga, priežiūra ir rūpestį.

Taip pat noriu padėkoti nuostabiam skyriaus personalui, tokio aukšto lygio profesonalumas, nuoširdumas, globa ir rūpestis - pagarba, kad jūs taip nuoširdžiai rūpinatės savo paciantais:
Labiausiai AČIŪ JUMS: ALGIRDA, LORETA, RASA, LINA, DŽIULETA, RAMUTE, DALIA - Jūs esate nuostabios!!

2023-08-21, 14:00 | 2

Teko operuotis šioje ligoninėje abnomaliniame chirurgijos skyriuje.Esu sužavėta personalo rūpestingumu.Labai džiaugiuos kad pasirinkau būtent šia gydimo įstaiga.Visi buvo malonus,paslaugus,rūpestingi.Rekomenduoju nes tikrai esu labai patenkinta tiek gyditojais tiek personalu kurie čia dirba.

2023-07-31, 16:23 | 2

buvau nustebęs, senai labai senai mačiau toki paslaugumą ir aptarnvimą. kažkas Wow

2023-07-08, 10:49 | 5

Išskirtinis gydytojų - profesionalų dėmesingumas. Dar neteko sutikti tiek savo darbui pasišventusių specialistų! Tik patys geriausi atsiliepimai ir padėkos.

2023-03-24, 10:36 | 2

Gaila, kad tokia "gydytoja" kaip - Angelė Karbauskienė dirba su žmonėmis, Ligoninėje jai tikrai ne vieta. Arogantiška, visiškai neempatiška pacientui, kuris ne iš neturėjimo, ką veikti atvyksta į skubios pagalbos skyrių, o tikėdamasis pagalbos. "Gydytoja" tik sugebėjo pašaipiu tonu bendrauti su negaluojančia paciente. Pacientei buvo sutrikęs širdies ritmas, labai padidėjęs kraujo spaudimas, padažnėjęs pulsas. Paguldžius ją į stebėjimo palatą buvo pasakyta,kad bus laikoma stebėjimui iki ryto. Deja nei iš šio, nei iš to vakare pacientė išvaroma namo, iki kur valanda kelio. Neturi toks nemylintis savo darbo medikas dirbti su žmonėmis....

2023-01-25, 15:10 | 5

Aćiu už rūpestinguma ir profesionalu požiurį Daivos Ślevinsiené,kardiologios skyius Jurininku ligoninnè,2023.01.20

2023-01-06, 20:03 | 1

Noriu padėkoti visam Jūrininku ligoninės kardiologijos skyriaus personalui, už rūpestinguma, malonu ir silta bendravima. Buvo atlikti visi tyrimai per trumpa laika ir nustatyta liga bei pradėtas gydymas. Ačiū labai, paciente Janina.

2022-11-10, 16:14 | 3

Grubūs ir nemandagūs intensyvios terapijos gydytojai.

2022-11-10, 16:14 | 3

Grubūs ir nemandagūs intensyvios terapijos gydytojai.

2022-10-31, 16:42 | 2

Papuoliau į jūrininkų ligoninę jau du kartus. Ir abu kartus į širdies aritmijų skyrių. Atsprašau jei neteisingai nurodžiau. Tiesiog pirmą kartą papuoliau pas Paulių Ordą. Tai mano angelas sargas, kuris išgelbėjo man gyvybę. Be galo esu dėkinga už nuoširdumą, profesionalumą ir už viską!O antra kartą patekau i širdies ritmo atstatymo elektrošoku palatą. Ten susidūriau su sesele Daivute. Nuostabios širdies žmogus, viską paaiškino, padrąsino. Žodžiu žmogui suteikė stiprybės kovoti! Ačiū! Ir gydytoja Drevinskaitė su didele pagarba! Aplamai visas tas skyrius yra nuostabūs žmonės. Žemai jums lenkiuosi! Jus mylinti pacientė Asta

2022-10-13, 14:55 | 3

Хочу выразить благодарность и сказать спасибо от всей души всему медицинскому персоналу кардиологического отделения 7 этажа. Это дружная,сплоченная, заботливая одна большая семья!!! Каждый выполняет свои обязанности ответственно и отлично!!!Вовремя придут на помощь,создадут условия комфорта больному телу ,приласкают теплым взглядом,вкусно накормят разнообразной едой,сделают все,чтобы было уютно!!!Низкий поклон вам,мои дорогие!!! Будьте здоровы,чтобы облегчать страдания нам,вашим пациентам!!!Берегите себя,пожалуйста!!! Огромное спасибо докторам IRENE RAŠČIUVIENE и ЛЮДМИЛЕ КАШТАНОВОЙ,которые наблюдали за моим здоровьем От их улыбки,доброжелательности и профессионализма радовалась и успокаивалась моя душа.Грусть и печаль покидали меня!!! Благодарю вас за все!!!Будьте здоровы и счастливы!!!С уважением Людмила Поярко.

2022-09-19, 21:32 | 2

Sunku pakliūti pas specialistus.Prisiregistruoti misija neįmanoma Esveikata čia ignoruojama rašo į gyvą eilę .Kol ateis eilė gali jau būti vėlu.

2022-07-29, 10:53 | 5

Visus mano gerus vizitus, kurie buvo lankantis pas pulmunologus šioje įstagoigoje, ištrynė kardiologo paieškos. Buvo pasakyta, kad šiandien dalins talonus. Šiandien nuo 8 ryto iki 10,30 val. skambinau į registratūrą kas 2 minutės, vis ta pati muzika, kad visi telefonai užimti. E-sveikatoje talonų nėra. Tai ir maniau, tas talonų dalinimas yra blefavimas. Tai gal neklaidinkite pacientų ir aiškiai pasakykite, kad be šansų gauti taloną, tada nebūčiau laukusi liepos 29 d.

2022-07-24, 13:18 | 1

Mes visada viliamės jog ligos mūsų nepasieks,bet į ligoninę pakliūname visi.Išeidami iš jos tarsi pabundame iš keisto miego prikelti antram gyvenimui.
Nuoširdžiausiai tariu padėkos žodžius VŠĮ Klaipėdos Jūrininkų ligoninės kardiologijos skyriaus gydytojams Sigutei Norkienei ir Algimantui Kirkučiui už suteiktą pagalbą.
Jūsų pacientas Albertas Justinas Budginas

2022-07-14, 12:46 | 4

Dažnai tenka apsilankyti ambulatorijoje, bet nieko gero negaliu pasakyti apie registratūrą, ypač apie pensijinio amžiaus moteriškę 3 langelyje. Dirba labai lėtai, atrodo, jog specialiai kad pavėluočiau pas daktarą, nors per tiek darbo metų turėtų būti įgudusi dirbti greitai. Dažnai konfliktinio būdo, lyg stengtųsi išprovokuoti ar suerzinti pacientą, kuris ateina jau ir taip ligotas, o būna, jog ir pati nesivaldo. Ji jau turėtų būti pensininkė, nors vis dar dirba, lyg "neprivalgiusi", nors kaip sveikatos apsaugos sistemos atstovė turėtų būti liekna ir rodyti pavyzdį. Labai dažnai priekaištus dalina, pavyzdžiui, dėl atsinešto ne tokio dokumento, nors ligotam žmogui ne iki dokumento. Reikia jai pasimokyti kultūros ir etikos, nors jau per vėlu, todėl belieka išeiti.

2022-06-15, 21:36 | 7

Apie gydytojus negaliu nieko pasakyti, nes nepavyko patekti ir prisiregistruoti net su siuntimu registratūroje. Registratorė pradėjo rėkti, kelti balsą, sako su pačiu gydytoju reikia kalbėti, ar sutikote gydytoją. Aš tai pirmą kartą, aš nežinau, kaip tas gydytojas atrodo, atėjau su siuntimu. Prašiau, kad užregistruotų kada galima, tada ji pradėjo šaukti, kad mano gydytoja iš kitos gydymo įstaigos neturi teisės rašyti siuntimo pas juos, kaip ji gali čia viskam vadovauti ir pan. Iš tikrųjų tai čia ne paciento reikalas, kaip gydytojai tarpusavy tariasi ir kaip rašo siuntimus. Aš tai neprivalau išmanyti visos sistemos smulkmenų, ir registratorė negali lieti savo nuoskaudų pacientui, kuris ieško pagalbos. Kodėl nėra atsiliepimų sistemos ligoninėse apie aptarnavimą? Taip aš negavau pagalbos, manęs neužregistravo, teko išeiti pažemintai ir aprėktai, ir sugadinta nuotaika. O buvau atvykus iš kito miesto. Todėl dabar be tyrimo negausiu vaistų ir gydymo, o mano liga užkrečiama ir negydoma gali komplikuotis. Tikuosi dar liko keli metai nugyventi, o į šią įstaigą nelinkėčiau eiti net didžiausiam priešui. Tikiuosi neteks grįžti, nors tik ši ligoninė turi tinkamą aparatūrą mano ligai diagnozuoti.

2022-06-09, 01:29 | 3

Gydytojas- vedėjas Virginijus Diržauskas man yra ligu -Dievas, nes mna jau 2 kartus išgelbėjo mano kokybiška gyvybė, nžn.kas butu, dariaus operaciją prieš 3 mėn. , jaučiausi super, ja kokius 5 m. taip negyvenau gerai , ačiūūūū Jam pasakyti, ta lb mažas lašelis ❤ net nžn.dar kokius parinkti Jam pdėkos žodžius. Ačiūūū, Jums, Daktarė, nuo Alos Šleinienės ????????????????????????????

2022-04-14, 07:47 | 1

Truksta informacijos ka reiketu tureti su savimi pries gulantis i ligonine. Mazai ir tik zodine informacija isleidziant is ligonines. Siulyciau pacientams duoti lankstinukus su informacija pries gulantis planinei operacijai ir po operacijos su informacija kokiu nurodymu laikytis. Tai galima padaryti ir issiunciant informacija elektroniniu pastu.

2022-02-03, 15:30 | 2

Esu dėkinga už gerą nuotaiką, rūpestį ir profesionalumą visam ginekologijos skyriaus personalui (ambulatorijos ir stacionaro).

2021-12-25, 12:49 | 3

Puikios specialistės, neurologijos skyriaus gydytojos Eglė Gedvilienė ir Andra Jovaišienė. Labai dėkinga už suteiktą pagalbą. Vertinu 10 balų.

2021-12-25, 12:49 | 3

2021-11-04, 15:52 | 2

Man buvo daroma operacija Ginekologiniame skyriuje, tai pooperacinę priežiūra buvo nereali. Buvau apstulbusi ir visiems iki šiol pasakoju, kad buvau ne ligoninėje, o sanatorijoje. Nors dėl pandemijos negalima išeiti iš palatos ir draudžiams lankymas, bet sesutės šaunios, paslaugios, linksmos, 2 paros po operacijos - dėmesys geresnis negu artimųjų :) Daktarą pagyriau už priežiūrą jo anketoje, bet ir sesutės į visas pastabas reaguoja, dėmesingai reaguoja, sukasi kaip bitelės ir dar su šypsena, giminių siuntinukai pristatomi greitai, net į vaistinę sulakstė, ko reikėjo supirko. Buvau prisiklausiusi visokių istorijų iš kitų ligoninių, bijojau kad gulėsiu viena, be lankymo, o likau TAIP nustebinta geraja prasme. Dėkinga visoms sesutėms ir slaugutėms už rūpestį ir dėmesį

2021-07-31, 10:54 | 1

Laba diena,labai blogai suplanuota registracija vyk sta viena dieną( ne diena ,bet kelias minutes ir nėra talonų )per mėnesįJūrininkųligoninėje buvau prisiregistravusi 05 ,28 d patekau ,pas kardiologę Klovienę ,tai nuostabi gydytoją,išraše vaistų ,liepė.pasidaryti
tyrimus ir liepos 27d daryti širdies kompiuterinę tomografiją ir registruotis ,skambinau į registratūra ir vis klausiau ,kada registracija?Man pasakė,kad pas gydytoją registrutis liepoas 30 dieną,jau po visų tyrimų,norėjau sužinoti apie savo sveikatą,nesjaučiuosi blogai,Duktė isijungė kompiuterį ir laukėme ,kada duos pas gydytoja taloną,buvo rugpiūčio mėnesiui 2 talonai ir jau rezervuoti,o as skambinau telefonų ,nežinau kiek kartų ,ir vis pranešdavo ,operatoriai užimti.Tada susiskambinau su vedēja Nijolę Rimdžiuvinę,paaišknau situacija,kad aš po visų tyrimų noriu patekti pas gydytoją,Klovienę,jinai man pasakė,kad buvo talonai pas kitus kardiologus ,tai reikėjo griebti,nebūtina pas Klovienę,bet aš sakau nežinojau ar galima ,kad vienas gydytojas pasikiria tyrimus,o eiti pas kitą gydytoją,dabar registruokitės nesvarbu pas ķa,registracija vyks rugpiūčio 27dieną rugsėjo mėnesiu,Nors ir po visų tyrimų,praeis 3 menesiai ,jeigu dar pas ką pakiusi,ar ar sulauksi tos dienos,gal jau nebereikės gydytojų)Ačiū už tokį rūpesti ligoniais.(Dar naujiena ,kad po tyrimų,galimaeiti pas kitą gydytoją,tai gal parašykite skelbimą,kad žmonės žinotų,,)Aš visą laiką žavėjausi Jūrininkų ligoninę,bet dabar nusivyliau Tokios tvarkos registracija,Brangieji atsibuskite,žmogui reikiadabarpagalbos,o ne po 4 mėnesių,Lauksiu atsakymo,

2021-07-10, 22:25 | 21

Gydytpjai nuostabūs, diagnozuoja ir išgydo. Priėmimo skyrius visai nepritaikytas laukimui, dažnai labai daug žmonių, net pakvietus pas gydytoją į kabinetą jokio privatumo nėra, nėra patalpų lašinti lašelinėmis, labai ilgai reikia laukti kol paguldo į skyrių, tačiau specialistai nors ir skubo, išgydo, kiek gali paaiškina, Gaila, kad pas specialistusn labai suknu ar neįmanoma prisiregsitruoti, o atvykus su greitąja taip pat ilgai laukti tarp didelės masės žmonių, nėra pakankamai tarpų tarp žmonių, nėra kondicionierių, nėra slaugytojų pakankamai, kad paaiškintų kiek laukti, labai daug parašų visokių, o kalba mažai

2021-06-25, 11:25 | 2

Nepatenkinti registratūros darbuotojais! Reikiama diena registracijai pas gydytojus neimanoma prisiskambinti skambinant iš skirtingu telefonų po 200kartu!!! Po keletos valandu skambinimo pakelia rageli ir pasako jog nebera talonu. Atvykus i registratura visi telefono rageliai nukelti , tai kaip bus galima uzsiregistruoti? Internetine registracija sistemoje stringa! Tai paaiskinkite kaip zmonems patekti pas gydytojus su tokiais Klaipedos Jurininku ligonines registraturos darbuotojais??!!!

2021-06-09, 11:52 | 2

Kodėl dar reikia stovėti eilėse prie registratūros, jei esi užsiregistravęs tiksliai nustatytam laikui. Būtų labai gerai , kad ant durų būtų parašyta , koks kabineto Nr. ir koks gydytojas dirba , kad galėtum iškarto žinoti kur eiti. Registratūroje pastoviai eilės, dažnai tenka vėluoti pas gydytojus, ne dėl savo kaltės. Dabar išduodami elektroniniai siuntimai, viskas rašoma kompiuteryje, todėl papildoma registracija, tikrai perteklinė.

2021-04-23, 12:48 | 42

Ačiū priėmimo skyriaus personalui

2020-02-26, 15:12 | 3

Neatsimenu

2020-02-26, 08:09 | 7

Absoliuti nepagarba pacientams.... Pradedant registratore, baigiant tuo, kad prie TUŠČIO kabineto sėdi valandą po tavo talono laiko, nors gydytoja su padėjėja vaikšto iš kabineto atsipūtusios pirmyn atgal. Mat tą valandą laukia paciento grįžtančio iš kitų procedūrų. Per tą laiką galima buvo priimti, pakonsultuoti bent 4 žmonės, bet kur tau... Štai kodėl eina tik senyvo amžiaus žmonės čia , kurie laiko turi į valias... Labai didelė nepagarba pacientams...
Taip pat, ambulatorijoj rūbinės nėra, visi vaikšto po koridorius ir į kabinetus su paltais, o ir mašinos pastatyti pakankamai vietų nėra...

2020-01-10, 13:43 | 3

Labai dėkoju abdominalinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms ir gydytojui Tomui Mitkui. Nuostabios slaugytojos. Tikros bitelės, nuolat lekia ir dažnai vos spėja suktis. Ir visame tame strese ir skubėjime vis tiek malonios, ir gerą žodį pasako, ir pataria, ir tiesiog rūpinasi, mylėdamos savo darbą. O gydytojas ponas Mitkus, nuostabus, žmogiškas gydytojas, pas kurį pasijutau ne kaip klientė, o kaip pacientė ir kaip žmogus. Tikras džiaugsmas, kada gydytojas elgiasi pagarbiai ir oriai. AČIŪ JUMS VISIEMS!!! Sėkmės ir tepadeda jums Dievas!

2019-03-07, 13:45 | 3

Lankiausi pas gydytoja kardiologe Stonkute,profesionali,po pirmo vizito nustate diagnoze ir paskyre vaistus,esu labai dekinga,jos deka jautciuosi geriau.NERINGA KRETINGA.

2019-01-10, 15:45 | 8

Turiu sirdies nepakankamuma, stimuliatoriu. Atsiduriau priimamajame, laukiau 3 val, nors nebuvo zmoniu. Buvo sutrikes sirdies ritmas, pulsas virs 100. Sulasino kali ir paleido namo pasake, kad ritmas atsistate. Deje, jis isvis neatsistate. Kentejau 2 dienas, Kol vel patekau ten. Savijauta buvo bloga. Tada laukiau 5 val,nesuprantu kodel. Gal buciau dar ilgiau laukusi, bet pasidare taip bloga, pradejau alpti, vyras pakele skandala, tai greit pagulde i stebejimo palata. Gyd Kavaliauskiene liepe apsispresti kur gydysiuos, Klaipedoj (nors Klaipedoj gyvenu), ar Kaune (ten idetas stimuliatorius). Buvau sokiruota. Pasibarus daktare pasiskambino i Kauna. Tada buvo nuspresta mane patikti su sutrikusiu ritmu. Paklausiau ka daryti jei bus bloga, atsakymas "o ko tu nori? Nebus geriau", tiesiog cia nevazinek, netrugdyk. Kai busiu prie mirties gali atvaziuoti. Stai toks aptarnavimas, visi kas ten apsilanko yra sokiruoti nuo tokio elgesio su ligoniais. Koks algu kelimas, jei su zmogum nesiskaito.

2018-12-11, 12:19 | 5

Labai esu patenkinta Ginekologijos skyriaus darbuotojais! Slauges nuostabaus gerumo zmones,gydytojai- nuostabus, auksto lygio profesionalai. Labai dziaugiuosi,jog gydziausi butent sioje istaigoje.

2018-11-19, 17:46 | 8

Maniau kad si ligonine geriausia Klaipedoj. Bet jau priimamajame gydytoja mete Mano dokumentus ir pasake "as jos neziuresiu". Gaila, kad dirba tokie gydytojai, Sigute Norkiene. Taip, aciu, isgelbejo mano gyvybe. Bet tuo paciu tolesniu gydymu vos nemiriau. Kai jau nebezinojo ka daryti, issiunte i Kauna. Aciu gydytojui Ordai, nes gal ir buciau nusibaigusi ten. Kloviene taip pat neivertino situacijos. Butkeviciene irgi paliko likimo valiai. Vedeja Ruta Raugeliene isvis norejo israsyti namo net nepaeinancia kojom. Esu pasibaisejusi, nes kvepejo mirtimi. Dabar vaziuoju tik I Kauna.

2018-10-17, 06:55 | 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti Diagnostikos ir Reanimacijos skyrių gydytojams, slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų rūpinimąsi, slaugą, kompetenciją gydant mano tėvelį Alvydą Rimkų.

2018-10-08, 08:48 | 2

esu viskuom patenkintas,tik butu labai gerai ,kad butu paprasciau prisiregistruot prie norimo gydytojo,ypac kardiologo

2018-10-08, 08:48 | 2

2018-06-08, 00:59 | 14

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant.

2018-04-26, 06:09 | 1

vizitas buvo trumpas, gal kokias 3sek, turiu problemu su venom, liepe gydytojas parodyt kojas, is tolo paziurejo pasake kad yra baisei ir viskas paskyre data operacijai , esu pora sav. po sacheros sakos isemimo , nuo siules iki kitos siules isoko didelis susiraites skausmingas guzas rodantis apie 15 cm venos susiraitima, nezinau nei kur kreiptis ,tikriausiai laukia ateiti pasalinti nedabaikta neatsakingo antichirurgo darba.

2018-04-25, 19:23 | 2

Chirurgas Tomas Mitkus atliko dvi operacijas. Viskas labai gerai . Daktaro ir personalo darbas padarė malonų įspūdį. Didelis ačiū visiems chirurginio skyriaus darbuotojams už gydymą ir nuoširdumą.

2018-02-16, 19:29 | 8

labai esu dekinga gyd kardiologei Klovienei uz puiku mano vyro B Zvinklio gydyma ir gyd Antanui Strazdui uz sugrazinta pilnaverti gyvenima, nors jauni specialistai bet puikiai ismanantys savo darba tai Gydytojai is didziosios raides aciu jums mielieji